Hilarion: Bu gelen enerji akımlarıyla uyumlandığınızda, sizi kısıtlayan eski algılarınızdan vazgeçeceksiniz

laughing monk with tigerDeğerli Sevgililer,

Sevgi her şeye nüfuz eder ve zenginleştirir. Bu nazik ve sıcak, ama bir o kadar da güçlü olan enerji ile her gün uyumlanın ve onu kana kana için. Bunu yapabilmenize yardımcı olacak farklı yöntem ve teknikleri araştırın. Çoğu kişi için bunu yapabilmenin en kolay yolu, geçmişinizde deneyimlemiş olduğunuz, sizi gülümsetmiş, neşelendirmiş ve kalbinizi ısıtmış olan bir olayı ya da bir zaman dilimini gözünüzde canlandırmak, sonra da aynı duyguyu şu an kalbinize taşımaya çalışmaktır. Bunu uygulamakla, sonsuz Sevgi’yi kendinize çekecek ve Aura’nıza yerleştirmiş olacaksınız. Yeni bir “insan şablonu” yaratmak ve bedeniniz aracılığı ile Sevgi’yi Yeryüzüne sıkıca demirlemek için, bu yüksek enerjiyi her gün kendinize çekmeniz çok önemlidir. Bu şekilde hem kendi Işığınızı, hem de çevrenizdeki kişilerin Işığını genişletmiş olacaksınız. Böylece, Kozmik enerjilerin aktığı “canlı kanallar” olarak, herkesin en yüksek hayrı için paha biçilmez bir hizmet sunacaksınız.

“İlahi Elçiler” olarak her biriniz, sözünüzün arkasında durmakla yükümlüsünüz. Yani her düşüncenizle, her kelimeniz ve eyleminizle, “Şimdi ve tam şu anda ilahi insan varlığının yaşayan bir örneği olarak, Yeryüzünde hizmet edeceğim” diye niyetlendiğiniz ve bunu da ilan ettiğiniz sözünüzü, tutmalısınız. Bu konuda sizlerden bir anda mükemmel olmanız beklenmiyor. Daha ziyade, “ışıldayan ve güçlü bir Işık Varlığı, iyiliğin yararına çabalayan bir Kudret” yani gerçek Öz’ünüz olmanız için, tüm samimiyetinizle niyet etmeniz ve bunu istemeniz beklenmektedir.

Her biriniz mükemmel olana, ya da sizin mükemmel diye algıladığınız dereceye ulaşma konusunda, kendinize çok acımasız davranıyorsunuz. Biz de size, “Sadece var olmak ve etrafınızdaki Elemental, Doğa ve Hayvanlar Âlemlerinin zarif güzelliklerini ve mucizelerini görmek ve her anın tadını çıkarmak için, zaman gerekir” diyoruz. Tüm bunlar, olağanüstü bir yaşam deneyimini oluşturan mücevherlerdir. “Yaşamın bu küçük şeylerini” fark etmeniz ve gözlemlemeniz, kendinizle ve büyük resimde oynadığınız rol ile ilgili anlayışınızı genişletmenize yardımcı olacaktır.

Şu an Yeryüzünü “sular altında bırakan” Sevgi dalgalarını içsel olarak deneyimlediğiniz ve onlarla birlikte süzüldüğünüz ilk andan itibaren, bu dalgaların büyümesine ve yayılmasına yardımcı olacaksınız. (Mor Alev: Sevgi Selinden bahsediyor). Kendi “Kutsallığınızı” bilmek adına, size sunulmuş olan “Doğal aynalar” vasıtasıyla bu kutsallığınızı, doğrudan deneyimlemelisiniz. (Mor Alev: Dışınız içinizin aynasıdır, çevrenizde olan olaylara dikkat edin.) Ve çevrenizdeki Âlem, size kendi muhteşemliğinizi gösteren “yaşamın tüm ihtişamı ve kutsallığı” ile yeterince dolup taşmaktadır. Yaşamınızda şimdiye kadar deneyimlediğiniz her şey, ruhunuzun ihtiyacı olan deneyimlerdir. Bu deneyimler, hayatınızın birçok farklı yönleriyle başa çıkmanız adına kendinizi geliştirmeniz için, zenginleştirilmiş ve güçlendirilmiştir. Artık, kendi enerjinizi tüketmeden kişilere gereken yardımı yapma, başkalarını Sevgi, Empati ve Şefkat ile anlama becerisini kazandığınızı ve böylece “gelişmiş bir ruh” haline dönüştüğünüzü söyleyebilirsiniz. Bu gelen enerji akımlarıyla uyumlandığınızda, sizi kısıtlayan eski algılarınızdan vazgeçeceksiniz. Ve böylece yaşamınızı daha mutlu ve uyumlu bir şekilde deneyimleyeceksiniz.

Artık çok sayıda insan uyanıyor. Dünya’nın her tarafında insanlar kalplerini, çevrelerindeki güzellikleri barış, uyum ve refah içinde deneyimleyebilecekleri güvenli bir Dünya arzusu ile açıyor. Tüm İnsanlık, korku, savaş ve çatışma gibi eski paradigmalardan dolayı çok fazla yorgun ve artık ilerlemek istiyor. Her bireyin derinden duyduğu bu arzu, Gezegeninizde yaşayan tüm canlılarla birlikte “Bütünleşme, Bir olma” titreşimleri oluşturuyor. Bu durum, gittikçe daha belirgin hale geliyor. Şayet gözlemlerseniz, bunu görebilirsiniz. Örneğin Hayvanlar ve Kuşlar Âlemi, uzun zamandan beri bu “varolmanın yeni şekline” uyum sağladılar. Eskinin “Orman Kanunu” yerini, “Sevgi ve Birlik Kanunu” ile yer değiştirdi.

Her biriniz, Dünya’daki tüm güzelliklere layıksınız. Artık, bu yaşamınızda ve diğer yaşamlarınızda feragat ettiğiniz haklarınızı Evrenden geri almanız için, kendinizi açın. Atmosfere nüfuz eden bu Sevgi ve bu Işık ile dolup taşmanızın, şimdi tam zamanıdır. İyiliği ve güzelliği, gözeneklerine kadar içine çeken bir sünger gibi olun. Bırakın, iyi ve güzel Öz’ünüz parlasın! Şimdi bunu hiç çekinmeden yapabilirsiniz. Kalbinizi çevreleyen zırhınızdan kurtulun. Derin bir nefes alın ve İlahi Öz Benliğinizin genişlemeye başlamasına, izin verin.

Bir dahaki haftaya kadar…

BEN Hilarion

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. İngilizce telif hakkı Marlene Swetlishoff’a aittir. Mor Alev Dostu, Marlene ve Hilarion’a sonsuz teşekkürler. http://www.therainbowscribe.com

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/