Günün Melek Kartı – Kendi Düşünce ve Duygularınızı İnceleyin

Magic Realism Art by Paul Bond

Gerçekte olduğunuz ruhani İndigo savaşçıyı görün

Bu kart sizi hayatınızı gözden geçirmeye davet ediyor. Geçmişte başkalarını üzen hareketlerinize bakıp suçluluk hissetmek kolaydır. Ama o zamanlar geçti ve o enerjiyi de yanınızda taşımanıza gerek yok.

Kendinizi, bulunduğu şartlarda elinden gelenin kesinlikle en iyisini yapan İlahi ruh olarak görün. Bir İndigo olarak, insanlığa hizmet etmeyen şeylere karşı savaşmak için tasarlandınız ve bunu yerine getirmek için sadece kendiniz olmanız yeterli. Sizin için nelerin en önemli şeyler olduğunu kendinize itiraf edin ve meleklerden sizi bu hedef ve dileklere yönlendirmeleri için yardım isteyin.

Arkadaşlar, bu kısa kart aslında pek çok şeyi içeriyor:

  1. Kendine karşı dürüstlük
  2. Pişmanlık ve suçluluk duygularını salıvermek, yani kendini affetmek
  3. Kendi orijinal dizaynınıza dönmek için teslimiyet
  4. Özsaygı ve özgüvenin tekrar kazanılması
  5. Niyetlerin netleştirilmesi
  6. Ve niyetlerinizi gerçekleştirmek yönünde hareket etmek

Dolu bir haftaya hoş geldiniz! Mutlu bir Pazartesi dilerken, Kutsal Anne’nin anlayışınızı yükseltip, duygu ve düşüncelerde berraklık sağlayan Şeffaf Mavi Enerjisini hepinize öneriyorum.

Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/