Sizinle Konuşan Ses İle, Bu Sesi Duyan Siz, Ayrı Değilsiniz – Konsey (Mesaj 4)

The Art Of Animation, Goro FujitaEkinokstan hemen önce verilen 4 mesajdan ilk ikisini dün yayınlamıştım ve bugün geri kalan iki mesajı peş peşe yayınlıyorum. Bu mesajlara ortasından başladıysanız ilk ikisini de okumanızı tavsiye ederim. (Sol sütunda Konular başlığı altında “Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları – Ron Head” kategorisinde)

Mor Alev Dostu, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Gezegeninizin, sizin “Ekinoks” dediğiniz olaya yaklaştığını söylemiştik. (Mesaj 21. Eylül tarihinde yayınlandığı için, bu cümle gelecek zaman kipindedir.) Bu mesajımızda, şu anda deneyimlediğiniz yükselen frekansları ve enerji yoğunluğunu ele alacağız. Her ne kadar hakkında çok konuşulan ve yazılan bir konu olsa da, biz yine de değineceğiz ve en sevdiğimiz tanımlardan biri olan “büyük resmi” sizlere göstermek için, bu konuya biraz daha farklı bir açıdan yaklaşacağız.

Öncelikle, çok uzun zamandan beri ilk kez, Galaktik Ekvator düzlemine yükseldiğinizi göz önünde bulundurun. Bu olay sizi, Gezegeninizin 26.000 yıllık döngüleri boyunca maruz kaldığınız enerjilerden, çok daha farklı enerjilere taşımış oluyor. Dolayısıyla, Gezegeniniz bu Galaktik Ekvator düzleminde ilerlediği müddetçe, sizlerin de frekanslarınız gitgide değişecektir.

İkinci olay ise, (Ekinoksla birlikte) Foton Kuşağına girdiniz. Ve bu Kuşağın derinliklerine doğru ilerledikçe, Foton Işığının yoğunluğu da, an be an artacaktır.

Ayrıca, kendi değişiminiz hakkında düşünmeniz gereken “kişisel bakış açınızı” da, bu konuya katmamız gerek. Her biriniz, bu kozmik değişikliklerden dolayı “kolaylaştırılmış” değişimi deneyimliyorsunuz. “Kozmik değişiklikler mi, sizin değişiminize neden oluyor? Yoksa Sizin değişiminiz mi, etrafınıza yansıyor?” Gördüğünüz üzere bu adeta, “Tavuk mu yumurtadan çıkıyor, yumurta mı tavuktan?” meselesi gibi, organik bir şey. Bu soru ancak, şayet Sizin ve Kozmos’un (Evren) iki ayrı parça olduğu varsayıldığında, sorulabilecek bir sualdir. Ama durum böyle değildir.

Sizinle konuşan Ses ile, bu sesi duyan Siz, ayrı birer parça değilsiniz!

Şimdi yine enerjilere dönelim. Bu enerjiler birçoğunuz tarafından, “yoğunlaştırılmış” olarak deneyimlenmektedir. Ve bu da, doğrudur. Çünkü her biriniz ilerlemeye devam ediyorsunuz ve Benliğiniz de, şu anda mevcut olan Işığa daha fazla uzanmak istiyor. Bazılarınız bu yoğun enerjileri, fiziksel olarak hissediyor, bazılarınız hissetmiyor. Bazılarınız duyuyor, bazılarınız duymuyor. Bazılarınız Işıkta meydana gelen değişimi görüyor, bazılarınız görmüyor. Bunun sebebi, her birinizin “emsalsiz” olmasındandır. İster bir Yapı, ister bir Hayat inşa edin; Her biri, benzersiz bir durumdadır ve eşsiz bir amaca hizmet eder. Her biriniz, kendinize özgü yöntem ve tarzınızla, BÜTÜN’e hizmet ediyorsunuz. Bazılarınız, yapının temelini güçlendiriyor. Bazılarınız, taşlar örerek üst katları sağlamlaştırıyor ve bazılarınız da, çatıyı yeniden aktarıyor.

Lütfen birini, bir diğeri ile karşılaştırmaktan sakının. Bu, “zıtlık/ayrımcılık içeren bir yargıdır”. Herkesin, sadece Herkesin (Bütünün) yararına birlikte çalıştığını, lütfen anlayın. Siz, bir diğerinden ne daha üstünsünüz, ne de daha yetersiz. Bir başkası da sizden, ne daha üstün veya ne daha yetersizdir.  Sadece işinize neşe katın ve ilerlediğiniz için teşekkür edin. Sizden rica edildiğinde, birbirinize yardım edin. Ve birbirinizi daima sevin.

Böylece, neredeyse zorunlu olan bu Ekinoks enerjileri hakkındaki söyleşimizi bitiriyoruz. Ve her zaman sizin yanınızda olduğumuzu hatırlatarak, mesajımızı sonlandırıyoruz. Bizim amacımız, daima sizlere rehberlik etmek ve istendiğinde mümkün olan her şekilde sizlere yardımcı olmaktır. Hepiniz derinden ve koşulsuz olarak seviliyorsunuz. İyi günler.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/