Günün Melek Kartı – Ruhani Aydınlanma

little bird in my earArchangel Raziel

Size ezoterik bilgiler ve semboller getiriyorum ve ruhani gerçekleri anlamanıza yardım ediyorum

Baş Melek Raziel diyor ki:

Hayata yeni yönlerden ve yeni şekillerde bakmaya başlarken spiritüel anlayışınız yeni bir düzeye yükseliyor. Zihninizi açık tutun, kısıtlı düşünceler ve illüzyonları salıverin, geride bırakın. İşaretlere dikkat edin. Bunlar size üç sefer ya da daha fazla gelen bilgilerdir. Hem fiziksel gözlerinizle hem de zihin gözünüzle gördüğünüz geometrik şekiller ve sembollere dikkatinizi verin. Gelişmiş farkındalığınızın ilişkileriniz ve kariyer hedeflerinizde değişime yol açabileceğini bilin. Ben size bu değişimler sırasında rehberlik edeceğim, böylece hayatınız iç deneyimlerinizi tamamen yansıtacak.

Arkadaşlar, bu hafta Ekinoks ve Yeni Ay enerjileri baskın çıktığı için günün melek kartını çekmedim. Ama insan olmanın bir özelliği de meraklı olmak… Sırf “bakalım melekler farklı bir şey söyleyecek mi?” diye bu sabah kartları karıştırdığımda elime Raziel’in bu mesajı geldi. Elbette, kart Ekinoks etkilerini hala daha yaşadığımızı gösteriyor. Bu etki ve enerji bence bütün bir ay sürecek ve bunun da ötesine sarkacak ve yaşantılarımızı kökten değiştirme gücüne sahip.

Raziel Baş Melekler arasında “simyacı” olarak da bilinir ve anlaşılması zor, mantık dışı gibi gelen olayları anlamamıza yardımcı olur. Gündelik, alışılmış , kalıplaşmış düşüncelerin ve analizlerin dışına çıkarak düşünmemizi sağlar ve anlayışımızı genişletir. Böylesi genişleyen anlayış ve düşünme tarzları ise sonuçta ruhumuz için son derece şifalandırıcı olur. Eğer derin ruhani anlayış ve bilgiler için içinizde bir açlık hissediyorsanız, onu rüyalarınıza davet edin, ya da uykunuzda onun size dersler vermesini isteyin. Sabah rüyalarınızı hatırlamasanız bile size verilen bilgiler bilinçaltınıza işlenmiş olacak ve günlük yaşamınızda size yardım edecektir.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Günaydın 🙂
  Dün boğaz kıyısında arkadaşlarımı beklerken İstanbul’da ilk kez bir yavru yalıçapkını kuşu gördüm.Neredeyse bir çocuk gibi ” yalı çapkını kuşu gördüm! ” diye bağıracaktım. 🙂 Bu sabah da sizin sayfada kullandığınız resimde yalıçapkını görünce yüksek benliğime bunun ne anlama geldiğini sordum ” neşeyle gelen özgürlük” ” özgürlükle gelen neşe” olduğu içime düştü.
  Kuşlara düşkünlüğüm var ancak yalı çapkınını bir başka severim.O bakımdan benim için sevgi ve güzelliği de ifade ediyor.
  Sevgiler

  Beğen

  1. Harika mesaj için sonsuz teşekkürler, benim için çok şey ifade ediyor..
   özgürlükle gelen neşe ile bol sevgiler

   Beğen

 2. bu sabah melek kartlarımı seçtiğimde iki kart B. M Raziel geldi 🙂 çok güzel denk gelmiş

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.