St. Germaine: Mor Alev Bugün, Tüm Dünya’yı Sarmalıyor

Violet Flame and DoveBu mesajı çevirdiği için Mor Alev Dostuna, bize ilettiği için Bob Fickes’a ve St. Germaine’e çok teşekkürler. Mesajın İngilizce orijinaline bob-fickes.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgili Dostlarım, BEN St. Germaine. Bugün Dünya’ya, sizleri ve kendi dünyanızdaki her şeyi yumuşacık bir Işık, Barış ve Neşe ile sarmalaması için, Mor Alevi’mi gönderiyorum.

Işığın “şifa ışınları” ile bilincinizi yükseltiyor ve bedeninizi rahatlatıyorum. Bu huzur duygusunun, derinliklerinize işlediğini ve ruhunuzu, içsel huzurun yeni bir Boyutuna yükselttiğini hissedeceksiniz.

Bu dönemde hepinizin Yüksek hayrınıza dönüşmenize yardımcı olması için, Mor Alev gereklidir. Her biriniz, uzun süreden beri arzuladığınız bir şeyi gerçekleştirmek için, şimdi bir seçim yapmak zorundasınız. Bu seçim, ailenize ya da arkadaşlarınızdan birine, iyi bir şeyler yapmak, Kutsal yerleri ziyaret edip, tüm Dünya için Barış dilemek gibi, arzulardan bir tanesi olabilir. Hangi seçim olursa olsun, BUGÜN onu yerine getirme günüdür.

Kalbinizi izleyin! Fazla düşünmeyin! Sadece içinizdeki derinliğinizden size fısıldayan içgüdünüzü takip edin. Şayet doğru bir seçim yapmış ve zorda olan bir kişiye yardım etmişseniz, Mor Alev şeklinde bir işaret göreceksiniz. Onu kucaklayın ve iyi bir şey yapmanın bir ödülü olarak, kalbinize götürün.

Bu zamanda çoğunuzun, büyük zorluklar deneyimlediğinizi biliyorum. Lütfen endişelenmeyin! Bu Dünya’nın problemlerinden kurtulacağınız zaman dilimi, her biriniz için gelecek. Ve kaderinizin de (iyi anlamda) gerçekleşmek üzere olduğuna inanın. Tüm problemlerinizi, ardınızda bırakın ve Işığa doğru ilerleyin.

Eğer kalbinizde samimi iseniz ve seçiminizi, gerçekten diğerine yardım etme amacıyla yapmış iseniz, geride bıraktığınız tüm problemler, bağışlanmış ve dönüştürülmüş olacaktır. Size bu armağanı, Dünya’nın değiştiği gün vereceğim. Dünyanızı “Aydınlanma ve Yükseliş Çağı’na” yükseltmenize, sadece bir “tekerlek dönüşü” kaldı.  Sizlere ve çocuklarınıza, Hayırlar yağsın.

BEN Saint Germaine.

Arkadaşlar, Bu St. Germaine’den Mor Alev enerjisini kullanmamız ve kabul etmemiz için gelen ilk rica, ilk hatırlatma, ilk istek değil. Çok çeşitli kaynaklar aracılığı ile St. Germaine aynı şeyleri tekrarlıyor. Bu çağrı özellikle Ekinoks öncesi büyük önem taşıyor.

Mor Alev enerjisini nasıl kullanabileceğinizle ilgili bütün bilgileri sol sütunda “Konular” başlığı altındaki “Mor Alev ve St. Germaine” kategorisinde bulabilirsiniz. Bu enerjiyi derhal kullanmamanız için hiçbir sebep yok ve Mor Alev hepimizin kalbine biz doğarken bir hediye olarak yerleştirildiği için özel bir izin ya da eğitime de ihtiyacınız yok. Kalbiniz ve amacınız temiz ise, bütünün hayrına ise bu enerji bütün gücüyle dönüşümü getirir. Evrenin en büyük dönüşüm enerjisi kalbinizde yatıyor. Kendinize güvenin ve inanın! Haydi hep beraber bugün ve bundan sonraki günler dünyamızı Mor Alev ile yıkayalım!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Bugün Buddha nın doğumgünü olduğumu öğrendim. Ona sonsuz sevginin bilgesi demek geliyor içimden… Öyle sevgi dolu ki Buddhaya kelimeler kifayetsiz kalıyor…

  Öptüm Mor Alevcanım

  Beğen

 2. 2 gün önce yazılanı az çok uygulamak ve mor alev işaretini görmek için çabaladım. o gün arkadaşımla kafeden kalkarken bu seninki bu benimki diyerek mor bir çakmak uzattı. benim değil ki dedim. benim de değil dedi. ben de aldım. ancak bugün jeton düştü. bu bahsettiğiniz “mor alev” işareti olabilir mi?

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Senem, bence çok güzel bir işaret! Devam edin, demek ki işe yarıyor da size işaret veriyorlar. Çoğu zaman onların akıllı işaretlerini atlıyoruz, bu sefer neredeyse oturup karşınıza konuşacaklarmış 🙂 Sevgilerimle…

   Liked by 1 kişi

   1. haklısınız 🙂 masaya nereden geldiği belli olmayan bir çakmak ve arkadaşımın benim olduğunu sanması çok rastlanır değil :)) vakit ayırıp cevapladığınız için çok teşekkürler

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.