Günün Melek Kartı – Özgüven

Waiting For The Wave by Artem Chebokha

Becerilerinize, altıncı hissinize ve değerli bir birey olduğunuza, kısacası kendinize güvenin!

Bu kart bir nazar boncuğu gibi özgüveninizi artırmak için geliyor. Baş melek Michael bir süredir Tanrı’nın huzur ve barış planı için son derece faydalı olacak güç, sağlamlık ve becerilere sahip olduğunuza dair inancınızı güçlendirmeye çalışıyor. Siz parlak ışığınızla etrafı aydınlatırken Michael sizi koruyor. Altıncı hissinizi dinleyin ve özgüvenle, dimdik harekete geçin.

İlişkilerinizde kendinize olan güveniniz sağlıklı insanları sizin tarafınıza çekecektir. Aynı zamanda diğerlerinde size karşı saygı uyandıracaktır. Her gece uyuyakalmadan önce Michael’dan özgüveninizin artmasına yardımcı olmasını isteyin. Sabahları hem kendinize hem de diğerlerine karşı sevgi ve merhamet duyguları hissederek uyanacaksınız.

  • Planlarınıza ve fikirlerinize güvenin
  • Altıncı hissinizi dinleyin çünkü çok isabetli
  • Şu anda aklınızdan geçen insana güvenin
  • Doğru yolda olduğunuza inanın
  • Maddi ve diğer ihtiyaçlarınızın şu anda ve gelecekte karşılanacağını bilin.

Michael’ın özgüven için verdiği kısa duamız şöyle:

“Baş Melek Michael lütfen bana cesaretini ve metanetini ver. Lütfen kutsal olan her şeyle bir bütün olduğumu anlamama yardım et:  Bilgelik, olgunluk, güç, sevgi, yaratıcılık, bolluk ve sağlık. Kendim hakkında her zaman güven ve huzur içinde hissetmemi sağla. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/