Atmosferdeki değişimi hissediyor musunuz? – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

EarthSevgili Okuyucularım, dün gece gözlerimi kapadığımdan çok daha farklı enerjilere uyandığım hissi bu sabah derhal beni buldu. Görünürde bir değişiklik yok, yaptıklarımız, yapılması gerekenler, normal hayat devam ediyor ama biraz durun ve nefes alın, benim gibi atmosferdeki hafifliği hissedeceksiniz, bundan eminim. Güneş yeni doğarken işine gitmeye hazırlananların telaşı, okul tatilinin son haftasında sabah uykusunun tadını çıkarmaya çalışan çocuklar, yazın bitişiyle birlikte kış hazırlıklarını yoğunlaştıran kuşların cıvıldaması, temiz havanın kokusu ve sessizliği sabah meditasyonuma eşlik ederken, durumu tekrar tekrar kontrol ettim. Evet, bu hissedilen hafiflik, tüy gibi hafif ama güçlü sevgi, aklıma Doktor Baş Meleğimiz Rafael’in (İsrafil) enerjisini getirdi. Evet, kesinlikle bir aşamayı bitirdik ve bir yenisine giriyoruz ve şimdi yaraları sarma zamanı. Rafael de bize pek çok astrolojik açıyla beraber yardım etmek üzere burada.

Geçen hafta sonunun aşırı uçtaki enerjileri geçişini bence bu sabah bitirdi. Ama filmi biraz geriye sararsak, benzer baskılar ve dalgalar 14 Şubat 2014 den beri devam ediyordu. Arada belki birkaç gün nefes aldırıp, yeniden temizliğe geçiyorduk. İki Büyük Kare Açı yaşadık. Üzeri kabuk bağlamış ama hiçbir zaman tam olarak şifa bulmamış bütün yaraların tek tek yeniden açıldığını gördük. O yaraları görmezden gelmek sadece enfeksiyonu azdırdı. Dünya çapındaki politik-sosyo-ekonomik duruma bakarsak aynı çizginin yaşanmış olduğunu görüyoruz. Ne kadar eski düşmanlık, eski anlaşmazlık, şiddet ve üzeri kapatılmış dava varsa yeniden alevlendi.

Yaralarını gözünün içine bakarak ve sevgiyle tedavi eden arkadaşlar arınma yolunda büyük aşamalar kaydettiler ve bu konu onların öncelikler listesinde biraz daha alt sıralara kaydı. O kişiler sadece kendileri olarak ulaştıkları başarılar ve saçtıkları mutluluklarla gözlerimizi kamaştırmaya devam ediyor. Ama sayılarının pek fazla olduğunu söyleyemeyeceğim. Büyük çoğunluk için grafik bir yukarıda bir aşağıda, işte bu aşağı-yukarı, iyi-kötü tezatlığını yaşayan arkadaşlar, evren sizi yalnız bırakmıyor ve bugünden itibaren daha önce tanımadığımız bir şifa enerjisi giriş yapıyor. Bu ay bize iki koruyucu meleğin yardımcı olacağını Yeni Ay yazımda yazmıştım. Şu andan itibaren, onların varlığını birebir hissedebilirsiniz.

3-9 Eylül 2014, Enerji Portalı

Şu anda içinde bulunduğumuz dönemin çok yoğun ve farklı bir enerji girişine sahne olacağını biliyorduk. Bu konuda pek çok mesaj okudum. Kimi vücudumuzun yeni enerjilere uyumlanması için DNAmızın güncelleneceğini, kimi bolluk ve bereket getireceğini, kimi karmik bilgileri hatırlamaya başlayacağımızı yazıyor. Bunların bazıları yüksek benlikler aracılığıyla yazılmış, bazıları ise direkt galaktiklerden gelen mesajlar. Benim görüşüm şu: Şu andaki enerji akışı nerede yara varsa o yaranın özel merhemini getiriyor. Ve o merhemi kullanmak ya da kullanmamak bizim elimizde.

Diyelim ki büyük bir maddi sıkıntı içindesiniz, o yaranın merhemi önünüze gelecek. Egoya kapılmazsanız, arınmanızı tam yaparsanız (yani kendinizi ve durumu olduğu gibi sevgiyle kabul edip hiçbir pişmanlık ve suçlama olmadan salıverirseniz) ve teslimiyete geçerek karşınıza çıkacak fırsatları tanırsanız, bu yara bir daha açılmamak üzere kapanacak. Aynı örneği ilişkiler, sağlık, genel mutluluk gibi bütün önemli konulara uygulayabiliriz.

Chiron – Yaralı Şifacı

ChironChiron çok ilginç bir gökyüzü varlığı. Eski bir Kızılderili kehaneti şifa gezegeni keşfedildiğinde kadim kutsal savaşçı öğretilerinin yeryüzüne geri döneceğini söyler. 1977 de Chiron keşfedildiğinde (ve hala daha) Satürn ve Uranüs arasında yörüngede olan Chiron’un kuyrukluyıldız benzeri bir cisim mi, Planetoid (yani küçük gezegen) mi, yoksa Asteroid mi olduğuna tam karar verilmiş değil. Oysa Chiron eski Yunanlılar tarafından tanınıyordu ve ona yarı at yarı insan şeklindeki “Yaralı Şifacı” ismini takmışlardı. O bir yaralı şifacı çünkü kendi de aynı yaraları taşıdığı için diğer varlıkların fiziksel, ruhani ve zihinsel acılarını anlıyor ve onların nasıl bertaraf edileceğini çok iyi biliyor.

Chiron şu anda Balık burcunda ve güneşle zıt açıda. Bu da onun şifa enerjisinin doğrudan bize gönderdiğini gösteriyor. Balık’ta gerçekleşecek olan dolunay ise bu etkiyi katlarca artıracak. Sizin Chiron enerjiniz anlayışınızın yükselmesi, kendinizi çok daha hafif ve mutlu hissetmeniz şeklinde gelebileceği gibi, beklenmedik bir teklif, anlayışlı ve yardımcı bir dost, sorununuzu çözecek bir uzman ya da kendinizi dinleyip dinlenebileceğiniz bir sakinlik olarak da gelebilir.

Evet, Yine Satürn ve Mars’tan Bahsetmekte Fayda Var

Satürn ve Mars Akrep’te yolculuğuna devam edip bize bastırılmış olanı, istenmeyeni gösterirken, bütün bu tezatlıkları biraz daha olgun bir şekilde karşılayacağımızı düşünüyorum. Ne de olsa aylardır  gölgelerimiz, karmamız, utanç ve sıkıntı duyduğumuz yönlerimizi salıvermekle uğraşıyoruz.

Mars önümüzdeki hafta Yay burcuna girdiğinde bu şifanın ardından enerjiler daha da pozitife dönecek. Bize motivasyon ve ilham verecek.

Peki, Ne Yapmalı?

Arkadaşlar, bu dönem bize Ekim’deki büyük kare açıdan ve tutulma evresinden önce ilahi bir yardımcı olarak geliyor. Satürn ve Mars’ın yan etkilerinden biri sanırım bazı kişilerin kendilerini güçsüz ve karşılaştıkları kaos karşısında umutsuz hissetmeleri oldu. Bir şeyleri kaybetmekten korkanların bana yazdıkları mesajlar Temmuz-Ağustos döneminde rekor kırdı. Halbuki bu enerjiler ve Sevgi Seli siz bir şeyleri kaybedin diye gelmiyor. Cesur olup yeniye adım atın, eskiyi bırakın diye geliyor.

Enerjilerin nasıl olduğu ortada… Hayatınızda yaşadıklarınız ve duygularınız da ortada…  Şu anda sizin ne yapmayı seçtiğiniz çok önemli.

Çünkü enerji enerjidir, siz kullanmadan bir işe yaramaz. Aynı prizdeki elektriğe fişi takmadan radyodaki güzel şarkıyı dinleyemediğiniz gibi. Bu örneği genişletelim, o enerjiyle radyoda güzel bir müzik de dinleyebilirsiniz, sinirinizi bozan savaş haberleri de. Benim önerim şu olacaktır:

Baskı, sıkışıklık, durgunluk hissettiğiniz alanda sorun var demektir. O sorunun köküne inin. Son haftalarda bize verilen birbirinden faydalı yöntemleri kullanın. Duygularınızı ve eski görüşlerinizi bir bir salıverin. Bunun için Chiron’un enerjisini kullanın. Özsevgi ve Özsaygı çalışmaları yapın, bunu günlük hayatınıza da uygulayın, sadece aynaya bakıp “kendimi seviyorum” demek yetmiyor, bunu kendinize kanıtlamanız da gerekiyor. Bugün ve önümüzdeki günlerde  çok ama çok güçlü Rafael enerjileri atmosferde. Sadece fiziksel değil, ruhsal ve zihinsel sağlımıza da şifa getiren ve aynı zamanda bolluk ve bereket konularında da yardımcı olan Rafael’le çalışın. Rafael’in Zümrüt Ayna meditasyonunu kesinlikle tavsiye ederim.

Bu kısa dönem hepimize çok iyi gelecek, bundan eminim.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com