Fırsat Kapıları Demişken, Önümüzdeki Birkaç Güne Dikkat – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Lightning strike over field. by ElenamivSevgili Okuyucularım, bugünkü yazımda sizlere zorlu durum ve kişileri öğrenmek, büyümek ve arınmak için fırsat kapıları olarak gördüğümü yazmıştım. Bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta pek çok fırsat kapısıyla karşılaşabiliriz.

Bu yazıyı yazıp yazmamayı düşündüm. Dostum deneyimli Astrolog Carl’a çok teşekkür ederim, beni yazmaya ikna etti, çünkü bizim coğrafyamızda bulunan ve zaten hassas dengesi olan ülkelerde etkilerin daha belirgin olacağını düşünüyor. Hazırlıklı olmak, olmamaktan çok daha iyidir.

Sizlere geçtiğimiz günlerde pek çok yumuşak ipucu vermeye de çalıştım, sarsıntıların devam edeceğini, egoların olabilecek her türlü oyunu oynayabileceklerini ilettim. Ama bu hafta sonu özellikle dikkatli olmanızı rica ediyorum. Bu kısa dönemde bir sürü şey yaşanabilir. Bazıları inanılmaz, bazıları saçma, bazıları ise düpedüz negatif olabilecek şeyleri yaşarken ayağımızı sağlam basmalı, muhakeme yeteneğimizi çok iyi kullanmalı ve her adımda kalbimize danışmalıyız.

Bu akşamdan itibaren gerçekleşecek olan astrolojik açılar çok ama çok enteresan.

 • Perşembe 23.03 – Ay Plüton’la kare açıda
 • Cuma 08.30- Ay Neptün’le zıt açıda
 • Cuma 17.30 – Güneş Neptün’le zıt açıda

Sonra birden bire yardımcı açılar devreye giriyor:

 • Cuma 19.00 – Ay Venüs’le 60 derece açıda
 • Cumartesi 23.42 – Ay Neptün’le üçgen açıda
 • Pazar 02.17 – Ay Güneş’le 60 derece açıda

Ve yine enerjiler değişiyor ve karışıyor:

 • Pazar 07.01 – Ay Jüpiter’le kare açıda
 • Pazar 09.09 – Ay Plüton ile 60 derece açıda
 • Pazar 22.10 – Ay Satürn’ün önüne geçiyor (bir çeşit Satürn tutulması)
 • Pazartesi 04.51 – Ay Mars’la birleşiyor

Çarşamba günü rahatlama geliyor:

 • Çarşamba 19.08 – Güneş Plüton’la üçgen açıda
 • Çarşamba 21.06 – Ay Venüs’le üçgen açıda

Bu akşamdan itibaren girdiğimiz ve Cuma günü de devam edecek olan enerjiler büyük miktarda gücünü kötüye kullanma, huzursuz, düşüncesiz, saldırgan ve dürtüsel davranışlar getirebilir. Öfke ve şiddet içeren çatışmalar evde, işyerinde ya da sokaklarda yaşanabilir. Duygusal dengesizlik ve düşmanlık, aşırı şüphecilik, kafasını tam toparlayamadan düşünmek, korku ve panik hislerine yol açabilir. Uluslararası sorun yaşanan bölgelerde durumlar iyice karışabilir. Zor ilişkilerde tartışmalar ortaya çıkabilir.

Cumartesi enerjileri birdenbire çok daha rahat ve mutluluk verici cinsten, yani Cuma gününün tam tersi. Pazar günü yine dengesizlikler ortaya çıkacak, Cuma günü kadar sert olmasa da zorlukların ortaya çıkma potansiyeli çok yüksek. Carl bütün bu açıların hepimizin duygusal yönden zayıf taraflarını ortaya çıkaracağını ve bu zayıflıkları sömürülmeye açacağını söylüyor.

Şu andan başlayarak bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta başında bütün zor durumlarda son derece sabırlı davranmamızı ve hoşgörülü olmamızı öneriyorum. Bir kişi ya da duruma olumsuzca tepki vermeden lütfen ona kadar sayın. Geri çekilin. Melekleri çağırın. O öfkeli emaili, sms mesajını göndermeyin, o telefonu etmeyin. Şüphe ve öfke içeren duygularınıza güvenmeyin, sorgulayın. Hareketlerinizi onların yönetmesine izin vermeyin.

Sevgili Dostlar, bize bir yıldan fazla süredir bu gibi durumlarda kullanabileceğimiz pek çok yöntem bu blog aracılığıyla verildi. Daha pek çok metot ve öneriyi de hem internette, hem de kitaplarda bulabilirsiniz. Son haftalarda duygularımızı yönetmek konusuna özellikle eğildim.

Zaman bu zaman. Lütfen öğrendiklerimizi uygulayalım. Mor Alev enerjisi kullanmak, Michael’la korunmak, çakra dengeleme ve topraklama aklıma ilk gelen yöntemler (hepsini bu bağlantıda bulabilirsiniz). Bunun dışında son yazılara da bir bakın (bağlantıları aşağıda veriyorum). Özellikle lunapark treni gibi son hızla inip çıkan bu enerjilerden arınmış, sağlıklı ve mutlu çıkalım. Unutmayın, yeni ay etkisiyle “İki koruyucu melek” hepimizi gözetiyor.

Burada defalarca yazdım, ben astrolog değilim. Astroloji benim hobim. Bu yazıyı okuyabilecek Astrolog arkadaşların da yorumlarını bekliyorum. Siz bu açılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bize verebileceğiniz herhangi bir ekstra bilgi ya da öneriniz var mı?

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Mor Alev

 
Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

 1. Hergün ilk işim sizin yazılarınızı okumak oluyor, uyarılarınız hiç boşa çıkmadı teşekkür ederim.

  Beğen

 2. ben de her sabah sizi takip ediyorum, merakla ilgiyle :)) teşekkürler, iyi ki varsınız 🙂

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.