Günün Melek Kartı – Takdirinizi Gösterin

Robin Williams

Hayatınızdaki özel insanlara şükranlarınızı göstermeye çağrılıyorsunuz

Arkadaşlar, bu kart çok sevdiğimiz Robin Williams’ı kaybettiğimizi öğrendikten sonra elimdeki desteden çıkınca ayrıca önem kazandı. O tam bir İndigo ve Yıldız Tohumu olduğu için İndigo Melek destesini almıştım elime. Çocukluğumda Mork ve Mindy ile başlayan kahkaha dolu yıllar, bize büyük ve küçük ekranlardan öğrettiği sevgi ve verdiği coşku ile işini yapan insan örneği için sonsuz teşekkürler! Seni seviyoruz!

Kartımız diyor ki:

İndigoların kendi hayatlarının akışına kendilerini kaptırmaları ve etraflarındaki insanların onlar için ne kadar çok şey ifade ettiklerini göstermeyi unutmaları normaldir. Farkında olmasanız da sevdikleriniz ve arkadaşlarınız da sadece insan. Onların da aynı sizin gibi duyguları var. Melekler bugün ısrarla hayatınızdaki özel insanlara şükran ve sevgilerinizi iletmenizi istiyor.

Bu kart aynı zamanda dikkatinizi hayatınızda eksik olan şeylerden kaydırarak, onun yerine sahip olduklarınızı ve şimdiye kadar başardıklarınızı takdir etmenizi hatırlatıyor. İşte o yüksek parçanızla temasa geçtiğinizde bundan çok daha fazla hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Teşekkürler İndigo Melekler, teşekkürler Robin Williams!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

3 comments

 1. Bugün evimi takdir ediyorum ve dolapların ve sabit dolapların üzerine kadar temizliyorum. Afirmasyonlarimi sesli olarak söyleyip vibrasyon yükseltmek için köşelerde Guclu el cirpicam.
  Sigara, kavga, üzüntü ve kirginliklarinizin yapisip kaldığı perdeleri ve diğer tüm negatif enerjiye daha önce maruz kalan eşyalarınızı da kendi arinmanizla unutmayın. Evinizin de bir meleği var ve eviniz gibi sahip olduğunuz hersey size hizmet etmek icin şekil bulmuş melek enerjisinin yogun halidir. Kendinizi ve onları arindiratak sadece kendinizin değil bize hizmet eden bunca eşyayı onurlandirip kendi evrimlerine yardımcı oluyorsunuz.
  Sonbahar temizliği sırasında delikli ve eski enerjilere sahip kıyafetlerinizi de teşekkür ederek atarsanız bu olay sevgiye dönüşecek size yeni kıyafetler ve eşyalar olarak dönecektir.
  Bakış acınızı değiştirin sizler sınırsız indigo meleklersiniz ve içimizdeki inanç ne yapılması gerektiğini biliyor.
  İsik ile

  Beğen

 2. Çok sevdiğim bir sanatçıydı .:)) çok üzüldüm:)) nurlar içinde uyusun:((

  Beğen

 3. O benim de çocukluk kahramanımdı. Mrs Doubtfire,morkla mindy… Hemen bütün filmleri geçti gözümün önünden… Bence o hep insanın içini ısıtan bir sevgi elçisiydi-yuvana geri döndün sevgili robin williams- ya da çoktan aramıza geri geldin bile!

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.