Enerji Kanallarınızı Açmak – Baş Melek Zadkiel, Sananda ve Lady Ametist

Infinito. 2011 by @Edna RomeroBu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna ve kanallık yapan Linda Robinson’a çok teşekkürler.

Sevme Kapasitenizin Genişlemesi, Kendinizi Sevmekle Başlar…

Selamlar Sevgililer,

Ben, Baş Melek Zadkiel. Lady Ametist ile birlikte sizleri, dönüşüm ve oluşumun yedinci Işın’ından Sevgi ve Işık ile selamlıyoruz. Enerjik kanallarınızı genişletmeniz konusuyla ilgili söyleşimize, bugün Sananda (Yeshua/İsa) da bize katıldı.

Son mesajımızda, Enerjik kanallarınızı açık tutmanız için, yargılamama ve affetme çalışmaları hakkında konuşmuştuk. Enerjik kanallarınızın genişlemesini sağladığı için, bu çalışmaları kesintisiz sürdürmeniz çok önemlidir.

Bu mesajımızda, enerjik kanallarınızı genişletecek bazı yöntemler hakkında konuşmak istiyoruz. Bu genişleme, yüksek boyutlardan bilgi almanızı ve giderek artan yüksek kavramlara uyumlanmanızı sağlayacaktır.

Sürekli olumlu bir tutum içinde olmanız,  enerjik kanallarınızı genişletme aşamasında çok faydalı olacaktır. Çünkü pozitif bir tutum içindeyken, rahatsınızdır ve genişlemeye açıksınızdır.

Bunu anlatmak için, şu örnekleri vereceğiz; Mutlu olduğunuzda, ya da hoş bir olaya dâhil olduğunuzda, kendinizi nasıl hissettiğinizi düşünün.  Mutlu bir durumdayken, kaslarınızın gevşediğini ve zihninizin yeni olasılıklara açık olduğunu, belki fark etmişsinizdir. Şimdi bunun tam tersini, yani endişeli veya üzgün olduğunuzda kendinizi nasıl hissettiğinizi düşünün. Muhtemelen kaslarınız gergin ve kasılmış bir hal alacaktır ve zihniniz de mevcut durumu korumaya odaklanmış olacaktır. Ayrıca Enerjik kanallarınız daraldığı için, yüksek seviyelerden bilgi alma modunda olmayacaksınızdır. Şimdi tekrar olumlu bir şeye odaklanın ve kaslarınızın rahatladığını, zihninizin daha da açıldığını hissedin.  Bu alıştırma size, enerjik kanallarınızı açık ve genişlemeye hazır tutmanız için, hangi yönteme odaklanmanız gerektiğinin önemli olduğunu, fark etmenizi sağlar.

Enerjik kanallarınızın genişlemesine yardımcı olacak bir başka teknik ise, şükran duygusudur. Kendinizi minnettar hissettiğinizde, mutlu ve huzurlusunuzdur. Dikkatiniz, olumlu olaylara odaklıdır.

Şükran duygusu, geniş bir olasılık yelpazesini kapsar. Belki meydana gelen bir olaydan, sahip olduğunuz nimetlerden, ya da hayatınızdaki kişilerden dolayı, şükran duyabilirsiniz. Her gün birkaç dakikanızı ayırıp, minnettar olduğunuz nimetleri düşünebilirsiniz. Şayet bunları yazarsanız,  enerjinizi yükseltmek istediğiniz zamanlarda, onlara tekrar başvurabilirsiniz. (Onları arada sırada okuyarak, enerjinizi yükseltebilirsiniz)

Herhangi bir şeye şükran duyduğunuzda, genişleme halindesinizdir. Enerji alanınız büyümüş ve genişlemiştir.  Böylece çevrenizdeki herkese ve ruhunuza, pozitif enerji dalgaları yayarsınız. Daha fazla miktarda Işığı kaldırma kapasiteniz, artmıştır.  Titreşimleriniz artmıştır. Böylece Işık Varlıkları, sizinle çok daha kolay iletişime geçebilirler.

Şükran duygusuna en yakın olan nitelik, Sevgi’dir. Bu duygu, etrafınızdakilere, tüm insanlığa, Gezegen’e ve Galaktik Âlemlere karşı hissedilebilen, Evrensel bir Sevgi’dir.

Sevme kapasitenizin genişlemesi, kendinizi sevmekle başlar. Kendinize karşı hissettiğiniz Sevgi, doğal olarak başkalarını da sevmenizi sağlayacaktır.

Bu işleme, kalp merkezinizde bulunan İlahi Kıvılcıma odaklanarak başlayabilirsiniz. Sizi Yaratan’a bağlayan,  bu kıvılcımdır. İlahi Kıvılcımınıza dikkatinizi verdiğinizde, Yaratan ile olan bağlantınızın farkına varacak ve hissettiğiniz Sevgi duygusu genişleyecektir. Bu bağlantıya ne kadar odaklanırsanız, Sevgi’niz de o kadar büyüyecektir.

Kendinizi Sevgi’nin merkezine yerleştirdikten sonra, dikkatinizi ailenize, arkadaşlarınıza, hayvanlara, bitkilere, taşlara ve çevrenizdeki her şeye, yayabilirsiniz. Her bir bireyi ya da her Varlığı sevdiğinizde, sevme kapasiteniz de çoğalacaktır. Sonra da Sevgi’niz, tüm insanlığa, Gezegene ve Galaktik Âlemlere doğal olarak yayılacaktır.

Sevme kapasiteniz arttıkça, aynen şükran duyduğunuzda olduğu gibi, titreşimleriniz de artacaktır.

Şükran ve Sevgi hissetmeye devam ettikçe, enerjik kanallarınız genişleyecek ve çekim gücü yasasından dolayı, pozitif olayları ve Işığı daha çok kendinize çekeceksiniz. Yani neye odaklanırsanız,  odaklandığınız şeyi de o kadar genişletirsiniz.

Ayrıca kanallarınızın, gelişmiş farkındalık ve artan bilinç için açılmasını, Sevgi ve Şükran duygusu sağlar.

Sevgililer, Şükran ve Sevgi’ye odaklanarak, enerjik kanallarınızı genişletmenizden dolayı çok mutluyuz.

Çok sevildiğinizi bilin.

BİZLER, Lord Sananda (İsa) ile birlikte, Baş Melek Zadkiel ve Lady Ametist, olarak sizleri Sevgi ile sarmalıyoruz.

Ve öyle oldu.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/