Toprak Ana’dan (Gaia) bir mesaj: Hatta Melekler Bile Kulağınıza, Sevgi Armağanları Fısıldıyorlar…

Lavender FieldsSevgili Okuyucularım, bugün enerjisi ağır bir Süper Dolunay yaşıyoruz. 8-8 Enerjileri de bizi savurmakla meşgul. Sevgili Mor Alev Dostu bizim için iki adet Bob Fickes mesajı çevirip göndermişti geçen hafta. Ben onları taşıdıkları sevgi enerjisi ve hafifleştirici etkileri açısından bugüne sakladım. Belki gittiniz oy verdiniz, belki birazdan oy vereceksiniz… Seçim sonuçları ne olacak diye merak ediyorsunuz. Sıcak ve basınçlı hava belki sizi biraz uyuşturdu. Şimdi bir soğuk limonata ya da kahve ile oturun, önce Gaia’nın bize verdiği bu güzel mesajı okuyun, içiniz açılsın. Birazdan bir diğerini de yayınlayacağım.

 Mor Alev Dostu, Bob Fickes ve Gaia’ya kalpten teşekkürler.

Bob Fickes, yirmi beş yıldan beri Yükselmiş Üstatların ve Merlin’in mesajlarını alan ve ileten, Dünya’ca ünlü bir kanaldır.  Amerika ve Japonya’da,  pek çok dergi, TV ve radyo programlarında yer almıştır. Kendisi,  Amerika ve Japonya’da “Yeni Çağ Hareketi” öncülerinden biridir.  Bob, çok açık bir kanaldır ve eserleri birçok kişi tarafından, Dünya’nın en iyileri arasında kabul edilir.

Bütün Sevgili Çocuklarıma,

Sizleri ne kadar çok sevdiğimi, bilmenizi isterim. Sizleri çok seviyorum. Hepiniz BENİM bir parçamsınız.

Sizler üzgün ve hayal kırıklığına uğramış olduğunuzda, ben de üzgün ve mutsuzum.  Sizler mutlu olduğunuzda ve Sevgi’yi hissettiğinizde, ben de mutluyum ve Sevgi’yi hissediyorum.

Şu an, uzun zamandan beri ilk kez, çok mutluyum. Hepiniz kalplerinizi açıyorsunuz. Bu da bana kendimi, daha bir tamamlanmış hissettiriyor.

Her birinizle, daha önce hiç olmadığı kadar, bağlantıda olduğumu hissediyorum.

Çok uzun zamandan beri, beni unuttuğunuzu sanıyordum. Size sunduğum Dünya’yı değil de, sadece kendinizi sevdiğinizi (bencilce) zannediyordum.

Dünya üzerinde ortaya çıkan her hastalığı iyileştirmenize yardımcı olması için, şifalı bir bitki yarattığımı biliyor musunuz?

Bir hastalık önce nerede ortaya çıkıyorsa, ben de aynı topraklarda, o hastalığı iyileştirici şifalı bir bitki yaratmaya devam edeceğim.

Beni unutursanız,  sizin için yarattığım armağanları da görmek için bakınamazsınız. Ama artık bakıyorsunuz. Artık bitkileri ve hayvanları onurlandırıyorsunuz (değer veriyorsunuz). Onlara Sevginizi veriyorsunuz. Bundan dolayı da, çok mutluyum.

Hepinizin ANNESİ olduğumu, bilmenizi istiyorum. Sizler benim çocuklarımsınız. Sizi nasıl umursamam, nasıl görmezlikten gelirim? Bunu asla yapamam! Ancak siz beni gözlemlemezseniz,  size getirdiğim hediyeleri de göremezsiniz.

Artık şimdi, Dünya’nızı değiştirmenizde size yardım etmeye hazırım. Sadece sizlerden ricam, beni ve diğer çocuklarımı, yani bitkileri ve hayvanları da düşünmenizdir.

Hepinize, insanlara, hayvanlara, bitkilere, Tanrılara ve Meleklere, hayat veriyorum. Hepinize eşit davranıyorum. Tanrıları ve Melekleri sevdiğim kadar, sizleri seviyorum. Sizleri sevdiğim kadar, bitkileri ve hayvanları seviyorum.

Sevgi’nin en önemli anahtar olduğunu biliyor musunuz? Sevgi’nin olduğu yerde, tüm Varlıklar mutludur.  Aynı sizlerin Sevgi’den beslendiğiniz gibi, tüm Varlıklar da Sevgi’den beslenirler.

Sevgi’nin olduğu yerde, hastalığınızın üstesinden gelirsiniz. Şayet içinizde Sevgi varsa, üzüntülerinizden uzaklaşırsınız ve sizi mutlu edecek bir şeyler bulursunuz.

Aslında, ihtiyacınız olan her şey burada (yeryüzünde) mevcut. Görebiliyor musunuz?

Şayet bunu gerçekten göremiyorsanız, o zaman belki de doğru yere bakmadığınızdan dolayı göremiyorsunuzdur.   Ben size ihtiyacınız olan şeyleri, daimi bir bahçede, her ağacın altında, kuşların şarkılarında, bir kelebeğin uçuşunda, veriyorum.

Hatta Melekler bile kulağınıza, Sevgi armağanları fısıldıyorlar. Ama siz, Dünya’nızın gürültüsünü duyuyorsunuz.

Doğa’nın seslerini duymak için, bir süreliğine sakin olun ve onu dinleyin. Böylece ebedi mutluluğu bulacaksınız.  Sağlıklı ve bilge olmak için gereken her şeyi, Doğa’dan alacaksınız.

Bu benim size olan mesajımdır, sevgili çocuklarım. Bana yakın olursanız, ben de size yakın olacağım. Bunun için size söz veriyorum. Artık size yardım etmeye hazırım. Sevgi’yi ne kadar çok paylaşırsak,  Dünya’nız da o kadar çok onarılmış olacaktır. Şimdi tam zamanıdır! Ben buradayım!

Ben TOPRAK ANA’yım ve sizleri kutsuyorum.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Ben bugün rüyamda toprak eşeliyordum ,topragın içinden beyaz birşey kuyruğuda vardı çukurun içine kaçtı yakalayamadım. Bugünku konumuza raslaması tesadüf olmadığı açık, bu rüyanın ne anlama geldiğini açıklayabilirmisiniz rica etsem .

  Beğen

  1. Sevgili Nuray, rüyalarınıza en iyi siz anlam verebilirsiniz. Ben rüyaların çok kişisel şeyler olduğunu düşünüyorum. Bu fikrimi de bu platformdan çok defalar belirttim. Sizde nasıl bir his uyanıyor? Rüyanız sırasında rahat ve mutlu muydunuz? Bunlar önemli göstergeler. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Bu güzel mesaj için teşekkür ederim size bizimle paylaştığınız için. Yakın bir süre önce bloğunuzu keşfettim ve çok beğendim yok yok! Emeğinizin karşılığını görürsünüz inşallah!

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.