Yükseliş - Büyük Uyanış

Büyük Resime Odaklanın – Patricia Cota-Robles

Sevgili Dostlar, Işığın Yolunda blogu, bu çok önemli mesajı bizim için çevirip yayınlamış. Hepinize tavsiye ederim. Çok teşekkürler Aycan.

Işığın Yolunda

Son dönemde gelen tüm mesajların ana odağı SEVGİ ve BİRLİK. Yükseliş yolunda ilerlemeye devam etmek ve gerçekte kim olduğumuzu nihayet hatırlamak/kavramak için, hiç eksiksiz ve istisnasız hepimizin BİR olduğunu tam olarak idrak etmemiz ve ulaşmayı istediğimiz, arzuladığımız SEVGİ’nin ta kendisi olmamız şart görünüyor.

Son dönemde farklı kaynaklardan yapılan meditasyon ve bir araya gelme çağrılarının amacı da bu BİRLİK bilincini yükseltmek. Gelen bilgilere göre, İnsanlığın bu gezegen üzerindeki Varoluşunun EN önemli dönemlerini yaşamaktayız. Işığın, Sevginin, Barışın, Birliğin, kısacası arzuladığımız tüm mükemmel Yeni Dünya niteliklerinin Yeryüzünde ve yaşamlarımızda tezahürü için, şu anda yaptığımız herşey, ettiğimiz her niyet, konuştuğumuz her söz, ürettiğimiz her düşünce kritik önem taşıyor. Bu nedenle, şu anda neyi yaratmak istiyorsak ona odaklanmamız ve Tanrı Işığının gezegenimizi ve üzerindeki tüm yaşamı sonsuza dek aydınlatması için BİRLİKTE, inançla, istekle ve kararlılıkla çalışmaya devam etmemiz, her zamankinden daha önemli.

Patricia Cota-Robles  3 Ağustos 2014 tarihli mesajında, kendisine Cennet Topluluğu tarafından iletilen çok önemli bir…

View original post 1.857 kelime daha