Kendinizi Nehrin Tam Ortasına Atın Ve Akıntının Sizi Sürüklemesine İzin Verin… – Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyleri

go with the flowArkadaşlar, bu sabah Günün Melek Kartı yerine içinde bulunduğumuz bu özel günleri çok güzel anlatan mesajı yayınlamaya karar verdim. Çünkü seçtiğim her kart (dünkü günün kartı da dahil) burada yazanlarla hemen hemen aynı şeyleri söylüyor. O zaman bu konuyu en zarif ve anlaşılır şekilde iletecek olan Michael ve Yüksek Benliklerinizin anlatmasını tercih ettim. Aşağıda anlatılanların hepsini ya da bir kısmını şu anda yaşayan pek çok arkadaşım ve tanıdığım var, buna ben de dahilim. Geçen Tutulma Dönemi, Büyük Kare Açı, 13 Haziran’daki Dolunay ve üstüne gelen Yaz Gündönümü büyük değişimi aynı söz verdiği gibi yaşatıyor. Bu mesajları daha önce takip etmeyen arkadaşlar bunu daha iyi özümsemek için bir önceki mesaja buradan ulaşabilirler.

Ron Head tarafından iletilen bu mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Mor Alev Dostuna bu çeviri için çok teşekkürler.

Sizlere daha önce, Değişimin, Uyanışın, Işık ve Enerji artışının en yoğun döneminde olduğunuzu defalarca anlattık. Ancak birileri hala daha, hiçbir şey olmadığını söylemeye devam ediyor. Birçoğu da bunu söylemeyi sürdürecek. Çünkü onların odaklandıkları içsel yaşamları değil, dışsal yaşamlarıdır. Gerçi onlar da, varlıklarının ve bilinçlerinin “tam gaz” evrimleşmeye devam ettiğini sezinlemeye başladılar ama biz yine de bu kişiler için teyit edelim.

Yetenek ve Bilgi hızla akıyor. Planlar değişiyor. Fırsatlar, sadece kapınızı çalmakla kalmıyor, çoğu zaman onları kullanmanız için ısrar ediyorlar. Her zaman hayalini kurduğunuz, ama ‘imkânsız’ olarak kabul ettiğiniz şeyler, gerçekliğiniz haline geliyor.

Tarif ettiğimiz bu mevcut yaşam olaylarını gerçekten görebilmeniz için, en iyisi size yine bir resim çizelim.  Akış diye bir şey duydunuz (enerji ve Sevgi akışı). ‘Girdap’ ile neyi kastettiğimizi biliyorsunuz (Evrenin spiral şeklinde genişlemesi). Şelale simgesini de kullandık. (Enerji ve Sevgi akışının yoğunlaşması ve hızlanması). Tüm bu tasviri resimler, meydana gelmeye devam eden olayların benzetmeleriydi. Aslında bu olaylar, daha da fazlalaşacak. Ama sizler, bu dalgalarda iyi sörf yapmayı öğrendiniz. Gerçi bazılarınız artık bu dalgalarda “süzülmeyi” deneyimliyor. Çünkü çoğunuz için, bu değişikliklerin en zorlu ve en rahatsız edici tarafı bitti. Şimdi ‘iyi şeyler’ ortaya çıkmaya başlayacak.

Yine de yolunuzun üzerinde, arada sırada bir tümsek olacaktır. Bunun adına, yaşam deniyor. Ama dönemecin ardında sizi bekleyen şeyin ne olduğunu görmeniz için, teslimiyet duygusuyla yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Bu ‘teslimiyet’ kelimesi, çoğunuzu huzursuz ediyor. Çünkü bu kelime ile kastettiğimiz şeyi, yanlış yorumluyorlar. Biz sizlere, “kendinizi nehrin tam ortasına atın ve akıntının sizi sürüklemesine izin verin” demek istiyoruz. Ancak size tabii ki, kontrol edilemez bir akıntı görüntüsü vermek istemiyoruz. Büyük bir içsel güçten bahsediyoruz. Akıntının gücü, sizlersiniz.

Dışsal güç olarak görmeye alışık olduğunuz her ne ise, aslında bunun kendinizin içsel gücü olduğunu anlamanız için büyük çaba gösterdik. Bu demek değildir ki, sizin dışınızda gözlemlediğiniz güç, aslında mevcut değildir. Tam tersi mevcuttur ve bu da sizin gücünüzdür. Siz o gücün bir parçasısınız. Gerçi bunu anlamaya başlıyorsunuz. Ve bunu tamamen idrak edince, o gücün nasıl kullanılacağını da öğreneceksiniz. Biz bunu, “Lunapark’taki hızlı tren” ile yolculuk yapmaya benzettik. Bu yolculuğun tadını çıkarın. Kollarınızı ve bacaklarınızı sarkıtmayın, her zaman kabinin içinde tutun.

Son bir önerimiz daha var: Yeni keşfettiğiniz ‘yetenekleriniz’ ortaya çıkmaya başladığında (ki en yeteneklilerinizin bile keşfedecekleri yeni şeyler olacak), bunların üzerindeki kontrolünüzü geliştirmeyi, lütfen unutmayın. Örneğin, eğer daha önce duymadığınız bazı sesleri artık duyabiliyorsanız, gerek duyduğunuzda bu sesleri ‘kısmayı ya da tamamen kapatmayı’ öğrenmelisiniz. Seslerin sizi bunaltmasına izin vermeyin. Bu önerimiz, diğer yeni yetenekleriniz için de geçerlidir. Sizler bu yeteneklerinizi, bilincinizden süzdürdünüz ve oldukça uzun bir zaman boyunca dışarıda tuttunuz. Ve şimdi de onlara alışmanız, biraz zaman alacaktır.

Bugünlük hepinizi, Sevgi ve Işık ile kutsuyorum.

 

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/