Günün Melek Kartı – Sezgileriniz ve ruhani deneyimleriniz sayesinde dünya görüşünüz değişiyor

 

Joe St Pierre PhotographyArielle

Yeni psişik ve ruhani deneyimler dünyaya ve kendinize bakış biçiminizi değiştiriyor. Öğrenerek, dua ve meditasyonla ruhani yeteneklerinizin açılıp ilerlemesine izin verin

Hayal görmüyorsunuz. Gerçekten psişiksiniz ve cennetle bağlantıya geçtiniz. Bu mistik deneyimler sizin ruhani olarak git gide açılmanızdan dolayı gerçekleşiyor. Çünkü siz, melekleriniz ve hayatınızın amacı hakkında sorular sordunuz. Ben ruhani yetenekleri olanlara yardım eden büyük bir melekler gurubunun bir üyesiyim. Size ruhani öğretmenler, kitaplar ve kurslar şeklinde dünyevi yardımlar gönderiyoruz. Yeteneklerinizden korkmayın. Geçmişte sizinle alay edilmiş, bastırılmış, ya da geçmiş hayatlarınızda bu yetenekleriniz yüzünden cezalandırılmış olabilirsiniz. Bu yetenekleriniz konusundaki korkularınızı geçireceğiz, sadece bizden yardım isteyin yeter.

Dünyanın şu anda sizin yardımınıza ihtiyacı var. Sizden ricamız içinizdeki ilahi sevgi ve ışığı en çok ihtiyacı olanlara düzenli olarak göndermeniz. Bunu yapmak çok basit. Herhangi bir yer, bitki, hayvan, kişi ya da topluma sevgi enerjinizi ışınlar halinde göndermeyi niyet edin yeter. Siz yeryüzü meleklerine teşekkür ederiz.

Arkadaşlar, haftaya kısa ve öz başlıyoruz. Melekler haklı, şu anda dünyanın her şeyden çok sevgiye ihtiyacı var. Sayımız dünyanın her köşesinde  her geçen gün artıyor, işte bu yüzden, eskiden yavaş aldığımız sonuçlar yerine, şimdi sevgi ve ışık kırılma noktasına çok çabuk ulaşıp çözümle buluşuyor. Lütfen sizin için önemli olan her sorun için kalbinizden sevgi yollamayı unutmayın.

Teşekkürler Arielle!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Arielle’ye olan teşekkürümü kelimelere sığdıramam.Tam ihtiyacım olduğu anda bu mesaj geldi.Tam ihtiyacım olan anda bu siteyi buldum.Bütün bedenli ve bedensiz varlıklara sesleniyorum.Bu mesajı görmemi sağladığınız için teşekkürler.Burayı bulmamı sağladığınız için teşekkürler.

    Beğen

  2. Teşekkürler Arielle!
    Anlatamam bu mesajın önemini.Bugün burada gördüklerim yaşamımı anlamamı sağladı.Burayı bulmamda yardımı dokunan bütün varlıklara teşekkür ediyorum.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.