Günün Melek Kartı – Neşe, Keyif ve Coşku

 

fun in the rain

Neşe, keyif ve coşku enerjilerin en yükseğidir. O her şeyin mümkün olduğunu hissettiğiniz sihirli sezgi, içten gelen bilme hissidir. Neşe, keyif ve coşku yaşadığınız her anın size verdiği hediyeleri kabul etmekten kaynaklanır. Onunla şimdiki ve gelecek anlarınızı olabilecek en yüksek derecelerde yaratırsınız ve en yüksek olasılıkları kendinize çekersiniz.

Bu kart bugün bize geliyor çünkü bütün gücümüzü bu hislerin merkezinde kalarak toplarız. Kendinizin ve başkalarının hayatına nasıl daha çok neşe, keyif ve coşku getirebileceğinizi, bunun için ne gibi değişiklikler yapabileceğinizi meleklerinize sorun. Eğer kendinizi bir tuzağa düşmüş, sıkışmış ya da bir kurban gibi hissediyorsanız, melekler yükünüzü alabilirler. Olumlu bir bakış açısı istediğiniz özgürlüğü size getirecektir, ama bu arada sorumluluklarınızdan da kaçmak zorunda kalmayacaksınız.

  • Yaşamınızın size keyif, neşe ya da coşku vermeyen parçalarını salıverin.
  • Sorunuzun cevabı sizin kendinize en çok neşe ve keyif veren yolu seçmenizdir.
  • Bir şeyleri gerçekleştirmeye ve yaratmaya çalışırken korkuları salıverin, onun yerine istediğiniz şey gerçekleşmişçesine sonucun getirdiği olumlu hislere odaklanın.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/