Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Kanatlarınızı Açın!

dance in the rainArchangel Ariel

Sakın kendinizi geride tutmayın. Zamanlama mükemmel ve yükselmeye hazırsınız!

Arkadaşlar, bugün emektar Baş Melek Kart destemi elime almak geçti içimden ve üst üste 2 defa Ariel’e ait mesajlar çıktı karşıma. Bu kartı özellikle çok seviyorum çünkü bize çekinecek, korkacak bir şey olmadığını hatırlatıyor. Bu kart içine yeni girdiğimiz Haziran ayı astrolojisi ile de uyum içinde.

Değişim ihtimali ve her zaman alıştığınız hayatın biraz ötesine geçmek gözünüzü korkutuyor olsa da çok yükseklerden uçmaya hazırsınız. Yeni fırsatları kucaklayın ve kalbinizin ve hayallerinizin peşinden gitmenizin sizin için artık güvenli ve emin bir yol olduğunu bilin.

Sevgiye, hizmete ve ruhunuza odaklanın. Alaycılardan, sizi sürekli olumsuzca eleştirenlerden sakının. Şunu unutmayın, engelleri zafere çevirirken pek çok kişiye de ilham kaynağı olacaksınız.

Ariel çok güçlü bir baş melektir. Bolluk, varlık, dünyevi ihtiyaçlarımızın giderilmesinin yanı sıra çevre ve doğa ile de son derece  ilgilidir. Taşıdığı renk altın, taşı Citrine’dir. Sembolü aslan olan Ariel bugün size aslan resimleri, aslan oymaları ve diğer aslan figürleri ile seslenebilir.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 replies »

 1. Merhaba,

  Şu ana kadar Melek çalışmalarıyla ilgili bir çok site inceledim. Site içeriği ve uygulanabilir olması çok hoş olmuş.

  İki gündür ziyaretçinizim. Dün akşam itibariyle çalışmalarınızı uygulama imkanım oldu.

  Bugün yazdığınız yazı (Ariel) doğa ve çevre olunca paylaşmak istedim…

  Daha çok kişiye ulaşmanız dileğiyle …

  Sevgiyle her ana gülümseyerek 🙂

  Yasemin

  Beğen