İçinizdeki Yaratan Nefesinizi Dışarı Verin – Fran Zepeda aracılığıyla Meryem Ana

breatheSevgili Dostlarım, bu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrildi. Fran Zepeda benim saf ve temiz mesaj getirme konusunda çok güvendiğim kanallardan biri ve muhteşem bir şifacıdır. Meryem Ana ise Kutsal Anne’nin yeryüzüne inmiş olan parçalarından biridir, ancak bu mesajı doğrudan Kutsal Anne tarafından iletilmiş gibi okuyabilirsiniz. Mor Alev Dostu, Fran ve Meryem Ana’ya teşekkürler. Mesajın orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu mesajda manevi yönden yaratıcı nefesten bahsediliyor ancak bence aynı zamanda fiziksel olarak nefesin önemine vurgu yapılıyor. Özellikle son bir haftadır nefes alıp vermenin ve aldığımız nefesin taze ve oksijen yüklü olması konusu sürekli seanslarda ve başka mesajlarda karşıma çıkıyor. Melekler ve özellikle Kutsal Anne bana gelen kişilere “nefes” kursuna gitmeleri konusunda tavsiyeler vermeye başladı. Yani bu mesaj bir tesadüf değil. Bu tavsiyeye ilk boş vaktimde ben de uyacağım. Ama bu kurslara gidemeyen arkadaşlara da derin nefes alıp vermenin önemini unutmamalarını, özellikle egzersiz yaparak ciğerlerini açabileceklerini, bunaldıkları zaman ağır ve derin nefeslerle kendilerini kolayca rahatlatabileceklerini hatırlatmak istiyorum. Ayrıca bu blogda defalarca yazdım; salıvermenin en iyi yöntemlerinden biri derin nefeslerle istemediğimiz o şeye verdiği dersler için teşekkür etmek ve artık onlara veda etmek istediğimizi verdiğimiz nefesle evrene ilan etmek. İçimize çektiğimiz nefes son birkaç aydır yükseliş kodlarını en yüksek şekliyle taşımaya başladı ve bundan daha rahat ve güzel bir yöntem olabilir mi? Dakikada kaç sefer nefes alıyoruz?

Merhaba benim sevgili, tatlı, güzel Işık Varlıklarım. Bu hitapların hepsi de çok doğru zira hepiniz, bugüne kadar hiç görülmemiş renk tonlarına ve ışıltıya bürünüyorsunuz. Hala devam eden Işık ve Enerji akımı, hepinizi öyle bir parlaklık ve ışıltıyla kutsadı ki, bugünkü mevcut ölçeklerle bunu ölçmek çok zor.

Bu, benzeri görülmemiş bir olay ve buradaki Yüksek Âlemlerde büyük bir başarı olarak adlandırılıyor. Şayet kendinizdeki ve tüm çevrenizdeki ışık miktarının artışını ölçmek mümkün olsaydı, sonucu görünce hayretler içinde kalırdınız.

Ve şimdi de bu Enerji akışını, önceki idrak yeteneğinizde olduğu gibi, fazla savurgan kullanmamanız için dikkatli olmanız gerekir. Bilinmeyen boyutlar ve sonuçlar barındıran bir döneme girdiğiniz için, bu Enerjilerin akmasına ve içinizde büyümesine izin verin.

Salıverme ve Işığın yeni konumuna teslim olma gücünüzü, alıştırma yaparak eğitin. Çünkü deyim yerindeyse, bu Işığın başka bir emsali yok; bunu anlayacak bir duygu daha önce yaşamadınız. Bu çok yeni bir şey ve sürekli değişen, sürekli evrimleşen yeni Sizi ifade ediyor.

Şimdi siz, değişim ve özümseme, alma ve kabul etme, genişleme ve akışta kalmanın eşiğinde duruyor ve bilinmeye adım atıyorsunuz. Artık buna alışmaktan başka bir seçeneğiniz yok. Aslında bu gerçekten iyi bir şey, zira böylece sınırlarınızı genişleterek daha kolay, daha az gergin ve kaygısızca bu bilinmeyen bölgede kalacak ve genişleyeceksiniz.

Artık bedeninizin kabul etmeyi, korumayı, özümsemeyi ve elde etmeyi öğrendiği bu harika Enerjinin, çok daha fazlasına hazır olun. Bu artık sizin için standart bir durum haline geliyor. Ve bir tek amacı, hatta “ruh amacı” olan bu harika Enerji dalgasında süzülmenize izin verin. İlahi niteliklerinizi, İlahi amaç ve Bütünlüğün içindeki harika İlahi kimliğinizi, Ruh ve Bütünün birliğini daha fazla ortaya çıkardıkça, bu duruma daha da alışacaksınız.

Ruh dünyanızda meydana gelen değişiklikleri görmek için, içinize bir bakın. Yeni düşüncelere, duygulara ve yüksek titreşimlere karşı daha uysal ve kabullenici misiniz? Bakış açınızı ve içsel bilgilerinizi arındırmak için, kabul edilmesi ve salıverilmesi gereken şeylerin daha çok mu farkındasınız? Eski alışkanlıklarınızın yerini rahatlıkla, bilerek ve teslimiyet duygusu içinde, yenilerin almasına izin veriyor musunuz?

Artık her şey çok farklı Sevgililer, bunu hissedebiliyor musunuz? Değişimin içinizde demlenmesine ve ışıldamasına izin verdikçe, yuvanıza ve Öz benliğinize geri dönüyorsunuz. Artık size uymayan şeylerin farkına varıp aydınlanmanız ve böylece şu an içinde yüzdüğünüz Işığın yaşam alanında, daha büyük ve daha geniş yer açmak için onları salıvermeniz, çok daha kolaylaştı.

Siz izin verdiğiniz sürece, fiziksel bedeniniz de artık bunları çok daha rahat kaldırıyor. Işık size yol gösteriyor, kalbiniz size yol gösteriyor ve açık mavi bir gökyüzünü ortaya çıkaran son sis perdesinin kalkması gibi, geçmişinizin anıları da kayboluyor.

Rahat bir nefes alın, Sevgililer. Bir şeyleri salıvermiş olmanın hafifliği ile soluklanın ve büyüyen, tüm parıltılı ihtişamıyla ortaya çıkan Yeni Siz’i, derin bir nefesle içinize çekin.

Bu harika dönüşümün gerçekleşmesini sağlayan sizlerin hepinizin, ne kadar muhteşem olduğunuzu bilmeniz gerekir. Gerçi bazı zorlayıcı zamanlarınız olabilir ama sizler buna gayet iyi hazırlıklısınız. Yeni Benliğinizin bu yeni ortama girişini, kenara çekilip dikkatlice gözlemleyin.

Sizler birer Işık Şampiyonlarısınız. Kalplerin Şampiyonusunuz. Sizler muhteşemsiniz. Sizi, böyle büyük bir aydınlanmaya yönlendirecek olan, içinizdeki dönüşüme izin verin. Birliğin ve tüm yönlerinizin görkemli bütünlüğüne doğru ilerlerken, Yaratan sizi Sevgi ve Şefkatle karşılayacaktır.

Tüm benliklerinizi içinize çekin ve Yaratan nefesinizi dışarı verin. Siz bir tanesiniz. Siz muhteşemsiniz ve siz yuvanıza varıyorsunuz.

Bütün Sevgim Sizlerindir.

Meryem Ana

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

  1. Sevgili Mor Alev çalışkanlığınıza hayranım.Hergün yeni bilgilerle karşılaşmak beni çok mutlu ediyor,bütün sevgimle iyi günler.

    Beğen

    1. Ben bu kibar sözlerinize teşekkür ederim. Ancak Mor Alev Dostu olmasaydı bu blog bu kadar başarılı olamazdı. Sevgilerimle…

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.