Günün Melek Kartı – Boğaz Çakrası: İletişime Dikkat!

Throat ChakraMelekler kendi gerçeğinizi ifade edebilmeniz için yanınızdalar

Melekler bugün bu kartı gönderdi çünkü sözlü ya da yazılı olarak vermeniz gereken önemli mesajlar var. Sizi kendinize ve diğerlerine karşı kendi gerçeğinizi iletebilmeniz için cesaretlendiriyorlar. Kendinize gerçek duygularınızı ve fikirlerinizi itiraf edin. Duygularınızı, düşüncelerinizi ve kendinizde yeni keşfettiğiniz şeyleri yazın.

Boğaz çakrası konuşma, yazma ve yaratıcı ifadeyi barındıran bir çakradır. Onaylanmayacağınızdan, takdir edilmeyeceğinizden korkarak gerçeğinizi susturursanız bu çakra sıkılaşır ve kararır. Geçmişte ya da geçmiş hayatlarda eğer sesinizi duyurmak istediğiniz ve kendi gerçeklerinizi ilettiğiniz için cezalandırıldıysanız yine bu enerji merkezi kapanır.

Meleklerinizden kendi yararınız için güçlü ancak sevecen bir şekilde konuşabilmeniz için yardım isteyin. Onlar sizin sevgi, mizah ve hevesle konuşmanıza yardımcı olacaklardır.

Bugün tüm iletişimlerinizde sevecen, gerçekçi ve kendi benliğinize ve düşüncelerinize saygılı olmaya çalışın. Bugün iş toplantılarınızda, okulda, evde size kazandıracak olan yol budur. Eğer önemli görüşmeleriniz varsa mutlaka boğaz çakranızı meleklerin yardımıyla açın. Gabriel iletişim meleğidir, onun enerjilerini çağırın.  Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisini kullanırsanız netliğe kavuşursunuz ve verdiğiniz mesajlar da net ve berrak olur, buna karşı alacağınız cevaplar da. Bu çakrada oldukça fazla negatif enerji bağı oluşur, çünkü dış dünya ile bu çakra sayesinde iletişime gireriz. Michael’la boğaz çakrasını düzenli olarak temizlemek ve bağları kesmek sizi yalanlardan korur ve sizin de gerçeğe bağlı kalmanızı sağlar.

Bu günlerde meditasyonlarınızda boğaz çakrasına daha çok önem verin. Tiroit bezi bu çakraya denk gelir, çakrada dengesizlik metabolizma sorunlarına yol açabilir. Bu konuda daha önce uzun bir yazı yazmıştım, ona bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gabriel bize kısa bir dua veriyor:

“Baş Melek Gabriel (Cebrail), şu anda seni çağırıyorum. İç gerçekliğimi ve bilgeliğimi ifade etmemde beni yönlendirdiğin için teşekkür ederim. Senden her söylediğim ve yazdığım kelimede bana göz kulak olmanı rica ediyorum, böylece iç mesajlarımı açıkça ve şefkatle iletebileceğim. Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/