Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Bu Durumun Ötesine Bakın

through the keyhole butterflyBütün bu zorlukları atlatıp unuttuktan sonra da hayat uzun süre devam edecek

Arkadaşlar, Bugün 23 Nisan olması dolayısıyla İndigo Melek Kartlarıyla çalıştım. Kartımız diyor ki:

Bir İndigo olarak kendinizi durumun duygularına kaptırmanız, stresli ve sıkıntılı hissetmeniz ya da korkuya kapılmanız çok kolay. Bu kart size bu aşamanın hayatın sadece küçük bir parçası olduğunu ve bunu da atlattıktan sonra unutup gideceğinizi, hayatınızın ise daha uzun yıllar devam edeceğini hatırlatıyor. Melekler sizden hayatınızdaki iyi ve güzel şeylere odaklanmanızı ve etrafınızda olanların ötesini görmeye çalışmanızı istiyor.

Bunu yapmanın en iyi yollarından biri durumu salıvermek ve teslimiyettir. Böylece çok çabuk bir rahatlama hissedersiniz. Kendinize birkaç dakika ayırın ve aklınızda bu zor zamanlar geçtiğinde nasıl hissedeceğinizi canlandırın. Güvenin ki Melekler dualarınızı yüksek sesle ve açıkça duyuyorlar ve durumun her açıdan çözümlenmesi için size yardımcı olacaklar.

Bu kart beni bir gerçeğe uyandırdı. Uzun zamandır ülkemiz, çocuklarımız ve gençliğimiz için “ne istemediğimize” odaklanıyoruz. Artık onlar için “gerçekten ne istediğimizi” evrene açıkça ilan etmenin vakti geldi. Kilidi açıp sorunu çözecek olan şey olumlu düşünce ve gerçekten ne istediğini bilmekten geçiyor. Bütün bunları bu akşamki dilek listeme ekleyeceğim. Size de tavsiye ederim. Listenin nasıl hazırlanacağı konusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Mutlu Bayramlar!

Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/