Size ait olan tüm potansiyeli kabul etmenize izin verin… – Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyleri

Sevgili Dostlarım, Ron ve Michael bir aylık süreden sonra geri döndüler! Elbette bu kısa mesaj da Büyük Kare Açı ve zirve yapmış enerjiler hakkında. Michael, Konsey, Ron Head ve Mor Alev Dostuna çok teşekkürler!  Mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu şarkı da dün sabahtan beri kalbimde çalıyor. Onu Michael’a adıyorum. Umarım size de mutluluk verir. (Emeli Sandé, Next to Me, Live from Royal Albert Hall) 

İki yılı aşkın bir süredir sizinle bu kanal aracılığı ile iletişim kuruyoruz. Bu mesajların içeriği netleştikçe ve amacı büyüdükçe, sizde büyüdünüz ve mesajları bekleyen sadık bir kitle oluşturdunuz. Aralarında uzun mesajların da olmasına rağmen, bazılarınız mesajların kısaldığından üzüntü duyduklarını dile getirdiler. O dönemlerde, başlamış olduğumuz diğer çalışmalar nedeniyle kısa mesajlar verdik ve bundan sonra da (işlerimiz olduğu takdirde) bu değişmeyecek. Neredeyse bir ay boyunca sessiz kaldık ve size mesaj iletmedik. Böylece, devam eden enerjik gel-git dalgalarını mümkün olabildiğince özümsemenizi ve biraz soluklanmanızı sağladık. Bu arada birçoğunuz, zaten kolayca bulabildiğiniz, bazı yeni bilgiler arayışına girdiniz ve bu da iyi bir şeydir. Bu sizin kararlılığınızı ve özverinizi gösterir.

İşte yine geri geldik. Bu da nispeten kısa bir mesaj olacak ama önemsiz bir mesaj olmayacaktır. Bulduğunuz yeni veya bazı konularda daha fazla güvenilir kaynaklar, size doğru yaklaşan çok önemli muazzam bir değişimden bahsediyor. Bunun kesinlikle doğru olduğunu size söylemek için, bugün buradayız. Evren sizi, daha önce hiç görülmemiş bir enerji hizalanmasıyla ödüllendiriyor. Ve bunun sonucu, daha önce hayal etmediğiniz bir şey olacak. Size bir uyarıda bulunmuyoruz. Biz sizi onurlandırıyoruz. Size içten tebriklerimizi sunuyoruz.

Bu “dolu-dizgin” sürece başlarken, sizin için son bir tavsiyemiz olacak. Bu olay, sizin birçok yaşamlarınız boyunca aradığınız, dua ettiğiniz ve üzerinde çalıştığınız bir olaydır. Bazı şeylerin, bir takım rahatsızlıklar vermeden fiziksel benliğinize yerleşmeyeceğini, artık biliyorsunuz. Aynı zamanda tabiatınız gereği, çevrenizde bir şeyler değişmeye başladığında, rahatsızlık ve şüphe duyduğunuzu da biliyorsunuz. Ayrıca etrafınızda, ellerinden geldiğince alarm çanlarını çalacak ve korkuyu yayacak birilerinin de olduğunu biliyorsunuz. Bundan dolayı, kabul ve şükran duygusunda kalarak içsel benliğinizin derinliğine inmenizi hatırlatmak ve tüm olayların sonucunu sadece sizin kendinizin, başka hiç kimsenin değil, tasarladığını bilmenizi istiyoruz.

Başlangıçta değişiklikler ufacık olabilir, ancak yine de her birinizde meydana gelecek olan bu değişiklikler, inanılmaz bir potansiyel taşımaktadır. Kollarınızı açın. Kalplerinizi açın. Size ait olan tüm potansiyeli kabul etmenize izin verin. Şükran duygusu sizin parolanız olsun. Bir dahaki görüşmemiz bu kadar uzun sürmeyecek. İyi günler Sevgili Dostlar.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

 1. arkadaslar sızın ıcın sarkının turkcesı

  Onu masalarda içki içerken bulmayacaksın
  Zar atarken ve gece 3 e kadar dışarıda kalırken
  Onu asla inançsız bulmayacaksın
  Onu benim yanımda bulacaksın, benim yanımda
  Onu şeytanı kovalamaya çalışırken bulmayacaksın
  para için, şöhret, güç için, sıkıntıda
  Onu diğerlerinin gittiği yerde bulmayacaksın
  Onu benim yanımda bulacaksın, benim yanımda
  Benim yanımda
  Benim yanımda
  Benim yanımda

  Onu benim yanımda bulacaksın, benim yanımda
  Para bittiğinde ve tüm arkadaşların ortadan kaybolduğunda
  ve bedava bir yardım yada sevgi göremediğimde
  Biliyorum ki panik yapmaya gerek yok
  Çünkü onu bulacağım, onu yanımda bulacağım
  Gökyüzü gri olduğunda ve kapılar kapandığında
  Ve yükselen basıncın nefes almayı güçleştirdiğinde
  Gözyaşlarımı dindirmek için tek ihtiyacım olanın bir el olduğunda
  onu bulacağım, onu yanımda bulacağım
  Benim yanımda
  Benim yanımda
  Benim yanımda

  Onu benim yanımda bulacaksın, benim yanımda
  Son geldiğinde ve binalar hızla yıkıldığında
  Dünyayı mahvettiğimizde ve denizleri kuruttuğumuzda
  Çevremizdeki herkesin aklını yitirdiğinde
  Onu benim yanımda bulacaksın, benim yanımda
  Benim yanımda
  Benim yanımda
  Benim yanımda

  Onu benim yanımda bulacaksın, benim yanımda

  sevgıyle kalın
  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.