Günün Melek Kartı – İlahi Zamanlama

clock faces and butterfliesTüm dualarınız duyuluyor ve adım adım cevaplanıyor, tam olması gereken zamanda.

Bu kart aklınızda çözüm bekleyen durumların sadece etrafınızda gözle gördüğünüz şartlardan çok daha fazlası olduğu için geciktiğini gösterir. İlahi zamanlama, hayatınızın dinamikleri tamamen hazır olmadan hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. İlahi zamanlamaya pek çok faktör etki eder, buna diğer insanların özgür iradeleri ile yapmış olduğu seçimler de dahildir. Eğer dilekleriniz yanlış zamanda gerçekleşirse, şartlar doğru ve sonuçlar kalıcı veya uzun süreli olmayacaktır.

İlahi düzene güvenin ve bilin ki dileklerinizin gerçekleşmesi ve İndigo misyonunuzun başarılı olması için doğru yoldasınız. İnancınızı güçlü tutun ve sizi harekete çağırabilecek rehberliğe, işaretlere de açık olun. Adım adım dualarınız gerçekleşecek.

Arkadaşlar, dün yayınladığım “Gezegenler Dönüşümü Anlatıyor” yazısında Mars, “Sahip olduğunuz en büyük kuvvet olumlu düşüncelerinizin gücüdür.” demişti. Yani Çekim Gücü yasası siz ne düşünürseniz düşünün işliyor. Bunu asla unutmamamız gerekiyor.

Değişim yanı başımızda ve onu ancak olumlu frekanslarda kalırsak istediğimiz gibi etkileyebiliriz. Özellikle İndigo arkadaşlar sabırsızlıkları ile tanınırlar. Sabırsızlık şüpheden, şüphe de derinlerdeki korkudan kaynaklandığı için sadece frekansınızı düşürecektir. O yüzden bu gibi durumlarda “anı yaşamak” benim bildiğim en iyi çözüm. Bulunduğu anı yaşamaya hiç alışık olmayan binlerce yıllık bir kültürden geliyoruz ama bu alışkanlığımızı meditasyon yaparak değiştirebiliriz. Bu blogda, internette ve tüm kitapçılarda meditasyon ile ilgili sayısız yöntem ve bilgi var. Lütfen birini rasgele seçin ve başlayın. Böylece hayatınızı değiştireceğinizi garanti ederim. İşte o zaman belki de “İlahi Zamanlama” dahi umurunuzda olmayabilir!

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/