SaLuSa’nın son mesajı hakkında kısa bir yorum

stars wonderingArkadaşlar, geçen gün yayınladığım SaLuSa mesajı hakkında sizlerden birkaç mesaj aldım. Onun için bu konuda biraz daha açıklama yapmaya karar verdim. Hatırlayacaksınız, mesajın başında şöyle demiştim:

“Bazı söylediklerine tam olarak katılmasam da yayınlamaya karar verdim. Bütün diğer kaynaklar, yani Michael, Yüksek Benliklerimiz, pek çok Baş Melek ve Yükselmiş Usta bizim hep beraber yükselmeye karar verdiğimizi ve yavaş ya da bölüm bölüm de olsa bu işi hep beraber başaracağımızı söylüyor. Dünya yani Gaia çoktan 5. boyuta yükseldi ve bizim hazır olmamızı bekliyor. Ancak size her zaman söylediğim gibi eğer mesaj içinizde pozitif duygular uyandırmıyorsa onu dikkate almayın, burada ya da başka bir platformda yayınlanmış olmasının önemi yok.”

SaLuSa’nın son mesajının bir kısmı daha çok 2008-2010 yıllarında duyacağımız gibi bir mesajdı. O dönemde Yükseliş planlarımız tamamen bizim yaptığımız seçimlere bağlıydı ve inanın planlar her gün değişiyordu. Bir plana göre kalbini yeterince açanlar daha yüksek boyutlara geçecek, henüz evrimleşememiş olan ruhlar 3 boyutlu dünyayı bir hologram olarak hiçbir şey olmamış gibi deneyimlemeye devam edecekti.

Ancak 2012 sonunda hepimiz, bu dünyadaki bütün yaşayan ruhlar ve onların yüksek benlikleri çok önemli bir karar verdi. “Hepimiz hep beraber yükselmek istiyoruz. Bir tek kişinin bile arkada kalmasını istemiyoruz.” Ben bunu 12.12.2012 de yapılan global meditasyonda tamamen hissettim ve o çığlığın içimden yükseldiğini biliyorum. Daha sonra bu meditasyonlara katılan binlerce kişinin de aynı deneyimi yaşamış olduğunu öğrendim. 2013 başında başta Michael ve Kutsal Anne olmak üzere bizlere mesaj veren bütün yüksek boyutlu varlıklar bu duamızın, bu arzumuzun kabul edildiğini bize bildirdi. Dünya ve dünyadaki diğer varlıklar aslında 5.boyuta 21.12.2012 de yükseldi ama bize tahammül ediyorlar ve bizim de yeterince bilince kavuşarak onlara katılmamızı bekliyorlar. Bize gelen mesajlardan bunun eski plandan biraz daha uzun süreceğini ancak yine de bu ömrümüz bitmeden zafere ulaşacağımızı anlıyoruz. Yani kimse ölmeyecek, vücudumuzda kalıyoruz, telaşa düşecek hiçbir şey yok. Etrafınıza dönün bir bakın ve ne kadar değiştiğimizi görün. Evrimleşme son hızla devam ediyor ve edecek. Birkaç yıl sonra 2013 de, 2014 de ne kadar ilkel yaşadığımıza inanamayacağız.

Daha önce sizlere bahsettiğim gibi Mike büyük bir rahatsızlıktan sonra sağlığına yeni yeni kavuşuyor ve bu mesajı alırken hatlarda bir karışıklık olmuş olabilir. Bir diğer olasılık ise SaLuSa’nın aslında başka kelimeler kullanarak farklı bir şeyler söylemek istemiş olması ve Mike’ın kelime ya da kavram haznesinin buna yetmemiş olması. Doğrusunu söylemek gerekirse ben daha önce söylediğim gibi mesajın tamamına katılmıyorum ancak bu bir paragraf dışında diğer bilgilerin değerli olmadığı anlamına gelmez. Her zaman bu tarz mesajları okurken lütfen direksiyona beyniniz değil, kalbiniz otursun. Mesajları ve kelimelerdeki frekansı ruhunuz anlasın, mantığınız başka şeyler söylese de. Ve her zamanki gibi alınan mesajın doğruluğu için içinizde uyandırdığı duyguya danışın.

Eğer bu blogu okumaya yeni başladıysanız arşivlere girmenizi ve eski mesajları okumanızı tavsiye ederim. Böylece hem anlayışınız yükselecek, hem de bu zamansız muhteşemlikteki mesajların frekansı sizin enerjinizi de daha olumlu bir oktava çıkaracaktır.

Umarım bu açıklama yardımcı olmuştur. Sevgilerimle

Mor Alev

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

  1. hepimiz bağlantıdayız birilerinin hayatına dokunuyoruz.bazen enerjimizi rehberliğimizi almaya kapalılar.kardeşim fazlasıyla negatif ve onu sevenleride sevgimizden dolayı olumsuza çeken bir insandı.konuşmak dua dilek işe yaramadı.aslında çok özel bir ruh ama kabul etmeyi reddediyor.bir süre önce onun koruyucu meleklerinden ve sevgili mikailden yardım istedim.lütfen kalbini ruhunu açın dedim.sadece birkaç gün sonra ben aradı tamamen farklı bir insandı .yıllardır onu ilk kez böyle neşeli bir sesle duydum ah tanrım kalbimde güneş doğdu sanki.hala aklıma geldikçe teşekkür ediyorum bunu yapanlara.
    ama herkesin öğrenmesi gereken ruhsal şeyler var.biz ne kadar istesek destek olsakta onların iradesi önemli.ancak bunları öğrendiklerinde büyüyecekler.bizlerde süreci hızlandırmak için daha çok uğraşıyoruz ama çok tatlı bir yorgunluk bu.

    Beğen

  2. Tşekkürler Mor Alev.Şuan aklımda olan soruların bir çoğu cevabını buldu, tekrar teşekkler iyi akşamlar.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.