Yükseliş - Büyük Uyanış

Maarten Horst aracılığı ile Sirius’luların İnsanlığa mesajı..

Masahiro Miyasaka - Sirius, Constellation Orion and Pleiades very visibleArkadaşlar, Marteen Horst çok iyi tanıdığım bir kanal (kanal yüksek boyutlardan gelen mesajları ileten kişiler için kullanılan bir terimdir) değil. Ancak bu mesajı ben de, Mor Alev Dostu da çok sevdik ve sizinle paylaşmak istedik. Sirius yıldızı ve medeniyetinden 2013 yazında Aslan Kapısı sırasında bahsetmiştik. Bu medeniyetin bizim gelişmemizde büyük katkıları oldu ve olmaya devam ediyor. Örneğin Eski Mısır medeniyeti kuruluşunu Sirius’lu elçilere borçludur, Büyük Piramit Sirius Yıldızı ile denkleştirilerek inşa edilmiştir. Fotoğrafta solda tek parlak yıldız Sirius’tur, sağda ise Orion ve Pleiades takım yıldızlarını görebilirsiniz. Özellikle seanslarım sırasında benliği Sirius’a kadar ulaşan çok kişiyle karşılaşıyorum, bu mesajı aynı zamanda sizlere bir selam olarak yayınlıyorum. Mesaj 5 Şubat 2014 de ulaştırılmıştır.

Gaia’nın sevgili çocukları. Yüksek Sevgi ve takdirlerimizle birlikte, sizlere bir mesaj vermek için geldik.

Oldukça zor bir Test’e tabi oldunuz ve bu zorluğa katlandınız. Ve bu Test’i geçtiniz. Öğrenmek ve size verilmiş olan bu denli önemli bir görevi tamamlamak için, çağlar boyunca tekrar tekrar bedenlendiniz.

Evet, sizlerin ve aynı zamanda bizlerin yükselişi hakkında konuşuyoruz. Büyük kutlamalar yakındır!

Öğrenilmesi gereken her şey artık, tamamlanma aşamasında. Sizler bizim gemilerimizi henüz göremiyorsunuz ama biz sizin muhteşem mavi gezegeninize baktığımızda, sizlere gülümsüyoruz. Her şey Birdir ve Bir de her şeydir.  Hepimiz birimiz, Birimiz hepimiz için.

Dışarı çıkın ve Sevgiyle dolu olun. Rastladığınız herkese sevecen davranın.  Tek bir sevecen hareket bile, tüm gezegeninizin yükselmesine yardımcı olacaktır.

Sadece Sevgi’ye odaklanın. Karanlık olanları bırakın gitsinler. Onlara enerjinizi harcamayın veya dikkatinizi vermeyin. Olumlu düşünceler, yeni bir çekim gücü oluşturacaktır.

Bizler, sizleri bekliyoruz. Birlik ve Sevgi anlayışı ile yanımıza gelin. Biz size ulaşmadan, siz bize ulaşın.

Önce bizim gelmemizi beklemeyin. Sevgiyle titreşimlerinizi yükseltin. Bugünlük söyleyeceklerimiz, bu kadar

Sizleri içtenlikle seviyoruz.

Siriuslular.

Mor Alev Dostu’nun Notu: Aşağıdaki bilgiler, bu ve buna benzer mesajların daha iyi anlaşılabilmesi için, İnternette bulunan herkese açık paylaşım portallarından alıntıdır.

*Sirius ya da Türkçe adıyla Akyıldız, Büyük Köpek Takımyıldızı’nda yer alan çift yıldızdır. Geceleri çıplak gözle rahatlıkla görülmektedir.

*Evrende, sayısız gezegende yaşam vardır. Dünya hızla gelişen bir uygarlık ama dünyadan daha gelişmiş uygarlıklar da bulunmaktadır. Henüz onlarla karşılaşmamızın sebebi, insanlığın bilinç olarak buna henüz hazır olmamasından kaynaklanmaktadır.  Ama bu durum hızla değişiyor. Ancak, Dünya gezegeni olarak birbirimizle savaşmaktan vazgeçip, hepimizin aynı Tanrı tarafından yaratıldığını anlayıp, tüm dünyanın ve insanlığın iyiliğini düşünecek kadar gelişmedikçe, dünya dışı uygarlıklarla karşılaşmamız pek mümkün görünmüyor. İnsanoğlu, dünyasal düşünceden, evrensel düşünceye geçmelidir. Evrensel sevgi, huzur ve barışı kazanmak için yapacağımız çalışmalardaki başarımıza göre, en uygun zamanda ortaya çıkacaklardır.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

3 replies »

 1. sevgılı mor alev aynı dusunceler ıcersınde oldugumu buyuk bır mutlulukla paylasmak ısterım. ınanıyorum kı evrendekı herseyden bı parca var bızde ve bızdende evrende. bız bırız.ve tekız yaradanın tum guzellıklerı her yerde her seyde bakmasını gormesını bılmesını artık ogrenıyoruz.

  sızlerı sevıyorum saglıkla kalın
  EFLATUN

  Beğen

 2. sevgılı mor alev dogaya donmekle ılgılı mesajlarınızdan yayınlamanız mumkunmu acaba. dogaya donmek ve kendımı dogada bulabılmek ıstıyorum. sızlerın mesajları sayesınde harıka bır yogunlasma saglıyorum.

  tesekkur ederım
  sevgıyle kalın

  EFLATUN

  Beğen

  • Sevgili Eflatun, blogun gidişatı melekler ve yüksek benliğim tarafından belirleniyor, her ne kadar sanki ben ne yazılıp yazılmayacağına karar veriyormuş gibi görünsem de… Mutlaka sizin arzunuza cevap vereceklerdir. Sevgilerimle

   Beğen