Günün Melek Kartı – Kendinize iyi davranın

rest my love

Fiziksel ve duygusal yönlerden hassassınız, bunu onurlandırın

Arkadaşlar, farklı destelerden gelen bu kart ve dünkü kart birbirini tamamlıyor ve neredeyse aynı şeyleri söylüyor.  Michael diyor ki “Siz kusursuzsunuz.” Kusur olarak gördüğünüz her şey birer illüzyon. Ama siz çok sık kendinizde kusur olarak gördüğünüz şeyleri düzeltmek için kendinizi azarlıyorsunuz. Bu kart şu anda içinde bulunduğunuz durumlarda elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı, en iyi şekilde şartlarla başa çıktığınızı size hatırlatmak istiyor. İşte bu yüzden kendinize nefes alacak zaman tanıyın, biraz ara verin. Yavaşlayın ve kendinize iyi davranın.

  • Neredeyse bir haftadır sert enerjiler konusunda uyarılıyoruz. Trafikte, işyerinizde, yolda, sokakta, aile konuşmalarında TEPKİ VERMEYİN.
  • Bu 2-3 gün boyunca elinizden geldiğince kendinizi geri çekin, “seyirci” olun, “savaşan” değil. Objektif kalmak çok önemli.
  • Eğer yapabiliyorsanız çok önemli işlerinizi, hayati toplantılarınızı erteleyin.
  • Kendinizi zorlu ve sert durumlardan ya da zorlu ve sert ilişkilerden ayırın. Bunlardan geri çekilin.
  • Diyetinize dikkat edin. Hassas bir gün ve dönem olduğu için ağır yemeklerden ve doğal olmayan yiyecek ve içeceklerden çekinin.
  • Kullandığınız kimyasal maddelere dikkat edin. Yiyeceklerde, ilaçlarda ve hatta temizlik maddelerindeki kimyasallar bu dönemde size dokunabilir.
  • Daha fazla uyuyun
  • Yumuşak egzersiz yapın. Yoga ya da yürüyüş gibi…
  • Hem kendiniz hem de diğerleri hakkında sadece sevecen kelimeler kullanın.

Michael bugün için bir dua veriyor ancak bence bu bütün bir hafta için geçerli.

“Baş Melek Michael, lütfen kendime zarif ve yumuşak bir şekilde davranmam için ve düşündüğüm, konuştuğum, yaptığım her şeyde besleyen ve bakan sevgi enerjisinin bulunması için bana yol göster. Şefkat ve merhamete layık olduğumu bilmeme yardım et. Sonsuz iç huzuru hissetmek için bütün suçluluk duygularımı salıveriyorum. Teşekkürler Michael, Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/