Harici adımlarınız, öğrendiklerinizden ve edindiklerinizden oluşturduğunuz yeni Siz tarafından belirlenecek – Archangel Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyi

Descent to the Mediterranean - Vladimir KushBu mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrilmiştir. Ron Head tarafından 18 Ocak 2014 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün, şu anki kanalla da konuştuğumuz üzere, tamamen yeni bir iletişim tarzına başlıyoruz.

Onun da onayı ile, bizim mesajlarımızı takip eden sizlerin ilgilendiği hangi konu önemliyse, o konu hakkında devam eden sohbetler yapma niyetindeyiz. Her birinizin eşsiz olduğu ve birçok yönden hiçbir benzerliği bulunmayan bir yolculuğa çıktığınız, doğrudur. Ancak aranızda çok yakın benzerliklerin de olduğu bir gerçektir. Dolayısıyla sizleri bir arada tutan birçok ortak konu var.

Böylece bugünden itibaren sizlerle sonlandırılmış veya birer lokmalık parçalara bölünmüş şekilde değil de, birbirini takip eden sohbetler yapmaya başlayacağız. Hiç şüphesiz verdiğimiz “mesajların” hangi kanal aracılığıyla iletilmiş olursa olsun, Dünya genelinde tek bir amaç altında birleştiğini anlamışsınızdır. Mesajlardaki farklı konu başlıkları veya kelimeler, onların bir bütün oluşturmasını engellemiyor. Bu kasten böyle tasarlandı.

Bunun yanı sıra, sizinle birlikte herkesin aynı hedefe giden yolda olduğunuz da doğrudur. Her ne kadar her biriniz bulunduğunuz noktadan yürümeye başladıysa da, çoğu engeller ve başarılar, herkesinkiyle bire bir olmasa bile, çoğunuz için özünde aynı. Şu anda bulunduğunuz Gezegensel ortam, her ne kadar bireysel olarak ayrı ve eşsiz olsanız da, herkes için aynı ortam. Büyük bir çoğunluğun planladığı adımlar da, genelde benzer şekilde. Zira sizleri saran enerji ile şu anki bilinç durumunuz aynı.

Örneğin, çevrenizde gelişen Işık kalitesinin, renginin ve enerjisinin değişimiyle ilgili farkındalık artıyor. Sizler bizim aracılığımızla, daha önce hiç düşünmediğiniz başka yönlerinizi algılamak için teşvik ediliyorsunuz. Bilinç ve farkındalık açıları genişliyormuş gibi hissedenlerin sayısı artıyor. Bu his kısa sürüyor ama asla unutulmuyor. Bu sizi hem şaşırtıyor, hem de değiştiriyor.

Tüm bunlar, sizin onları keşfetmeniz içindir. Onların hepsi yolunuzun üzerindeki basamak taşlarıdır. Ve lütfen bahsettiğimiz bu yol ’un, sizin içsel yolunuz olduğunun farkına varın. Biz harici olan, yani yaşamınızda fiziksel olarak attığınız adımlardan söz etmiyoruz.

Bu adımların, sizin için çok önemli olduğunu anlıyoruz. Şu anki yaşamınız, varlığınızın şu anki odak noktası ve bu da doğru bir şey. Ancak bizim rehberliğimizin odak noktası değil ve olmayacak da. Harici adımlarınız, öğrendiklerinizden ve edindiklerinizden oluşturduğunuz Siz tarafından belirlenecek. Ve bu durum hem doğru, hem de olması gerektiği gibidir.

Şimdi sizden, yakın geçmişinizde atmış olduğunuz büyük ve güçlü adımlara bakıp, biraz düşünmenizi istiyoruz. Bu yeni Size, sahip olduğu yeteneklerin büyük bir bölümünü hissedebilmesi ve adım attığımız bu inanılmaz yıl içerisinde oluşacağı kişi olması için, şans dileyin.

Geçmekte olduğunuz Işık ve Enerji alanları hakkında epey konuşuldu. Bizde burada bunlardan çok söz ettik. Ancak şu gerçekten çok az bahsettik: Şayet sizler bunu, bu yoğunlukta istemeseydiniz ve inanılmaz bir şekilde bu kadar çok ilerlemeseydiniz, bunlar olmazdı.

Vücudunuzda bundan etkilenmeyen tek bir atom bile yok. Herhangi bir şekilde değişmemiş tek bir düşünce bile yok. Gelecekteki olanaklar ve olasılıklar değişti ve değişmeye devam edecek. Ayrıca hem kolektif hem de bireysel olarak sizin için en uygun rehberlik sisteminin, hayalleriniz ve niyetleriniz olduğunu öğreneceksiniz.

Bunlar hep gerçek olan şeylerdi. Ancak çoğunuz şimdi bunlarla sadece yeniden tanışıyorsunuz. Dolayısıyla konu üzerindeki anlayışınızın gelişmesi için bizim yapmamız gereken çok şey olacak. Sohbetimizin gidişatını, sizin gidişatınızı ve ilerlemenizi gözlemleyerek belirleyeceğiz. İlerlerken, dikkat etmeniz gereken önerilerde bulunacağız. Ve o anda sizin için en uygun olanı belirlemenizi sağlayacağız.

Ancak sizden, elinizdeki hiçbir şeyi atmamanızı rica ediyoruz. Belki ruhsal tavan arasında, “daha sonra lazım olur” rafı oluşturursunuz.

Bugün bu mesajı, her zaman yaptığımız gibi, sonlandırmayacağız. Onun yerine, “bir dahaki sefere kadar ” diyeceğiz.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

11 comments

 1. Merhaba MorAlev, kanal derken ben anlamadım. Bir yerden izlememizmi gerekiyor açıklarsanız çok sevinirim. Kanalı biz nasıl takip edeceğiz bir çok kanal var hangisi. iyi akşamlar.

  Beğen

  1. Sevgili Nuray, “kanal” terimi bu mesajları ileten kişiler için kullanılıyor. Yani onları radyo gibi kullanarak bu mesajları yazdırıyorlar. Sevgilerimle

   Beğen

  1. Konular git gide daha kompleks ve karmaşıklaşmaya başladı, yüksek benliklerimiz bu yükseliş döneminde tamamen bizimle beraber ilerlediklerini, bize yardım ettiklerini ve hatta bizimle beraber öğrendiklerini iletiyorlar. Geçtiğimiz iç değişim devam ediyor, bakış açılarımız genişliyor, sevgi enerjisini çok daha iyi özümsemeye başlıyoruz. Bu iç değişim sayesinde dış hayatımızdaki seçimlerimiz de farklılaşıyor, deneyimlerimiz derinleşiyor. Klasik ego bazlı bencillikten bütünlük bilincine doğru ilerledikçe daha eşit, rahat, bolluk içinde bir hayat istemeye başlıyoruz. Bunun en büyük etkilerini ise teknolojide, halk hareketlerinde, yardım dernekleri ve sosyal sorumluluk projelerinde görüyoruz. Artık iyi şeyleri sadece kendimiz için değil, herkes için istemeye başlıyoruz. Bu arada hiç sahip olduğumuzu bilmediğimiz yeteneklerimizi keşfediyoruz. Bu yolda, bu evrimleşmede hem hep beraberiz, hem de hepimiz birer kendine has birey olduğumuz için hepimizin katkıları farklı oluyor. Bu mesajın biraz karışık olduğunu biliyorum ama bir sonrakini yarın yayınlayınca daha iyi bir anlayışa sahip olacaksınız. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Teşekkür ederim açıklamanız için tam olmasada anladım gibi:))

  Beğen

 3. ic benlıgımde olan degısımler benı bıle hayrete dusuruyor. terımlerın cogunu anlamamakla bırlıkte benbunu bıldıgımı bılıyorve sankı hıc yabancı olmadıgım bırseymıscesıne algılıyorum bıldıgımıbılıyor ve hatırlıyorum. bakısacım gelısıyor beraberınde sureklı herseyle empatı halınde buluverıyorum kendımı bu adeta bır dusunme bıcımı oldu benım ıcın. sevıyorum herseyı ama her seyı sevıyorum ınanılmaz bır sekılde ve sevdıkce ısık ıcınde oluyorum ve bu ısıgı kım nasıl ıstıyorsa guzellıklerle sunuyorum. ınanılmaz pozıtıfım. kendımı bıraktım tug gıbıyım su akar yolunu bulurya aynen oyle herseyı bıseylere bıraktım ve herseykendılıgınden oluyor ve hayrıma oluyor. hayırlara oluyor. egomu bırakabılmeye calısıyorum sımdı anlıyorum kı o her yerde ve ben artık onu tanımanın yolundayım. sımdılık egomla flort edıyorum. tanımaya calısıyorum onu ve ıyı arkadas olacagız egomla ınanıyorum kı oda donusecek guzel bırseylere donusecek. esıt ve bır benlık yada bırlesık benlık dıyorum ben dusunce surecını karmal yasıyorum ama ıyı seylerı sadecekendım ıcın dusunup ıstemıyorum artık cok daha evrensel ıstıyorum bır degısım surecındeyız bı seyler resmen dogum sancısı cekıyor ve dogacak olan sey tum ınsanlık ıcın cok guzel olacak bılıyorum ılıklerımde kemıklerımde hıssedıyorum bunu ve mutluyum beklıyorum degısıme uyabılmeye ılerleyebılme halındeyım. Guzel bır kalabalık var ve bende bunun ıcındeyım. bu yolda yuruyen sızlerle bır yurumeyı ogrenıyorum. tsk. ederım. EFLATUN

  Beğen

  1. Evet! Evet! ve Evet! Çok güzel bir şekilde açıklamışsınız. Egoyla arkadaş olma düşüncesini de beğendim. Bu yazdığınızda teslimiyetin güzelliği var. Sevgilerimle

   Beğen

  2. anlattıklarınızın her kelimesine katılıyorum (çok güzel bir kalabalık var ve bende bunun içindeyim ) buna bayıldım evet bende öyle hissediyorum ve bir şekilde birbirimizi buluyoruz buluşuyoruz bunu paylaşmak çok güzel, bir ‘ ben seni tanıyorum ‘ hissi var yaşadığım uyanmak yada hatırlamak böyle bir şey sanırım.

   Beğen

 4. duyguların hıslerın renklerını yenı yenı kesfedıyorum. bu farklı bır lısan yenı yurumeye baslayan bır bebek mısalı. duyularımdakı uyanıslar kucuk kesıflerın buyuk haz ve mutluluklarına donusuyor. ve renklerle oynayabılınıyormus ve renklerın muzıklerı varmıs bıze yansımalarını algılayamıyor(musum)musuz.(okusan bunun anlamımı kavrarsın dedı bır sey) okuyabılmek hıslerı, renklerı, muzugı ıcıceler. (yumusak ama sert, sıcak ama soguk dedı bırsey.) tersıne cevırdım. sert ama yumusak,soguk ama sıcak ruha huzur veren onu mutlu eden. (ve sey gulumsedı benımle)
  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.