Çizgisel Zamandan “Şimdi” Zamana Geçiş

now timeArkadaşlar, Mor Alev Dostu seyahatinden döndü ve ayağının tozuyla bize bu çeviriyi hediye etti, kendisine teşekkür ederim. Bu kısa mesaj Tanrı ve Archangel Gabriel (yani Baş Melek Cebrail) den geliyor. “Zaman” konusunda bundan önce birkaç defa konuştuk ancak tekrarlayayım,  2014 bildiğimiz çizgisel zamanın çöküp herşeyin çok çabuk ve aynı anda olmaya başladığı dönemin başlangıcı olacak. Bunun bir kısmını zaten yaşıyoruz, haftalar ayları birbirini kovalarken bazı şeyler sanki dün olmuş gibi bazı şeyler ise yüzyıllar önce olmuş gibi gelmeye başlıyor. Bu yılbaşı döneminde bu işlerle ilgili ilgisiz herkes zamanın ne çabuk aktığından, nasıl çabuk bir yılın bittiğinden konuşuyordu. Ben de bunları konuşmanın uygun olmadığı yerlerde bir gülümseme ile bu yorumları dinliyordum. Bu yılın da nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız ama bir yıla belki de 5 yıllık ilerleme sığdıracaksınız!

Bu mesaj Suzanne Spooner tarafından 31 Aralık günü iletildi. Suzanne’nin blogunu özellikle tavsiye ederim, kendisi aynı zamanda QHHT uzmanı ve TAUK sisteminin yaratıcısıdır.

Sizlere, mutlu bir Yeni Yıl ve mutlu bir Eski Yıl diliyoruz!

Bildiğiniz üzere “zaman” dünyevi bir gereksinimdir. Zaman artık kesinlikle hızlanıyor ve bunu, Sizlerin (insanlığın) ve Gaia’nın “tam vaktinde”  5. boyuta geçebilmesi için yapıyor. ~ “vaktinde” kelimesi ile biraz oyun oynadık! Ne var ki, “zaman” eskisi gibi ölçülememeye başladı. Bunu zamanda zıplama, bir anda bir şeylerin gerçekleşmesi veya sanki günleri, saatler havada buharlaşıp kaybolmuş gibi hissediyorsunuz.  Bu durum, insanlığın yeni bilince sıçrama yapmasına yardımcı olmak için gerekli bir zorunluluktur.

Bundan böyle kol saati takmadığınızı düşünün. Tüm olayların, herkesin en yüksek ve en büyük hayrına olması gereken zamanda ve olması gerektiği gibi gerçekleştiğini düşünün. Her şeyin iyi olduğuna gerçekten inancınız olduğunu ve bir zamanlamaya uymak zorunda olmadığını düşünün.

Bu bir kargaşa gibi mi görünürdü? Belki bazılarına öyle gelirdi. Ama diğerlerine göre bu özgürlük olarak görünürdü. Yaratılış düzeyinde gerçek olarak hissedilirdi. Kol saati yardımı olmadan tüm yaşamı kusursuzca düzenleyen Evrene biraz hakkını verin.

Evet, “zaman” dünya için önemlidir. Zira üçüncü boyut yaşamındaki bu uzun yolculuğunuza, amaçlı bir şekilde rehberlik etti. Yeni Dünya çoktan oluştu. Bilinçle, bilinç altıyla veya farklı bir şekillerde dünyanın ilerlemesini isteyen ve onaylayan tüm insanlığa teşekkür edin. Duygularınızın daha fazla farkında olun ve özellikle dilediğiniz ne ise, onun daha hızlı gerçekleşeceğini bilin. Bu da, düşüncelerinizde çok dikkatli olmanızı gerektiriyor. Tüm kalbinizle sevin. Kolayca affedin. Örnek olup, diğerlerine yardım edin. “Şimdi” yaşamanın şekli budur.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/