2014, Bu gece sana ulaşıyoruz. Bizi mutluluk, sağlık, bereket, neşe, huzur ve denge ile karşıla lütfen!

2014Sevgili Dostlarım,

2013 den sonra bundan daha değişik bir yıl yaşayamayız derken enerjileri oktavlarca yüksek bir seneye adım atmak üzereyiz.

Umarım son birkaç günde farklı perspektiflerden aldığım 2014 öngörüleri size yardımcı olmuştur. Bir sonraki yazı benim kendi 2014 öngörülerimden oluşacak ve daha sonra blogu eski akışına geri döndüreceğim. Ancak, 2014 daha da yoğun bir değişim yılı olacağına göre belki de blog da bundan nasibini alacak. Biraz önce yayınladığım ilk yazıya döndüm, tabii ki Ron Head tarafından ulaştırılmış bir Michael mesajı ve onu gördüğümde içeriğini nasıl unuttuğuma inanamadım. Önümüzdeki yıl için, bu gece ve özellikle 1 Ocak günkü yeni ay için olabilecek en güzel mantra karşımda duruyordu:

Ben yapmam gerekenleri yapmak üzere, tam zamanında bana ihtiyaç duyulan yerde bulunuyorum.

Bu mantra bana aradığım her şeyi getirdi; Bolluk, bereket, iş, ev, huzur ve işe yaradığını bilmenin tatminini. Kesinlikle tavsiye ederim.

Unutmayın, 1 Ocak’taki yeni ay sizin bir ay boyunca yaşayacağınız günlerin temel planını oluşturur ve bu yeni ay bir süper ay, yani dünyaya çok yakın ve enerjisi devasa güçte. Yılın ilk yeni ayı, yılın ilk gününde. Buna ne dersiniz? Bence sadece yeni bir ay değil bütün bir yıl için bize yardım etmeye gelmiş. Bugün ve yarın bütün hayallerinizi yazın ve birer niyete dönüştürün. “Nasıl” ı denklemden çıkarın ve Melek Rehberlerin söylediği gibi “Her zaman hayalini kurduğunuz hayatı yaratın, sahip olabileceğinizi düşündüğünüz hayatı değil.” Yukarıdaki mantra da bir süre hayat dostunuz olsun, inanılmaz şanslı tesadüfleri ve mutlu olayları size taşıyacaktır.

Hepinize ve şahsen cevap veremediğim ama bana yeni yıl dileklerini ileten herkese muhteşem bir yeni yıl diliyorum! Bu gece çalışacak olan arkadaşlara çok teşekkürler, büyük bir özveride bulunuyorsunuz.

Sevdikleriyle beraber olamayanlara ya da kendini kalabalıkta yalnız hissedenlere ise yine bu blogun mantralarından birini hatırlatmak istiyorum: “Asla yalnız değilsiniz ve çok seviliyorsunuz”. Bu gece meleklerin sizlerle olması için dua ediyorum. Gözlerinizi dört açın! Karşınıza çıkabilirler.

Şimdi zaman kutlama zamanı! Sizi diğer vatanımdan ve şehrimden (tabii ki bence 🙂 ) şimdiye kadar yapılmış en muhteşem yeni yıl havai fişek gösterisiyle bırakıyorum: Londra 2012. Sesini açın ve dans edin! Utanıyorsanız, gizlice dans edin! Dans etmek iyidir!

Sevgilerim ve şükranlarım sizinle.

Mor Alev

7 comments

 1. hayatımdaki değişimlerin başlayacağını bilmediğim 2003 yılında reiki çalışmasıyla tanıştım ve sonrasında hayatımda hızlı değişimler oldu.O günlerde çok kötü şeyler yaşıyorum diye düşünmüştüm.Ama değilmiş meğer bazı şeyleri deneyimlemeyi yaşıyormuşım.Sonrasında sizin blogla tanıştım çoook şeyler kattığınız gönülden inanıyorum.Yeni yılınızı kutluyor sevgilerimi gönderiyorum

  Beğen

 2. Sevgili mor alev,
  Size musmutlu sağlıklı bolluk ve bereket dolu yıllar diliyorum. Sizinle baraber bütünün en yüksek hayrına olsun 🙂 sevgiler:)

  Beğen

 3. sevgili mor alev ve tüm blog dostları, içinizdeki sevgi, bedeninize sığmayacak kadar çoğalıp, dışarıya taşsın. ve sizlerde karşıdan gelen sevgi selinde doya doya yüzün. sağlık, neşe, huzur ve tüm sevdikleriniz hep yanınızda olsun. ağız tadınız hiç bozulmasın ve yaşadığınız her an şükran ve takdir duygunuz artsın. gönül yolunda ilerlerken, ışığınız hiç sönmesin. hepinize harika bir yıl diliyorum. ve bu dönemi, dünyayı, soluduğum havayı benimle paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyorum. sevgilerimle..

  Beğen

 4. Gerçekten çok güzel bir havai fişek gösterisi idi çok teşekkürler. Hepinize mutlu yıllar olsun…

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.