Bundan sonra gelecek çok şey var, ama sizin gelişiminiz fevkalade gidiyor. – Archangel Michael’dan 21 Aralık Kış Gündönümü Mesajı

uphillArkadaşlar, hafta sonu için melek kartı yerine Michael’ın dün akşam ilettiği kış gündönümü mesajını yayınlıyorum. Bugün kart yok çünkü günün enerjileri belli. Kalbinizi açın ve her nefesinizde bu enerjilerden faydalanmayı ve böylece hem kendi hayatınızı hem de sevdiklerinizin ve diğer tüm varlıkların hayatını güzelleştirmeyi niyet edin. Sevgi alın, şükran verin. Bu mesajın yarın diye bahsettiği gün tabii ki bugün. Bu arada meditasyonda söylediğim gibi Venüs bugün yanımızda duruyor. Dünya ile yan yana. Bu gece saat 11.50 den itibaren de geri gitmeye başlayacak. Bu kötü bir şey değil, hemen heyecanlanmayın! Çünkü bunu yapmasının bir amacı var. Önümüzdeki 40 gün geri gidecek Venüs içimizdeki sevgiyi bulmamızı sağlayacak. Yani kendimize olan sevgiyi. Bugünkü toplu meditasyon bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi Michael’ın söyleyeceklerine dönelim.

Ron Head tarafından 20 Aralık 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün aslında artık size tamamen yabancı olmayan bir enerjinin içinde bulunuyorsunuz, ancak enerji o kadar yoğunlaştı ki onu sürekli olarak hissediyorsunuz yani meditasyon yaptığınız ve sessizce oturduğunuz zamanların dışında da.

Yarın gündönümünün zirvesi ve bu enerjilerin de zirveye ulaştığı an olacak. Ondan sonra bir süre yoğunluk azalmış gibi gelecek ancak bu durumlarda daha önce olduğu gibi dalga daha önceki düzeyine geri dönmeyecek. Bunu sizin enerji hissetmekteki hassaslaşan duyularınızla da birleştirince neden bu enerjileri bu kadar güçlü hissetmeye başladığınızı anlayacaksınız.

Her biriniz bu enerjiyi etrafınızdakilerden biraz daha değişik hissedeceksiniz. Bu sizin “devrelerinizin bağlantılarının” nasıl olduğuyla ilgilidir. Bir kişiyi mi görüyorsunuz, bir kişiyi mi hissediyorsunuz, ya da bir kişiyi mi duyuyorsunuz? Sizin baskın algılama yolunuz burada etkili olacaktır. Ancak pek çoğunuza sanki hafif ürpermeli, elektrikli bir baskı altındaymışsınız gibi gelecek ya da bir varoluş sizi sarmalamış gibi.

Kelimenin tam manasıyla bu yeni bir şey değil. Yeni olan sizin bunu algılama yeteneğiniz. Bütün bir yıldır bu yetenek gelişiyor. Ve siz bu bir senede hiçbir şey değişmedi zannettiniz? Ne kadar sık sizden bunu duyduk. Öyleyse, iyi yaşanmış bir yılınızı ve çok iyi başlayan bu işiniz için (Mor Alev: Yükseliş amacıyla gelişimimizden bahsediyor) sizi tebrik ediyoruz. Bundan sonra gelecek çok şey var, ama sizin gelişiminiz fevkalade gidiyor.

Şimdi, izin verirseniz, bu önemli zamanın zirvesi için size bazı genel önerilerde bulunmak istiyoruz. Dünyanızda pek çok çeşit meditasyon ve dualar var. Ve bu olması gerektiği gibi. Siz, size en uygunlarını buldunuz, bu sadece doğada bir yürüyüş olsa bile. Bizim tavsiyemiz şu: Eğer sizin çalışmalarınız sizi birileriyle toplanmaya yöneltiyorsa onu yapın. Eğer yöneltmiyorsa, diğerlerinin niyetlerinde birleşin, onların niyetlerine katılın. Bu zamanda en yüksek dualarınızı, geleceğinizdeki dünya ile ilgili niyetlerinizi toplu bilince yerleştirin. Dünyanızın birliğini ve bütünlüğünü hissedin. Tek bir bütün olun, gerçekte zaten bir bütünsünüz yakında bunu derinden bileceksiniz.

Biz büyük kalabalıkların, çok çok sayıda kişilerin bu günde böyle toplanmayı planladıklarını görüyoruz, çok çok fazla kişinin.  Gelen değişimi hızlandıracaksınız. Tam bunu yapmak üzereyken bu arada sizi rahatsız eden ve didikleyen yüklerin son parçalarını da atıp kurtulmayı düşünün. Böylece yaklaşan bayramlarınızı ve yılbaşını gerçekten neşe ve keyifle kutlayabilirsiniz. Eğer isterseniz yukarıya doğru çıkan bir yol düşünün ve bu yolda hep beraber gidiyorsunuz. Çünkü size söylüyoruz buradan sonrası yukarıya doğru gidiyor. Ve biz bunu en iyi anlamıyla söylüyoruz.  Yokuş yukarı olabilir ama bu demektir ki her adımda daha iyiye ve daha da iyiye gidecek.

Hepinize huzur, barış ve sevgi sunuyoruz. İyi Günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/