Kış Gündönümü Meditasyonuna Katılımınız için Teşekkürler

love earthArkadaşlar, hala daha Gündönümü enerjilerini üzerimde hissederken –  bunlar benim için atmosferde hafif baskı, karıncalanma ve çok hafif baş dönmesi olarak ortaya çıkıyor, sizler için farklı olabilir – dün akşamki meditasyona katıldığınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca bana pozitif deneyimlerini ileten ve teşekkür eden herkese de teşekkür ederim, hepinize tek tek yazamadım.

Youtube meditasyonu 40-45 sn kadar eksik kesmiş, ya da ben bir hata yaptım… Bunun sebebini bilmiyorum. Sizlerden bu konuda özür dilerim. Bir gün önce yazdığım gibi bu evde hazırlanmış amatör bir çalışmaydı ve ilk denememdi.

Şimdi bu fikrin annesi okuyucum Türkan’a tekrar teşekkür etmek isterim ve sizin şükranlarınızı da onunla paylaşmak istiyorum. O ilham vermeseydi bu video hazırlanmayacaktı. Türkan, çok teşekkürler!

Bu meditasyon dün akşam için hazırlandı ama Michael’ın da söylediği gibi gelen enerjiler bir oktav daha yükselmiş oldu. Ve birden bire ortadan kaybolmayacaklar. Onun için videoyu yeniden kullanmak isterseniz ve aynı meditasyonu yeniden yapmak isterseniz yine etkilerini aynı güçte yaşayabilirsiniz. Ben meditasyonla vermiş olduğum zihinsel imajları bir süredir kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim.

Sevgilerimle

Mor Alev

4 comments

 1. Merhabalar… Dun aksamki meditasyon o kadar iyi geldi ki ne kadar tesekkur etsek az size ve de Turkan hanima… Paylasimlariniz, guzel enerjiniz ve hersey icin binlerce kez tesekkurler…

  Sevgiler

  Nursah Hoenstok

  Beğen

 2. bende kızımla birlikte yaptım çok güzeldi bende başımda ve parmak uçlarımda yoğun karıncalanmalar hissediyorum meditasyondan sonra bir de üşüme

  Beğen

 3. Mrb . Dün akşam yaptığım meditasyonda .tepeden tırnağa rahatladığımı hissettim. için huzrla doldu emeğinize sağlık sevgiler

  Beğen

 4. Cok guzel bir meditasyondu! Bir sure hergun yapmaya devam edecegim. Vakit ayirip hazirladiginiz ve paylastiginiz icin cok tesekkurler. Sevgiler.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.