Önemli – 21 Aralık saat 21.00 de Kış Gündönümü Meditasyonu

Arkadaşlar,

Geçen gün söz vermiş olduğum gibi  21 Aralık Kış Gündönümü için özel bir meditasyon hazırladım ve bunu kaydettim. Aşağıda bu youtube meditasyonunu görebilirsiniz. Bu meditasyonu eğer mümkünse sevdiklerinizle beraber, değilse hepimizle kalben birlikte olarak yapmanızı rica ediyorum. Meditasyonu dinlemesi mümkün olmayan ve ancak okuyarak yapabilecek arkadaşlar için aşağıda ayrıca yazılı kopyasını veriyorum.

Lütfen 21 Aralık Cumartesi akşamı saat 21.00 de 20 dakikanızı bu çok önemli günün bize sunduğu enerjilere ayırın. Bize gelen mesajların hepsi bu tarihin ve taşıdığı önemin son derece büyük olduğunu, yarını takip eden günlerde yine büyük iç ve dış değişimlerden geçeceğimizi söylüyor.

Bana “Bu sene kaç defa büyük enerji kapılarından geçtik, yine geçtiğimizi  söylüyorsun, bunun Aslan Kapısından, Sonbahar Ekinoksundan ya da 12/12 den farkı ne?” ya da “Bunlar ne işe yarıyor?” diye sorabilirsiniz. Bu enerjiler içimizde ve dışımızda değişimlere yol açıyor. Biliyorum, hepimiz “Madem bütün bunların sonunda herşey çok güzel olacak, Tanrı neden bir düşüncesiyle bu dünyayı cennete çevirmiyor da bizi böyle fırtınalı değişikliklerden geçiriyor?” diye düşünebiliriz. Zorluğu yaratan bizleriz, Tanrı değil. İnat eden ve maalesef olayları anlamak istemeyenler biziz. Ve bu boyutta “özgür irade” kuralı işliyor, yani hiç farkında olmadan alabileceğimiz yardım sadece böyle enerji akımları ile ulaştırılabiliyor. Her defasında bize ancak taşıyabileceğimiz kadar enerji gönderilebiliyor ve bunun miktarı her kapıda ve her portalda yükseliyor. Her birinizin deneyimi her portalda, enerji girişinde sadece size özgü olacaktır. Ben 12-12-2012 portalında hem kendi hayatım, hemde genel olarak hayat hakkında çok şeyler öğrendim ve uzun süre bunları kelimelere bile dökemedim. Ama yaşantım ve görüşlerim devasa bir değişimden geçti.

Bu portal özellikle önemli. Günümüz nasıl geçecek? 21 Aralık’tan sonra ne olacak? Bilmiyorum. Tek bildiğim çok özel ve unutulmaz bir gün ve dönemden geçtiğimiz. Bazı şeyler sahip olduğumuz bilgiler ve iletişim becerisi ile kelimelere dökülemeyecek kadar yoğun oluyor. Sadece hissedebiliyoruz… Evet, çok açıklayıcı olmadığımı biliyorum. Ama aynı zamanda derinlerde kalbinizde sizin de benzer şeyleri hissettiğinizi ve dile getiremediğinizi düşünüyorum.

21 Aralık günü niyetiniz kalbinizi açmak, bu hediyeyi ve enerjileri kabul etmek ve tüm dünya ile onu paylaşmak olsun. Eğer bu saatte bizimle olamayacaksanız yine de meditasyonu yapın ve niyetinize bu toplu meditasyona enerjilerinizle katkıda bulunmayı ekleyin, böylece enerjik anlamda hep beraber olabiliriz.

21 Aralık günü saat 21.00 de hep beraber olalım ve elimizden geldiğince çok katılım sağlayalım

 

http://www.youtube.com/watch?v=oCPbaEOIQMU

Bu video ile ilgili teknik bir notum var. Bu kayıt apar topar gece yarısı ilham gelip de yapıldı. Niyetim sadece bir ses kaydı yapmaktı, böylece herhangi bir yerde, telefon ya da MP3 çalardan dinleyebilecektiniz. Ama bu blogda onun imkanı yokmuş. Böylece bir youtube videosu yaratmak zorunda kaldım. Onu da nasıl yaptığımı sormayın, daha önce hiç yapmamıştım! Şu anda bir videom olması tamamen şans eseri olabilir. Ses kaydı iyi oldu ama videonun resim kalitesinden çok emin değilim. Zaten bu video aslında bir oksimoron olarak bakılmak değil, dinlenmek için yaratıldı. Onun için kulaklıklarınızı takın, rahat bir koltuğa oturun, gözlerinizi kapatın ve keyfinize bakın. Aşağıda videonun içeriğini yazılı olarak bulabilirsiniz.

Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır.

Meditasyon:

Arkadaşlar, bugün 21 Aralık Kış Gündönümünde bu muazzam enerji alanında bizlerle olduğunuz için teşekkür ederiz. Bugün Tanrı’nın bizim için hazırladığı büyük planın önemli bir aşamasından, büyük bir enerji portalından geçiyoruz.

Bugün Tanrı evrendeki bütün yıldızları ve gezegenleri bize yardım etmek için diziyor. Evrendeki bütün varlıklar bizim yükselişimiz için üzerlerine düşeni ve daha fazlasını yerine getiriyor. Bugün kuzey yarımkürede gündüzün en kısa, gecenin en uzun olduğu gün.

Galaksimizin merkezindeki büyük merkez güneş bizim güneşimizle hizalandı ve bize Tanrı’nın kalbinden şimdiye kadar gelen en yoğun sevgi enerjisini, en parlak beyaz ışığı ve en büyük mutluluğu gönderiyor.

Sevgi gezegeni Venüs şimdiye kadar çok ender olarak yaptığı bir şeyi yapıyor bugün. Venüs bugün sadece bu enerjiye katkıda bulunmak için Dünya ile hizalandı ve durdu.

Bugün, bu gece sevgiyle beraberiz, ışıkla beraberiz, Tanrımızla beraberiz. Bugün ve her gün Tanrının bir parçasıyız, işte bunu hep hatırlamalıyız.

Önce kendinizi kucaklayın. Bu zamanı ayırdığınız için kendinize teşekkür edin. Ve nerede oturuyorsanız, koltuğunuzda, sandalyenizde, yerde ya da yatağınızda.. İyice yerleşin. Nefesinizi yavaşlatın. Geçmiş haftayı unutun, yarın yapacaklarınızı unutun, önümüzdeki haftayı unutun.

Ağır ağır nefes alın, tutun, yavaş yavaş verin. Bütün vücudunuz yavaş yavaş rahatlıyor, kaslar gevşiyor. Baş melek Mikail’in, Michael’ın mavisi enerjisiyle başlıyoruz. Ülkemizin meleği ile. Umut, gerçek ve huzuru taşıyan muhteşem mavi enerji ile. O gökyüzü mavisi ile.  Aldığınız her nefeste Mikail’in mavi enerjisini içinize çekin.

Burnunuzdan nefes alın bir saniye tutun ve yavaş yavaş bırakın. Nefesi verirken kalbinize doğru gömüldüğünüzü hissedin. Vücudunuzun ağırlaştığını hissedin. O ışıltılı maviyi ciğerlerinize doldurun, iyice ağırlaştınız, isteseniz de hareket edemezsiniz. Nefes alın ve verin. Mavinin tonları ve lacivert karışımı ışıldıyor.

Mikail yanınızda, sizi kanatlarıyla sarıyor, sizi koruyor, eşsiz sevgisini veriyor ve  kalbinize gerçeğin, barışın ve huzurun mavi alevini yerleştiriyor. Sizi kalbinize davet ediyor. Kalbinizdeki o yeniden parlamış alevi görüyorsunuz.

Kalbinizde iyice derinlere giriyorsunuz, derinlere indikçe kalbinizin merkezindeki ışığı görün. Görün ve şaşırın…

Kalbiniz çok bilge, kalbiniz içinizdeki Tanrı, Tanrı kıvılcımını, ışığını ve özünü işte oraya yerleştirdi.  Kalbinizi açmayı niyet edin, kalbinizdeki Tanrının her gün sizin aracılığınızla konuşmasını niyet edin. Kendinizi o kalbin içinde görün.

Nefes alın, tutun, nefes verin. Kalbinize bakın. Kalbinizin köşelerinde karanlıklar olabilir, dışında sert bir kabuk olabilir, bazı yerlerinde bulutlar, sisler olabilir, eski anıların yara izleri, lekeler olabilir… Bakın kalbinize… Bunlar binlerce yıldır insan olduğumuzun göstergesi, bunlar öğrendiğimiz derslerin ve olgunluğumuzun işaretleri. Çok şey yaşadık, çok şey öğrendik. O izlere teşekkür edin. Ama artık onlara ihtiyacınız yok. Bu özel gecede kalbinizi enerjiler tamamen temizleyecek ve kalbiniz kapısını bir daha hiç kapanmamak üzere sevgiye açacak.

Güneşimiz merkez güneşle hizalandı. Venüs yanı başımızda ve şimdi, şu anda Tanrı merkez güneşten bütün sevgisini, bütün gücünü bir ışık tufanıyla gönderiyor. O ışığı görün. O ışık tufanı, o engin enerji güneşimize vardı, oradan dünyamıza yansıyor.

Hayatınızda daha parlak daha güzel bir ışık görmediniz. Daha güçlü bir enerji hissetmediniz, açın kalbinizi, kalbinizi tamamen açın ve enerjiyi davet edin. Güneşten yansıyan enerji doğrudan kalbinize bütün hızıyla giriyor. Sevgi dolu beyaz ışık ve içinde Venüs’ün pembe ışıltılarını taşıyor. Sedefli beyaz enerji tufanı hızla kalbinize giriyor. O çok güçlü bir ışık, kalbinizdeki bütün karanlık köşeleri aydınlatıyor, bütün yaraları temizliyor, izleri siliyor. Gözleriniz kamaşıyor. Bu en güzel yılbaşı hediyesi, bu şimdiye kadar yaşadığınız en muhteşem an. Gerçek mutluluğu ve sevgiyi tattığınız an. Işık kalbinizin sert kabuğunu çatlatıyor, sonra da ufalayıp toza çeviriyor, o tozları da kelebeğe çevirip uçuruyor.  Kalbiniz elmas gibi parlıyor. Kristal netliğinde, hiçbir çizik yok, berrak, açık ve mutlu. Bir daha asla kararmayacak.

Hafiflediniz, rahatladınız.. Uçmak üzeresiniz. Durmayın açın kanatlarınızı uçun! O kanatları uzun süredir kullanmadınız, açın onları ve süzülmeye başlayın. Sevinçle, mutlulukla uçun. Nasıl rahat uçtuğunuza inanamıyorsunuz. Bu güzel gecede bulutların üzerine çıktığınızda lacivert gökyüzü ve yıldızlarla berabersiniz.

Venüs’e bakın, bize binlerce yıldır yol gösteren Venüs’e, aya bakın, dünyada yaşamamızı sağlayan aya. Sonra biraz daha yükselin.

Ve etrafınıza bakın, bu gece herkes kanatlarını açmış uçuyor. Her renkten, her kesimden milyonlarca ışık işçisi. Sevinçle diğerlerini de görün. Yanınızdaki insan-melekle el ele tutuşun. Kenetlenin.

Bu gece bir aileyiz, ruh ailesiyiz, ışık işçileri ailesiyiz, sadece sevgi alan ve sevgi veren bir aileyiz. Melekler, ustalar, yüksek benliklerimiz bizimle, binlerce, milyonlarca yıl yaşamış tüm hayatlarımız bizimle. Bu gece milyonlarca ışık işçisiyle beraberiz.

O güzel elmas kalbiniz sürekli Tanrının parlak beyaz sedefli ışığını alıyor ve veriyor. Her nefeste alıyorsunuz ve veriyorsunuz. Birbirinize bakınca sadece kalbinizin değil bütün vücudunuzun parladığını görüyorsunuz. Her hücreniz, her zerreniz… Bütün vücudunuz yenileniyor, gençleşiyor. Beyaz ışık sizi yıkıyor, temizliyor. Hastalıklar gitti, ağrılar gitti, yaralar, izler gitti. Kristalleşen, netleşen yeni hafif ve sağlıklı vücudunuzda yeni bir hayata başlıyorsunuz. Aslınıza dönüyorsunuz.

Şimdi olduğunuz yerin kanatlı insan-meleklerle iyice kalabalıklaştığını görüyorsunuz. Hepiniz el ele tutuşarak bütün dünyayı defalarca dolanacak çemberler kurdunuz ve bu bir ağa dönüşüyor. O ağ bütün dünyayı kaplayan bir kristal ağa benziyor.

Şimdi derin bir nefes alın ve hep beraber kalbinizden taşan ışığı dünyaya yöneltin. Önce sevdiklerinize, hızla, bütün gücünüzle, bütün sevginizle…

Sonra evinize, şehrinize ve ülkenize…  Aşağıda akan suları, nehirleri dereleri görün, sevginizi gönderin, kalbinizdeki ışığı gönderin. Sular berraklaşıyor, kurak yerlere gönderin, bereketli yağmurlar yağıyor. Savaş olan bölgelere gönderin, silahlar bırakılıyor. Denizlere gönderin, tüm deniz varlıkları sevinçle yüzüyor, oynuyor. Ormanlara gönderin, kuşlar cıvıldamaya başladı. Bütün kurumlara, şirketlere, bankalara, devlet dairelerine, hastanelere, okullara, yetimhanelere, hapishanelere gönderin, o karanlık odalar aydınlanıyor, temizleniyor.

Bütün insanlığın kalbine gönderin, çocukların bahçelerde oynadığını görün, onların sevgiyle ve güvenle büyüdüğünü görün. Kadın, erkek ve çocuk herkesin umutla ve mutlulukla kalplerini açtığını görün. Birlikte yarattığımız yeni dünyayı görün.

Nefes alın ve nefes verin Şimdi bütün ışık işçileri hep beraber dünyanın tamamına hiçbir eksik bir nokta kalmadan Tanrının engin sevgisini, beyaz ışığını bütün gücünüzle kalbinizden gönderin.

Gaia, dünyanın ruhu size teşekkür ediyor. O da size kendi sevgi ışığını gönderiyor. Size bolluk ve bereket sözü veriyor. Ovalarda çiçek açıyor, başaklar şarkı söylüyor. Yanınızdaki ışık işçisine dönüp bakın ve ona mutlulukla sarılın. Hepimiz biriz, hepimiz bir bütünüz ve hep beraberiz. Bu gece çok büyük bir iş başardık…

Şimdi kanatlarınızı açın ve eve doğru süzülmeye başlayın, yavaş yavaş süzülürken dünyanın, şehrinizin ve evinizin ne kadar güzelleşmiş olduğunu görün, hafiflemiş ve rahatlamış olduğunu görün. Bütün bunlardan haberi olmayan insanların bile televizyonun karşısında otururken hiç anlamadıkları bir memnuniyet içinde olduğunu görün. Bulunduğunuz yere dönün. Koltuğunuza, yatağınıza, oturduğunuz yere.

Gaia, melekler, ustalar ve tüm insanlığın üst benliği size çok teşekkür ediyor. Bu ışık ne zaman isterseniz burada. Tam kalbinizde ve bir daha asla solmayacak. Siz çok seviliyorsunuz sevgili insan-melek.

İyi geceler. Teşekkürler.

Telif Hakkı©2013-2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 – 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

22 comments

 1. Bu harika birşey sevgili Moralev kesinlikle katılıcam ama Zürichten saat 20:00 de bir saat fark var Türkiye’de 21:00 iken yoksa buranın saatiyle 21:00 mi yapayım ama size katılmayı çok istiyorum:) paylaştığınız değerli bilgiler için çok Teşekkürler.Herkes için hayırlı ve güzellikler getirsin.iyi geceler.

  Beğen

  1. Sevgili Ayşe, saat 20 de yaparsanız bize katılmış olursunuz. Ama o saatte yapamazsanız, niyetiniz enerjilerinizi bizimkilere eklemek olsun, o da olur. Çünkü bildiğiniz gibi aslında zaman diye birşey yok. Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen

 2. Emeğinize sağlık. Akşamı bekleyemedim dinledim 🙂 çok keyifli ve dönüştürücü bir etki bırakacağına eminim. Sevgiler…

  Beğen

 3. Akşam katılacağım ve çok güzel olacağından da eminim… Ben bu meditasyonu evte tek başıma yapacağım niyet ederken tüm ailemi ve sevdiklerimide dahil edebilirmiyim acaba ?
  Elinize sağlık, yüreğinize sağlık… Tüm sevgimle…

  Beğen

 4. Çok güzel hazırlamışsınız, öyle çok hissettim ki! Teşekkür ederim.

  Beğen

 5. Merhaba, meditadsyonu simdi bitirdim bende cok duygu yogunlugu yaratti goz yaslarima hakim olamadim. Emeginize saglik sevgiler ♡

  Beğen

  1. Çok teşekkür ederim. Son 40 saniyesi yok olmuş… Nasıl anlamadım. Ama şükür ki sonundaydı! Sevgilerimle…

   Beğen

 6. Harika bir deneyimdi.
  Eşim ve kedimiz mıcır, namı diğer badu, ile birlikte yaptık meditasyonu. Hep birlikte yükseldik ve orda hepinizi gördük. Herkes muheşemdi….

  Beğen

 7. Aman Allahım ilk defa böyle birşey yaşadım 🙂 inanılmazdı vücudum hep karıncalandı tüylerim diken diken oldu ve sonunda Resmen hüngür hüngür ağladım çok mutlu oldum:) müthişti.

  Beğen

 8. Lütfen artık özel meditasyonları böyle hazırlayın dinleyerek çok daha iyi oluyor ve daha iyi takip ediliyor.Ayrıca sizin sesinizmiydi? Çok yumuşak ve hoş:) emeklerinize çok Teşekkürler.İnşallah çok şey istemedim. Daha faydalı olacağını düşünüyorum.Tekrar Teşekkürler Zürichten sevgiler:)

  Beğen

 9. çok teşekkür ederim. Harikaydı.
  Ayşenur

  iPad’imden gönderildi

  Beğen

 10. meditasyonu harika seslendirmissiniz, gercekten cok etkili oldu. tesekkürler….

  Beğen

 11. Çok güzel bir çalışma çalışma olmuş ,emeğine sağlık sevgili moralev ❤

  Beğen

 12. Çok güzel bir bir çalışmaydı emeğinize ,yüreğinize sağlık mor alev sevgiyle kalın 🙂

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.