Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Daha önce asla deneyimlenmemiş bir enerji alanına dalmış vaziyettesiniz – Archangel Michael

ee7f1457ad21b0792decf81047bcbb02Arkadaşlar, Michael bu mesajında 21 Aralık Cumartesi günkü Kış Gündönümünün önemini açıklıyor. Bu konuda en güvenilir kanallardan sayısız mesaj geliyor. Lütfen Michael’ın aşağıda önerdiği gibi o gün enerjileri olabildiğince iyi özümsemek ve tüm dünyaya ve üzerindeki varlıklara dağıtmak için biraz vakit ayırın. Bundan sonraki günlerde de bu konudan bahsedeceğiz.

Ron Head tarafından 12 Aralık 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün yaklaşan kış gündönümünüz hakkında konuşalım. Aranızda olabildiğince çok kişinin bu olaya hazırlanmasını istiyoruz.

Her yıl iki kere gündönümünüz olduğu doğrudur. Ve çoğunluk için olmasa da pek çoğunuz için bu seferki daha öncekilerden farklı görünmeyecektir. Ancak şunu işaret etmek istiyoruz ki, siz evrenin tamamen bu zamana özgü benzersiz bir noktasında bulunuyorsunuz. Daha önce asla deneyimlenmemiş bir enerji alanına dalmış vaziyettesiniz. Ve asla farkında olamayacağınız kadar müthiş yoğun bir deneyime doğru yaklaşmaktasınız.

Algıları geleni önceden tahmin etmelerine yardımcı olanlar bile, bunun kendi üzerlerinde ve dünyanın tümünde yapacağı etkileri anlayamıyorlar. Bunu hisseden bazıları onu karşılaştıracak hiçbir şey bulamadıkları için korkutucu bir şey olarak yorumluyorlar. Hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak olamaz.

Pek çoğunuza hiç layık olamayacağınız muazzam bir hediye almışsınız gibi görünecek. Bu da doğru değil. Anlayın ki bu yargıları veren sizlersiniz. Evren yargılamayla çalışmaz. Evren “sebep-sonuç” la çalışır. <Gülerek> Siz bir şekilde yarattığınız tüm sebepleri hatırlamakta sınırlısınız. Aynı zamanda gerçekte kim olduğunuzu hatırlamak konusunda da sınırlısınız. Biz yakın gelecekte bu konuları anlayışınızda biraz daha genişleme yaşayacağınızı görüyoruz.

Sizden yapmayı düşünmenizi rica ettiğimiz şey gündönümünde biraz vakit ayırıp meditasyonla vakit geçirmeniz, eğer mümkünse grup olarak, değilse yalnız başınıza. Ve dünyanıza o zamanda tufan gibi akacak olan ışığı şükranla kabul etmenizi rica ediyoruz. Eğer bunu yaparken yalnızsanız lütfen anlayın ki kolektife dahil olma niyetiniz yeterli olacaktır. Bu tek gün dünyanızı istediğiniz yola çok daha hızla sokacaktır.

Bu her zaman doğru, siz ve biz bu şeyleri uygulayacak en iyi zamanları ararız. Eğer bir gruba katılma şansınız varsa o grubun da diğer gruplarla bir bütün olduğunu niyet edin. Bu şekilde dev bir değişim gerçekleştirilebilir. Biz de elbette bunu sizinle kutlayacağız.

Bu zaman neşe zamanı, huzuru hissetmenin zamanı ve kutlama zamanı. Bu dönemde size sevgi dolu kucaklarımızı açıyoruz. İyi günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

3 replies »