Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Araba: İlerleme ve Başarı

by Miriam SweeneyArchangel Metatron

Önemli bir başarı; Özdisiplin ve irade gücü; Toplumda tanınma

Arkadaşlar, bu kart aslında bundan bir ay önce de çıkmış. Ne tesadüftür ki size o zaman Metatron enerjisinin Haziran ayından beri ilk defa bize geri geldiğini yazmıştım. Bu kart geçen hafta bizi içimize dönmeye davet eden kartların aksine bu hafta “harekete geçin çünkü başarısızlık ihtimaliniz yok” diyor. Astrolojik açıdan düşünürsek bu kart Koç burcunu temsil eder ve güçlerin açılması anlamındadır. Taze bir esinti ve yeniliğin getirdiği heyecan bugün içimizde büyüyecek.

Araba kartı ileriye doğru atılacak büyük bir adımın simgesidir. Yeniliğin iyi şeyler getireceğini ve sevindirici olacağını gösterir. Kendinden emin ve yürekli, ileriye doğru yapılacak bir hamlenin, macera hevesinin ve riske atılmaya hazır olmanın, bağımsızlığın habercisidir. Ancak sakin ve ne istendiği konusunda net olmalı. Yeni gelişmiş ancak çok güçlü kendinden emin olma duygusu da bu kartla beraber gelir. Önemli olan duygu ile akıl, irade ile eğilim ve istek arasındaki çelişkilere son vermektir.

Bu kartın ek anlamları bir seyahat, terfi ya da ödüldür.

Archangel Metatron’un özelliklerinden biri önceliklerinize yoğunlaşabilmeniz için motivasyon ve enerji seviyenizi artırmaya yardımcı olmasıdır. Bugün hem güzel hem de yoğun bir gün olacak. Kendinizi kararsız ya da yorgun hissederseniz Metatron’u çağırın. Ne olursa olsun kendinizi geride tutmayın, gelen ilhama kulak verin ve ileri gidin. Karşınıza çıkan fırsat ve önerilere önyargıyla yaklaşmayın, onlara bir şans tanıyın.

Teşekkürler Metatron!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/