Bu kadar çabuk beklemiyordum! – Uyanış ve Değişim

shock faceArkadaşlar, “demiştim” demek ya da böbürlenmek bana göre değil ama biraz sevindiğimi de saklayamam. Zaten günün enerjisini taşıyan kartlar meleklerden geliyor ve eğer enerjinizi yüksek tutarsanız meleklerin size her zaman ne kadar doğruyu söylediklerini bundan daha iyi bir örnekle anlatamazdım. Ama size önce bugünün melek kartının hikayesini anlatmak istiyorum.

Bugün yoğun bir gün olacağı için bugünün melek kartını dün gece geç vakit çekip yazdım ve aynı kartın yorumunda yazdığım gibi içimden konuşup durdum. “Acaba ne olacak? Kişisel mi olacak toplumsal mı? Ne bizi şoka sokabilir?” vs. vs. Bu kartı sabah 07.30 yayınlanmak üzere programladım ve bilgisayarı kapattım. Dediğim gibi günüm doluydu, onun için sabahtan beri ne gazete, ne de televizyona bakacak hiç vaktim olmadı. Bir saat kadar önce bilgisayarı açtım, emaillere cevap verdim, başka şeylere baktım. Sonra aklıma bugünün kartı geldi ve acaba haberler nasıl diye gazetelere baktım. Bakınca daa bugünkü maymunlarımız gibi ben de şoka girdim! Bekliyordum da bu kadar çabuk beklemiyordum. Ve bunu sizinle paylaşmak istedim. Eğer henüz görmediyseniz haberler şunlar:

17 Aralık Kasırgası

Tanınmış isimlere dev operasyon!

CHP’den Erdoğan’a istifa çağrısı!

Bugün şöyle yazmışım:

“Arkadaşlar, Uranüs daha ileri yoluna tam başlamadan durumları hızlandırdı. Ve bunu beklenmedik değişim olarak görebilirsiniz. Uyanış bazen dışarıdan gelen etkilerle olur, kimimiz küçük bir dürtme ile, kimimiz güneşin ışıklarıyla, kimimiz saatin alarmı ile uyanırız ve birden gerçekleri görmeye başlarız.  İşte bu kart gürültülü bir alarmla uyanmaktan bahsediyor. Ancak nasıl olursa olsun bu işten siz kazançlı çıkacaksınız ve özgürleşeceksiniz.”

“Bu itiraf ya da birden bire gerçekleri görmek olgusu kişisel olmayabilir, belki de çok güvendiğiniz kurumlar, işyeriniz ya da desteklediğiniz bir hareket hakkında da yeni şeyler öğrenebilirsiniz, yani toplumsal şoktan bahsediyorum. Bu durum karşısında şaşırsanız da bağımsızlığa ve hür düşünce gücüne bir adım daha yaklaştığınızı ve gerçeklerin her zaman bizi aydınlattığını hatırlayın. Bu kart en son 27 Mayıs 2013 de çıkmıştı, 31 Mayıs’da birden bire Gezi olayları patlak vermişti.”

Durumlar hakkındaki görüşünüz ne olursa olsun, bugün yazdığım gibi hemen tepki vermeyin. Durup düşünün, kalbinizi dinleyin. Elinizden geldiğince tarafsız kalın. Bu olaylar başlangıç ve bence dahası da  gelecek. Asıl önemli olan bir daha asla ve asla hiç bir devlet kurumuna hiç bir şekilde rüşvet, kayırma, ayrımcılık ve menfaatçiliğin girmemesi. Bunun başarılması da bizim elimizde. Bakın, çok değişik günlerden geçeceğiz. Hazır olun.

Ben o maymunlara ek olarak şimdi de şaşkın bebek resmini ekledim çünkü hem şaşkınlıkla hem de keyifle gülüyorum… Bu gece Dolunay meditasyonumda kesinlikle Kutsal Anne’nin enerjilerini meclise, tüm devlet kurumlarına, bankalara ve diğer kurumlara göndereceğim. Çünkü kurduğumuz yeni dünyada herkesin layık olduğu pozisyonlara ve severek yaptığı işlere kendi beceri ve çalışmaları ile gelmelerini istiyorum.

Meleklerle isabetli iletişime girmek isteyen arkadaşlar, lütfen meditasyona başlayın ve enerjilerinizi elinizden geldiğince temiz tutmaya çalışın.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

3 comments

  1. Emin adımlarla doğru yolda sevgiyle ilahi akış ileyiz çok şükürler olsun 🙂

    Beğen

  2. ben yazılarınız genelde sabahları okuyorum ve dün sabah okuduğumda ne olacak diye düşünmeye başlamıştım inşallah tüm dünyadaki insanlar bu değişime rahatlıkla uyum sağlar başka yaşanacak bildiğim dünya yok

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.