Günün Melek Kartı – Kanatlarınızı Açın!

Michael Cheval - Down to EarthArchangel Ariel

Sakın kendinizi geride tutmayın. Zamanlama mükemmel ve yükselmeye hazırsınız!

Değişim ihtimali ve her zaman alıştığınız hayatın biraz ötesine geçmek gözünüzü korkutuyor olsa da çok yükseklerden uçmaya hazırsınız.

Yeni fırsatları kucaklayın ve kalbinizin ve hayallerinizin peşinden gitmenizin sizin için artık güvenli ve emin bir yol olduğunu bilin.

Sevgiye, hizmete ve ruhunuza odaklanın. Alaycılardan, sizi sürekli olumsuzca eleştirenlerden sakının. Şunu unutmayın, engelleri zafere çevirirken pek çok kişiye de ilham kaynağı olacaksınız.

Ariel çok güçlü bir baş melektir. Bolluk, varlık, dünyevi ihtiyaçlarımızın giderilmesinin yanı sıra çevre ve doğa ile de son derece  ilgilidir. Taşıdığı renk altın, taşı Citrine’dir. Sembolü aslan olan Ariel bugün size aslan resimleri, aslan oymaları ve diğer aslan figürleri ile seslenebilir. Bu arada enerji olarak gerçekten yaz aylarının başına dönüş yaptığımızı düşünüyorum çünkü bu kart da aylardır çıkmamıştı ve bugün birden bire dönüş yaptı.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

 1. Ariel çok sevdiğim bir baş melektir 🙂 dün gece rüyamda aslan görmüştüm

  Beğen

 2. Sevgili yüksek arkadaşım.Seni tanıdığıma çok sevindim.Seni kutluyorumAyrıca face bookta sayfan varmı?

  Beğen

  1. Sevgili Adnan, sayfanın sol sütununda Facebook bağlantısı var. Beğen butonuna basarsanız Facebook güncellemelerini alırsınız. Twitter için yine o sütunda biraz daha aşağıda giriş yapabilirsiniz. Bu sayfaya direkt abone olmak için sol tarafta “takip et” butonuyla kısa emailler şeklinde yeni yazılardan haberdar olursunuz. Topluluğumuza hoş geldiniz.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.