Kaçırılmaması gereken sevgi ve coşku dolu bir fırsat – Archangel Michael ve Dostlar

portalArkadaşlar, Michael’ın dün gece verdiği bu mesajı meleğimiz “Mor Alev Dostu” nun yardımları ile olabildiğince çabuk size sunuyoruz. Michael burada AION Portalından bahsediyor ve belki bugün bu konudan sıkılmış olabilirsiniz ama bu portalın getirdiği enerjilere lütfen kendinizi açın, bunun önemi gitgide daha da çok ortaya çıkıyor. Bu sabahki günün melek kartı “Araba” nın anlamı da düşündükçe daha da çok aydınlanıyor. Çok yakında daha önce hiç yaşamadığımız şeyler yaşayabilir, hissetmediğimiz şeyler hissedebiliriz. Yeni adımlar, yeni girişimler, kendine güven… O arabaya binin ve hayatınızın yolculuğuna çıkın!

Ron Head tarafından 24 Kasım 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Artık içindesiniz. Daha önce biz de dâhil olmak üzere birçok kanal aracılığı ile bahsedilen büyük portalın içinde. Bu durum, birkaç gün daha devam edecek.

Bu portal için, “nihayet geldi” diyebilirsiniz. Ona ulaştığınızı söyleyebilirsiniz. Enerjilerin üstünüze akacağını ya da sizin bu enerjilerin içinden geçeceğinizi, söyleyebilirsiniz. Tekrar ediyoruz. Bu olayı nasıl tarif ederseniz edin, yine de tarifiniz eksik kalacaktır.

Güneş gerçekten doğuyor mu? Küreleriniz (Mor Alev: Yuvarlak gezegenleriniz demek istiyor) gerçekten güneşin etrafında dönüyor mu? Gördüğünüz gibi, sizin gerçeğinizle Esas Gerçek arasında fark var, öyle değil mi? Gezegeninizin yolundaki ışıktan siz de geçiyor musunuz? Gezegeninize Işık, Enerji ve Sevgi mi ışınlanıyor? Evet, ve yine evet. Sizler de bu ışığın içinden geçecek misiniz? Onu kendinizin bir parçası yapacak mısınız? Yine evet ve evet. Sizce bu ve bunun gibi diğer açıklamalar, olayın gerçeğini anlatıyor mu?

Ne olayın gerçeğini, ne de bir Bütünü oluşturan her şeyin gerçekliğini anlatmak, kelimelerle yaratılacak bir çerçeveye sığmaz. Önemli olan şudur; Sizler şu anda size sunulan, büyük sevgiyi, büyük enerjiyi ve büyük ışığı içinize çekme ve onun bir parçası olma fırsatının tam ortasındasınız. Size daha önce hiç sunulmamış bu yoğunluktaki enerjiden yararlanmak üzere kendinizi açabilirsiniz. Kendinizin parçası yaptığınız bir şeyin içinden geçemezsiniz. Peki bunu benliğinizin bir parçası yapmak nasıl mümkün olur? Hiç zor değil, sevgililer. Sonuç, son derece karmaşık ve akıl almaz olsa bile, bunu başarmak çok basit. Gönderdiği sevgiye karşılık siz de sevgi gönderin. Tüm kalbiniz, zihniniz ve ruhunuzla sevgi gönderin.  Gösterebileceğiniz en yüksek şükran duygusuyla, sevgi gönderin. Onu davet edin. Onun vücudunuzdaki her hücreye yerleşmesine izin verin. Hissedebiliyorsanız, hissedin. Görebiliyorsanız, görün. Duyuyorsanız, duyun. Biliyorsanız, bilin.

Bundan kaçınmak, gerçekten mümkün değildir.  Ancak bu enerjileri, neşeyle ve niyetlenerek kabul ederseniz, en azından kısa vadede, size ve yaşamlarınıza etkisi çok daha büyük olacaktır. Uzun vadede ise sonsuzluğunuzun gerçeği zaten sizin kaderinizdir. Siz kestirme yolları seviyorsunuz. Neden bu kestirme yolu seçmeyesiniz?

Bu portal, bu giriş kapısı, bu enerji dalgası önünüzde uzanan yolda sadece bir aşamadır. Daha da fazlası gelecek. Git gide yoğunlaşan dalgalar gibi görünecekler. Dalgalar gibi olmalarının sebebi, her zaman olduğu gibi, sizlerin biraz dinlenmeye ve uyum sağlamaya ihtiyacınız olmasıdır. Ancak şu anda içinde bulunduğunuz enerji portalı, kaçırılmaması gereken gerçek sevgi ve coşku dolu bir fırsattır. Kollarınızı iyice açın ve elinizden gelen en iyi şekilde ondan yararlanın. Bizlerin de aynı şeyi yaptığını ve sizinle dans ettiğimizi hissederseniz, bırakın öyle olsun.

Dünyanızın ve insanlarının sevgi ve ışığının daha da fazla parlamasını sağlayın. İyi günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/