Arkturus Grup Mesajı: Şükran ve Teşekkür – Marilyn Raffaele

divine conciousnessArkadaşlar, şükran duygusunun önemini bu kadar güzel açıklayan bir mesaj hatırlamıyorum. Dün gece bu yazıyı okuduğumda Arkturusluların bilgeliği beni bir kere daha büyüledi. Bildiğiniz gibi ABD de bu hafta şükran günü kutlanacak, bu arada genel olarak dünyada bayram sezonuna girmiş bulunuyoruz (Hanuka, Meryem Ana bayramı, Noel ve Kış Gündönümü bunlardan sadece birkaçı) ama önemli olan bayramlar değil, şükran duygusunu içimize yerleştirmek. O yüzden bu mesaj evrensel özellikler taşıyor. Özellikle çekim gücü yasasının nasıl çalıştığını da bu mesajda görebilirsiniz. Sevgi, para, başarı, sağlık konularında bana sorunlarını yazan okuyucularım lütfen aşağıdaki mesajı iyi sindirin ve bu prensipleri uygulamaya başlayın. Mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgili Dostlar, bir defa daha yeryüzünde pek çoğunuz şükran duygusunu hatırlamak ve kutlamak için hazırlanıyorsunuz. İşte bu yüzden şükranı daha aydınlanmış şekilde anlamanızın zamanı geldi. Çünkü şükran sevginin diğer yüzüdür – bu ikisi birlikte çalışır. Şükran size geri dönen sevgi akımıdır ve sizden akan ve size geri dönen enerji çemberidir.

Günlük ticaret aslında sevgi ve şükran akımının zihin tarafından maddeye yorumlanmış halidir. Birinin verdiği hizmet ya da sattığı ürün 3 boyutlu anlamda sevgidir, buna yaptığınız ödeme ya da değiş-tokuş ise şükrandır. Bu dairesel ve tam bir akımdır (dışarıya sevgi, içeriye şükran olarak) ve şükranın ifade edilmemesi bu akımı engeller.

İşyerleri sadece bu sevgi ve şükran akımıyla çalışırlarsa gerçekten başarılı olabilirler, özellikle Gaia’nın titreşim seviyesi yükseldikçe bu daha da geçerli oluyor. Sadece kendi yararları için çalışan işler bundan sonra hayatta kalamayacaklar çünkü sürdürülebilirliklerini sağlayan enerji akımı artık bu gezegende bulunamayacak. Hepiniz para ödemeyi sevdiğiniz işyerlerini bilirsiniz (şükran) çünkü onlar memnuniyet vericidir, dürüsttür ve iyi iş çıkarırlar (sevgi). Bunun tersini de bilirsiniz.

Şükran sadece alınan bir şey için teşekkür etmek değildir, ama kayıtsız şartsız sevgiyi geri yansıtan bilinç halidir. – Görülenin aksine her şey ruhanidir ve özünde kutsal ve ilahidir. Gördüğünüz, duyduğunuz, tattığınız, dokunduğunuz ya da kokladığınız her şey ilahi bir fikrin kişinin bilinç durumu tarafından yorumlanmasıdır, aynı şekilde evrensel bilincin de yorumlamasıdır.

Herhangi bir seviyede almayı kabul edemeyen kişiler, buna layık olmadıklarını ya da bu durumun alçak gönüllülüğü temsil ettiği yanlış inancını kabul etmişlerdir. Sevgiyi herhangi şeklinde kabul etme isteği ya da becerisi olmadığında bu akım bloke olur ve kişi sevgi ve şükran çemberinin tamamını deneyimleyemez. Sevgi hakkındaki yanlış inançlar akımı engeller ve sevginin sevgi olması için nasıl görünmesi gerektiği konusundaki kavramlarla akılları karman çorman olmuş kişilerin çoğunun hayatına bu engeller gelir – bu kavramlar sizin medyanız tarafından her gün ve her şekilde üzerinize saçılmaktadır. Bu evrensel illüzyonda yaşayanlarınız bahsedilen yanlış fikirlerle defalarca başarısızca sevgi yaratmaya çalışırlar ve sonuç fiyasko olur. Çünkü bu suni kavramların temelinde gerçek yoktur ve yanlış bilgilerden kaynaklanmışlardır.

Kendini sevgi ve şükrana layık bulamamak düalite/zıtlık ve ayrımcılık inanış sisteminin bir parçasıdır -Bu inanç doğuştan eksik ve hatalı dünyaya geldiğimiz ve kendini kurtarmak ve mükemmele ulaşmak için acılar içinde dişiyle tırnağıyla uğraşmak gerektiği inancıdır. Sevgili Dostlar, bu inanışlar köhne ve geçerliliği olmayan inanışlardır, siz bunları çoktan aştınız, lütfen bu tuzağa düşmeyin. Kendini sevmeyi deneyimleyemeyen ya da bunu sevgi ve şükranla ifade edemeyenler sıklıkla iç acılarını şiddet olarak dışa vururlar, kızgınlık ve hayal kırıklığı içinde dış dünyaya saldırırlar. Ruhani gerçek hakkındaki cahillikleriyle sevgiyi “hak etmediklerini” hissederler (düalite/zıtlık ve ayrımcılık enerjisi) ve ne bunun sebebini, ne de çaresinin ne olduğunu anlarlar. Bilmedikleri, kavramadıkları şey bir bütün olarak HERKESin, HER ŞEYin değerli ve layık olduğudur, çünkü HERKES ve HERŞEY bir bütün olarak ÖYLEDİR.

Gerçekten kendi benliğini sevmek benliğin BENLİK olduğunu anlamaktan gelir – BENLİK ilahidir, ilahi olandan gelmiştir. Size ne öğretilmişse öğretilsin, yaygın inanış ne olursa olsun, bu gerçeği hiçbir görünüş, hiçbir şart asla değiştiremez.

Alex Grey PaintingKişi gerçeğin içinde açılmaya başladıkça ve gerçekten kim olduğunu öğrendikçe kendini sevmeye başlar. Kendisine ve dünyaya karşı yargılama ve eleştirmenin getirdiği ağır yükten kurtulunca benliğini sevmek çok kolay hale gelir. Ustaların İlahi Işığının kendi taşıdığı İlahi Işıkla aynı olduğunu kavramaya başlar çünkü her zaman sadece bir ışık vardır – bireysel olarak ve bireylerden doğru form bulan TEK ve BÜTÜN. Hayat yolunda yaptığı hataların öğrenme sürecinin parçaları olduğunu ve o hataların şimdi diğerlerine yardım etmek için kullanabileceği araçlar haline geldiğini anlamaya başlar. Onu değersiz kılacak hiçbir şeyin olmadığını öğrenmeye başlar çünkü aslında TEK güç var ve de o İlahi güçtür. Her şey bir rüya idi… Şimdi vermek ve almak kolaylaşır çünkü akım sınırsız, sonsuzdur ve akım aslında hiçbir zaman sadece kendine ait olmamıştır (bu da fakirliğe sebep olan hatalı inanıştır) ve Sonsuz Kaynaktan gelir, Sonsuz Kaynağa aittir. Tek bir benlikten.. TEK ve BÜTÜN olandan sonsuz miktarda verilir ve kabul etme kapasitesi de sonsuzdur.

Sevgi ve şükranın önemli bir tarafı diğerlerinin vermesine izin vermektir. Eğer hiçbir şeye ihtiyacınız olmadığını biliyorsanız ama yine de birisi size bir şey vererek duyduğu şükranı ifade etmek istiyorsa onlara lütfen izin verin, çünkü sevgi ve şükran dersini herkes öğrenmelidir. Bu bebek adımlarıyla başlar, sadece bir şey vermek ya da verilmiş olan şeye teşekkür etmekle, sonra öğrenci hazır olduğunda bunun altında yatan enerjiyi derinden anlamak için harekete geçer.

Sevgi ve şükran aynı enerjidir, İlahi Bilinçten akar, sonsuz anlamda tam ve bütündür. Sevgi Bütünlük, Birliktelik enerjisidir, kişinin bilinç durumuna göre yorumlanır – Bunu lütfen dikkatle gözden geçirin ve iyice düşünün çünkü bu ifade eski ve gerçek olmayandan evrimleşerek kurtulmanın temelidir. Basitçe şükran sevgi ne şekilde gelirse gelsin, ona açık olmak ve geriye yansıtmaktır.

Eğer alınmazsa enerji çarpıp gönderene geri dönecektir. Bu, enerji alanınızı ışık ve gerçeğin yüksek rezonanslı titreşimleriyle doldurduğunuz zaman sizi negatif dış etkilerden koruyacaktır. Negatif enerji kendini iliştirecek düşük titreşim bulamazsa gönderene geri döner. Bu bilgi pek çok batıl inanç yönteminin (büyü, nazar, vs.) aslında nasıl çalıştığını açıklar. Alıcı bu şeylerin gücüne inanarak kendini bu şeylere açar ve negatif enerjiyi davet eder.

Şükran – derin anlamını inceleyin, düşünün ve üzerinde meditasyon yapın ve şükran günü bayramını yeni bir seviyede kutlayın.

Çok kısa zamanda dünyanızda büyük değişiklikler yaşayacağınızı görüyoruz. Pek çoklarının yeni görüş, işleyiş ve inanışlara uyanmasıyla her şey plana uygun gidiyor.   Eski enerjiler hızla çözülüp global farkındalığın ışığına karışıyor. Sevgililer, ışığınızı yüksekte ve parlak tutun. Kutlamalarınızda size sonsuz sevgi ve şükran yolluyoruz.

Biz Arkturuslu Grubuz. 24/11/2013. (Mor Alev tarafından çevrilmiştir. Marilyn Raffaele telif hakkı devam etmektedir.)

Sevgili Okuyucularım, eğer her nefesinizde sevgi alıp şükran vermiyorsanız, şükran alıp sevgi sunmuyorsanız istediğiniz yerde istediğiniz usta ya da melek için mum yakın, ağaçlara dilek kurdeleleri bağlayın, dua edin, yalvarın, çalışın, çabalayın başarılar geçici, gerçekleşen dilekler beklenmeyen sonuçlarla gelecektir. Çok çalışma ve çok da zaman gerektiren bu blogu ayakta tutan da sevgi ve şükran enerjisidir. O yüzden sizi bugün bir kez daha kalp çakranızı açmaya ve AION portalı enerjisini kabul etmeye, kısacası yaptığınız her şeyde sevgiye davet ediyorum.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek ve  ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. İyiki varsın iyiki hayatımızdasın sevgili mor alev! Blogumuz icin harcadığın enerji ve zaman dilerim yine pozitif olarak kat kat sana geri dönsün-teşekkür ederiz!

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.