Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Araba: İlerleme ve Başarı

MetatronArchangel Metatron

Önemli bir başarı; Özdisiplin ve irade gücü; Toplumda tanınma

Araba kartı ileriye doğru atılacak büyük bir adımın simgesidir. Yeniliğin iyi şeyler getireceğini ve sevindirici olacağını gösterir. Kendinden emin ve yürekli, ileriye doğru yapılacak bir hamlenin, macera hevesinin ve riske atılmaya hazır olmanın, bağımsızlığın habercisidir. Ancak sakin ve ne istendiği konusunda net olmalı. Yeni gelişmiş ancak çok güçlü kendinden emin olma duygusu da bu kartla beraber gelir. Önemli olan duygu ile akıl, irade ile eğilim ve istek arasındaki çelişkilere son vermektir.

Bu kartın ek anlamları bir seyahat, terfi ya da ödüldür.

Archangel Metatron’un özelliklerinden biri önceliklerinize yoğunlaşabilmeniz için motivasyon ve enerji seviyenizi artırmaya yardımcı olmasıdır. Bugün hem güzel hem de yoğun bir gün olacak. Kendinizi kararsız ya da yorgun hissederseniz Metatron’u çağırın.

Arkadaşlar, bu kart bize en son Haziran ayında mesaj vermiş ve sonra bu blogu Metatron da çok az ziyaret etmiş. Haziran ayını hatırlayın, birden bire içeriden dışarıya yansıyan değişimi hatırlayın. Tekrar bir Haziran 2013 yaşayacaksınız demiyorum ama son üç ayda içimizde büyüttüğümüz şeyler bir şekilde elle tutulur etkiler bırakarak dış dünyamıza yansımaya başlayacak bu hafta. Hangi konularda kendinizi geliştirdiniz? Başlamayı düşündüğünüz planlar ve projeler nelerdir? Onları hayata geçirmenin tam zamanı! Başarısızlık söz konusu değil. Risk alın ama gereksiz riskler almayın yeter.

Bugünün resmi için Metatron’un enerjisini en iyi taşıyan resmi bulmaya çalıştım. Metatron’un enerjisi o kadar yüksek, yoğun, mistik, içinde yaratılış kodları taşıyan, bizim anlayamacağımız kadar parlak ve gökkuşağının her ışın boyunu içeren bir enerjidir ki çoğu insan için ona yaklaşmak, ya da kendini ona yakın hissetmek zor gelebilir. Bana eskiden biraz uzak, sanki bilim-kurgu meleği gibi gelirdi, şimdiyse onun imzasını taşıyan sevgiyi hissetmenin büyük bir onur olduğunu biliyorum. Bu muhteşem Baş Melek kendimizi adım adım yükseltmemiz için büyük bir yardımcı olabilir. Bu resmin taşıdığı titreşimlere bir bakın, onunla kısa bir meditasyon yapın. Metatron’la çalışma isteği içinizde doğuyorsa ona hazırsınız demektir ama herkes onunla çalışmak zorunda değildir yani o arzu size gelmiyorsa üzülmeyin. Ama çalışma isteğiniz varsa kendisine iletin. Onun yüksek enerjilerinin sizin vücudunuzla uyum sağlaması biraz vakit alabilir. Birkaç gün ya da hafta sonra onu yoğun olarak hissetmeye başlayacaksınız.

AION Portalı hala açık. Eğer kalbinizi bu enerjilere açmadıysanız, mutlaka açmanızı tavsiye ederim. Bu arada geçen gün yazdığım yazıda AION portalı meditasyonunun Anrita Melchiezedek tarafından hazırlandığını söylemeyi ve kendisine teşekkür etmeyi unutmuşum. Bu yazıların hiçbirini görmüyor ama evren bizim şükranlarımızı ona iletecektir.

Teşekkürler Metatron!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/