Günün Melek Kartı – Ne zaman???

steampunk

Sabırsızlık sadece enerjinizi düşürür. “Ne zaman?” ve “Nasıl?” sorularından kendinizi koparın, arzuladığınız sonucun hazırlandığına inanın

Tüm dualarınız duyuluyor ve adım adım cevaplanıyor, tam olması gereken zamanda. Bu kart aklınızda çözüm bekleyen durumların sadece etraftaki şartlardan çok daha fazlası olduğu için geciktiğini gösterir. İlahi zamanlama, hayatınızın dinamikleri tamamen hazır olmadan hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. İlahi zamanlamaya pek çok faktör etki eder, buna diğer insanların özgür iradeleri ile yapmış olduğu seçimler de dâhildir. Eğer dilekleriniz yanlış zamanda gerçekleşirse, şartlar doğru olmayacak ve sonuçlar kalıcı veya uzun süreli olmayacaktır.

İlahi düzene güvenin ve bilin ki dileklerinizin gerçekleşmesi ve hayat amacınızda başarılı olmak için doğru yoldasınız. İnancınızı güçlü tutun ve sizi harekete çağırabilecek rehberliğe, işaretlere de açık olun. Adım adım dualarınız gerçekleşecek.

Doğrusunu söylemek gerekirse ben çok sabırlı birisi değilim ama bu önemli meziyetin üzerinde çalışıyorum. Arkadaşlar, buna çok benzer bir mesaj sanırım altı hafta kadar önce de gelmişti. Aradan geçen zamanda farkında olmadan o kadar çok ilerledik ki bugün neden Melekler ve Michael’ın bize geri dönüp “İlahi Zamanlama” yı tekrar hatırlattıklarını anlıyorum.

Önce geri gidelim ve Ekim ay tutulmasına ve onu takip eden güneş tutulmasına dönelim, size “Nasılsınız? Bu altı haftanız nasıl geçti?” diye sorsam ne cevaplar alırım? Evet, kolay olmadı. Evet, kararlar almak zorunda kaldık, evet derin sularda yüzdük kimi zaman gözlerimiz kapalı, evet boğuluyormuş gibi olduk, evet fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak yorulduk. Kendimizi kaybettik ve yeniden bulduk. Hayatı yeniden tanımaya başladık. Amaçlarımız, prensiplerimiz, kendimizi tanımladığımız kelimeler, yaptığımız işler ve büyük ihtimalle ilişkilerimizde değişimler yaşadık. Ve iyi haber de şu ki BİTTİ! O içimizde hep gözlerden saklı tutmaya çalıştığımız negatifin zorla ortaya çıkarıldığı ve temizlenmek üzere yüzümüze çarpıldığı dönem dün gece yarısı itibariyle Güneşin Yay burcuna girmesiyle geçti. Bir derin nefes alın. Şimdi verin. Çünkü daha söyleyeceklerim bitmedi maalesef. Zorunlu temizlik bitti ama gönüllü temizlik devam ediyor.

Geçen hafta Michael “Yeni Başlangıçlar ve Taze bir Hayat” derken bize bu çalışmanın sonucunu haber verdi. Sonra da meleklerimizden yoğun bir detoks isteği geldi. Konu bu hafta kişisel ilişkilerimize dayandı. Bütün bunlardan gelecek olanın hızlı ya da yavaş gelmesini sadece bizim sağlayabileceğimizi anlıyorum. İstediğimiz yeni ile çelişkide olan tüm eski alışkanlıklara, duygulara, davranış şablonlarına veda etmek zorundayız. Ama bu veda saygı içinde olmalı çünkü “eski” pek çok ders almamız, kendimizi daha iyi tanımamız, bazen kırılganlığımızı hatırlamamamız ve hatta bazen hayatta kalmamız konusunda büyük hizmetler verdi. Bugünün kartı bize “gönüllü temizliğe devam edin” diyor ve zamanlamanın şartlarından birinin de bu olduğunu söylüyor.

Glastonbury 2013Bu yazıyı yazarken Michael bana bir konser başlangıcı görüntüsü veriyor. Dev bir stadyum, binlerce kişiden oluşmuş kalabalık dinleyici kitlesi konserin başlamasını bekliyor. Baş gitarist sahneye çıkıp “Hazır mısınız?” diye soruyor. Cevap coşkuyla “EVET!”. Hala büfeden içecek alanlar, tuvalette makyaj tazeleyenler bu muhteşem başlangıcı kaçıracaktır. Bu görüntünün ikinci bir anlamı da istediğimiz sonuçları birlikte getirecek olmamız, yani birbirimize yardımcı olursak kişisel arzularımızın gelişi hızlanacak.

Bu bir ay geçmiş aylardan daha rahat ve neşeli geçecek. Elbette yapmamız gereken çok şey var ama durum kesinlikle geçen ay gibi olmayacak.  Güneş ve ateş burcu Yay bir arada bizi ısıtacak, önümüzü aydınlatacak. Bu ay özellikle bulunduğunuz anı ve o anın getirdiği güzellikleri yaşayın. Geleceği bırakın.

“Ne zaman?” sorusunun köküne bakarsanız orada şüphenin kıvrandığını görürsünüz. Şüphenin özünde de korku yatar. “Acaba olmayacak mı? Acaba hiç bolluk içinde yaşayamayacak mıyım? Acaba hiç mutlu olamayacak mıyım? Acaba yalnız mı öleceğim? Korkuyorum, korkuyorum, korkuyorum” Bu sorunun nasıl derhal enerjinizi düşürdüğünü görebilirsiniz, yüzünüz gülümsese bile. Enerjiyi düşürmek, olumsuza dönmek yapmanız gereken en son şey. Bugün bundan sonra bu soruyu sadece birisiyle buluşacağınız ya da sinemaya bilet alacağınız zaman kullanmaya söz verin. (…ya da doktor randevusu, ya da uçak bileti.. ne demek istediğimi anlıyorsunuz işte)

Pozitif kalarak ilahi zamanlamaya katkıda bulunmak isteyen arkadaşlara Abraham’ın önerdiği şu metodu ve şu melek kartı yazısında bahsettiğim şükran listesi egzersizini tavsiye ederim.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. Reblogged this on Mor Alev and commented:

    Arkadaşlar, bugün bana gelen yorumlara cevap olarak bu eski kartı yeniden yayınlamaya karar verdim. Bugünkü bolluk yağmuru kartı ve geçen haftaki diğer maddi bereket ile ilgili kartlardan sonra bana nasıl ve ne zaman diye soruyorsunuz. İlk olarak konu hakkında endişe etmeyi bırakmalısınız. Negatif negatifi çeker. Sonra da lütfen bereketinizin sadece piyango veya lotodan geleceği bir hayali bırakın. Sonra etrafınıza bir bakın, fırsatlar mutlaka önünüzde ve büyük ihtimalle siz onları görmüyorsunuz. Eğer okumadıysanız mutlaka melek enerjileri sayfasındaki Bereket Rehberini okuyun ve uygulayın. Bu sayede hayatını döndüren çok insan tanıyorum. Sevgilerimle

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.