10 Kasım Mor Alev Meditasyonu – Teşekkürler!

violet flame transmutingArkadaşlar, katılımınız için çok teşekkür ederim. Biz de evde hep beraber 09.05 de hazırdık. Benim meditasyonum/duam o kadar çabuk zirveye ulaştı, o kadar çabuk evlerden, tarlalara, kömür madenlerinden sınır karakollarına kadar ulaştı ki bunu hep beraber yapmış olmamızın gücüne bağlıyorum. Eğer geç kaldıysanız üzülmeyin, niyet ederek tarif ettiğim şekilde duanızın/meditasyonunuzun gücünü ekleyebilirsiniz.

Bu çalışmayı her zaman tekrarlayabilirsiniz. Ne zaman gazetelerde, televizyonlarda olumsuz haberler görseniz, ister iş kazası, ister trafik, ister şiddetle ilgili olsun o bölgeye ve ilgili herkese Mor Alev enerjisini gönderebilirsiniz. Bunu Suriye ile savaş çıkmaması için topluca bir hafta boyunca her gün yapmıştık ve ben çok iyi sonuç aldığımıza inanıyorum, tüm tamtamlara rağmen savaş değil anlaşma ve barış yolunda adımlar çıktı ortaya.

Bugün sizden 30 saniye de olsa Filipinlerdeki şimdiye kadar kaydedilmiş en büyük tayfunun kurbanlarını hatırlamanızı ve onları da dualarınıza katmanızı rica ediyorum. Şu anda durum son derece büyük bir felakete işaret ediyor.

Tekrar bugünkü katılımınız için teşekkür ederim.

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Alev

2 comments

  1. ASIL BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ BÖYLE BİR ÇALIŞMA İÇİN SEVGİLERİMLE

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.