Günün Melek Kartı – Dinleyin

Listen - Photo by David Hamilton, 1970s

Lütfen zihninizi sessizleştirip bizi dinleyin

Melekler mesajlarını size ulaştırmak istiyorlar. Daha az konuşmanızı ve daha çok dinlemenizi rica ediyorlar. Stres altında olduğumuzda çok daha fazla konuşuruz, onlarsa bizi rahatlatmak için seslerini bize duyurmak istiyorlar. Endişelerinizi meleklere verin ve dualarınızı duyduklarından emin olun. Eğer dualarınızı cevaplamıyorlarmış gibi görünüyorsa, büyük ihtimalle verdikleri cevapları dinlemediğiniz içindir. Meleklerinizi dinleme niyeti ile sessiz bir yere çekilin. Gözlerinizi kapayın ve dinleyin.

Kartın bu kısmı o kadar güzel yazılmış ki, bunu hiç yorum yapmadan buraya aktarıyorum:

“Zihnini sessizleştir, Sevgili, ve bizim her şeyin çaresine bakıldığını söylediğimiz yumuşak ve nazik güvenceyi dinle. Arzunun gerçekleşmesi hakkında endişelenmeden sükut içinde ve kalbini açarak kal. Sakin bir zihin ve vücut bizi çabuk ve net duyar. Bizim senden ricamız bu: Dinle”

Bugün bu çalışmayı yapın arkadaşlar. Meditasyon yapanlarınız için çok kolay olacaktır, yapmayanlara da her zamanki gibi mutlaka meditasyon yapmaya başlamalarını öneririm.

Bu kartın anlamlarından biri de hayatınızdaki gereksiz gürültüyü kesmektir. Belki hiç durmadan çalışan ama seyretmediğiniz televizyon, belki de aklınızda sürekli dönüp duran yüksek sesli düşünceleri artık kapatmanız gerek, neyin sesini kısmanız gerektiğini düşünün. Bu arada bugün çakra dengeleme çalışmalarında kalbinizden yukarıdaki çakralara özellikle önem verin. Değişik sonuçlar alabilirsiniz.

Son olarak şunu söylemek istiyorum; Bana meleklerle konuşmak, iletişime girmek istiyorum diye yazan arkadaşlar, işte cevabınız bugünkü kartla geldi: Dinleyin.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

2 comments

 1. Kullandığınız melek kartları hangileri acaba? Doreen Virtue’nünkiler mi? Öyleyse nerede bulabilirim?

  Beğen

  1. Sevgili Eylem,
   Evet, başka desteler de denedim ama hiçbir zaman Doreen Virtue kartları gibi olamıyorlar. Ben benimkileri yıllar boyu çeşitli yerlerden aldım. Son iki destemi Amazon’dan ısmarlamıştım.
   Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.