Her şey tamamlandığında, kendinize hayran kalacaksınız. – Archangel Michael

heart flowersArkadaşlar, demişler ki karşınıza çıkan tanımadığınız insanlara iyi davranın, ne zaman bir meleği ağırladığınızı bilemezsiniz. Bugün siz meleklerden biri yardımımıza koştu. Bu sabahki küçük notumu okumuş ve hiç haber vermeden en son Michael mesajını mükemmel bir şekilde çevirip hepinizle paylaşmam için bana yolladı. Birliktelik bilinci bu platformda çoktan çalışmaya başladı! Sevgili melek Nezihe’ye hepimizden kucak dolusu teşekkürler ve sevgiler gönderiyorum.

Ron Head tarafından 4 Kasım 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Diğerleri de senin yanında mı Michael?

Evet, Yeshua, Meryem, bütün Baş melekler ve tüm rehberleriniz şu anda yanımda. Geçmişteki bütün mesajları sizlere, hep birlikte verdik. Biz her zaman birlikteydik ve birlikte olmaya devam edeceğiz. Çoğunuz, tanıdığınız bir kaynaktan gelen mesajları dikkate aldığı için, benim adımı (Michael) kullandık. Bundan sonra da birçok mesajda, benim adımı kullanacağız. Ancak bilin ki, ben hepsinin adına konuşuyorum.

Bugünün konusuna gelelim. Şu anda bulunduğunuz yeni enerji alanı ve bugünden itibaren, yakın gelecekte oluşacak gelişmeler, hakkında konuşacağız. Daha önce bu bilgilerin bazılarından bahsetmiştik. Ancak biraz daha açıklığa kavuşturmak için, tekrar anlatacağız.

Oldukça önemli bir günü geride bıraktınız. Güneş tutulmaları yeni değişimler getirir ve dünkü tutulma da istisna değildi. Yüklerinizden birkaç kilo daha atmış olduğunuzu düşünün.

Yakın geçmişinizde yaşadığınız benzer olaylardan sonra, şimdi buradasınız. Daha hafiflemiş, daha az eskiye gömülmüş ve özgürce yeniyi kucaklamak için, hazırsınız. Ancak biraz yönünüzü kaybetmiş gibisiniz, öyle değil mi?

Haklısınız, sevgililer. Yönünüzü bulmak ve olanları sindirmek için, çok az bir zamana daha ihtiyacınız var. Tüm bu yenilikler içinde, yolunuzu belirleme ihtiyacınız var.  Bu yılın sonuna kadar başka gelişmelerde olacak. Bu gelişmeler sizi nasıl etkileyecek?

Muhtemelen, anlam veremediğiniz bir sürü şeyler yapacak, düşünecek veya hissedeceksiniz. Kısacası kendinizi, normal benliğinizden çok farklı düşünür halde bulacaksınız. Bizler uzun zamandır bunun üzerinde çalışıyorduk. Artık yeni bir Siz olacaksınız. Zaten yenilenmiştiniz, ancak şimdi kendinizi yeni bir ışıkta göreceksiniz. Sizlere defalarca bahsetmiş olduğumuz gerçek kimliğinizi, idrak etmeye başlayacaksınız.

Değiştiniz mi?  Veya algılarınız değişti mi? Yeni bir şeyler yaptınız mı? Veya eskileri bıraktınız mı? Yoksa bunların hepsini ve daha fazlasını mı yaptınız? Evet, gerçeğe ulaşmak, her biriniz için farklı şekillerde olacaktır. Ancak alacağınız sonuç, bir birinin benzeri olacaktır.

Her şey tamamlandığında, kendinize hayran kalacaksınız. Peki, daha sonra neler olacağını sanıyorsunuz?  Henüz hiçbir şeyin bitmediğini kavrayacaksınız. Böylece sonsuza kadar kendinizi sürekli değiştirmeye ve her defasında kendinize hayran kalmaya devam edeceksiniz.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi, bu değişikliklerin dünyanızı nasıl sardığını gözlemleyin. Dünyanızı oluşturan ve daha önce oluşturmuş olan yöntemleri gözlemleyiniz. Gezegeninizdeki her şey sizinle, ailenizle, toplumunuzla, hava, su ve yaşamınızdaki daha bir sürü ayrıntıyla, bağlantılı.

Kısacası sevgililer, değiştirilmeyen bir şey, bir hiç olarak kalır. Ancak değişmemesi mümkün değildir.

Defalarca tekrarladığımız gibi, bu enerjilerle yıkanınız.  Onları şükranla kabul ediniz. Ve bu enerjilerle arzu ettiğiniz yeni dünyanızı yaratınız. Her şeyin anlamı budur. Dünyaya geliş sebebiniz budur.

Sizleri seviyoruz. Her nefesinizde yanınızdayız. Kalplerinizdeyiz. Bizi kalplerinizde sık sık ziyaret ediniz. İyi günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/