Bugün Sevgi Günü – Venüs galaksinin merkeziyle aynı hizaya geçiyor

Vladimir Kush - Sacred GiftGökyüzünde öyle çok şey oluyor ki bugünün önemini size yazmayı atladım bu sabah!

Bugün gezegenimizi bir sevgi ve koruma dalgası süpürüyor. Bunun sebebi Venüs’ün galaktik merkezle hizaya geçmesi. Biri galaksimizdeki sevgi ve ışığın yuvası, diğeri yaşamın yuvası. Bu çok özel bir enerjiyi aktive ediyor.

Pazar günkü tutulma sırasında bu enerji hala aktif olacak ancak bugünden bize destek vermek için burada. Bu dün yayınladığım “Dayanılmaz… Sevmek” yazısına çok benzeyen bir duygu bırakıyor bizde. Bunun sebebi enerjinin doğasının dalga dalga süpürür şekilde gelmesi. Bırakın üzerinizden ve içinizden bu duygu geçsin, içinizi süpürsün.

Bu enerji aynı zamanda sizi daha iyi hissettirmek için burada. Elinizi uzatın ve size sarılacak. Düşüncelerinizle uzanın ve aydınlanma yaşayacaksınız.

Bu gece bu enerjiye uyum sağlayın. Kendi başınıza ya da sevdiklerinizle meditasyon yapın. Mutlaka aldığınız sevgiyi Gaia’ya ve yeryüzü varlıklarına yollayın, bu güzelliği onlarla paylaşın.

Venüs’ün sevgileriyle

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/