Hafta Sonu için Melek Kartı – Özsaygı

Celebrate freedom

Kendinizden ve diğerlerinden saygı görmeye layıksınız çünkü diğer herkes gibi siz de Tanrı’nın sevilen bir çocuğusunuz

Arkadaşlar, bu hafta sonu için kart çekip çekmemeyi düşündüm, çünkü bu birkaç günün enerjileri hakkında dün çok konuştuk. En sonunda melekler beni bir kart çekmeye zorladı ve bu mesaj geldi. Haftalardır yazılan, konuşulan herşeyi tamamlıyor.

Şu anda etrafımızdaki enerjileri biliyoruz: Venüs özel konumundan sevgi yolluyor, Kutsal Anne haftalardır bizi şifalı berraklık getiren mavi enerjisiyle her nefesimizde yıkıyor, güneş patlamaları ve ay tutulması enerjileri kendimize karşı dürüst olmamız için bizi uyandırmaya çalışıyorlar, Gaia, melekler, yükselmiş ustalar ve galaktik varlıklar istediğimiz her an bize yardım etmek için yanımızdalar, yarınki güneş tutulması fiziksel olarak görmek istediğimiz tüm değişimleri tetikleyecek. Bizden istenen, bizim yapmamız gereken tek bir şey var: KENDİMİZ OLMAK!

Biz buraya hazır paket olarak geldik, istediğimiz ve ihtiyacımız olan her türlü özelliğe ve fazlasına sahibiz. Bu dönemde bu dünyaya “usta” olmayan kimse gelmedi. Buna Bangladeş’deki tekstil işçisinden, Türkiye’deki madenciye, İtalya’daki opera sanatçısından Afrika’daki Masai çobana kadar herkes dahil. İçinizdeki Tanrı kıvılcımını tanıyın arkadaşlar ve o ateşi yakın. Bunu şimdi yapmaya karar verin, daha sonra değil. Bu zamanlar bir daha yaşanmayacak, değişimin keyfini çıkarın, kendinizi özgürleştirin. (Şu anda kendi kelimelerimi mi yazıyorum yoksa Michael’dan mesaj mı veriyorum bilmiyorum.)

Sizin ne olmanız gerektiğini sizden başka hiç kimse bilemez, eski programlamaları terk edin. Uyum sağlama adına yaptığınız ama size sıkıntıdan başka bir şey vermeyen şeyleri bırakın. Medya ve eğlence endüstrisinin %90 ı eski paradigma ile çalışıyor. Seyretmeyin! Enerjinizi düşürecek hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Başka yapacak bir sürü şey var, onlarla kendinizi eğlendirebilirsiniz. İçinizde futbol aşkı mı var? Gidin oynayın ya da maça gidip tezahüratınızı yapın, twitter da büyük çoğunluğu negatif geri bildirim içeren tweetler atmak, sporcu dedikodusu yapmak  kimin işine yarıyor ki? Epik, dramatik hikayeler mi seviyorsunuz, bize aptal muamelesi yapan pembe dizileri seyretmek yerine gidin muhteşem romanlar, biyografiler okuyun. Yaptığınız her şeyde bir saniye durun, bu bana neşe ve keyif veriyor mu, ben bunu severek ve isteyerek mi yapıyorum? Zombi gibi canımız gerçekten istemeden, ne istediğimizi bilmeden geçirdiğimiz zamanları, sadece başkalarının uygun gördüğü şeyleri yapma, beğenme, takdir etme zamanlarını bitirmek sizin elinizde. Bu olağanüstü yaşamı, milyarda bir şansı boşa harcamayın.

Önümüze büyük bir seçimler silsilesi var, güneş tutulmasıyla bu seçimler büyüteç altına girecek ve sayıları da artacak. Siz neleri seçiyorsunuz?

Sürekli okuyucular bilirler, değişim denince ben hep ufak tefek şeylerden başlamayı tavsiye ederim. Ama bugün tarzım farklı, çünkü zaman farklı. Eğer sıkıntıda hissediyorsanız, yukarıda bahsettiğim yardımcılarımızı çağırın, blog aradığınızı bulmanız ve kendinizi rahatlatmanız için bir sürü metot dolu, onlardan kendinize uygun bulduğunuzu kullanın ya da başka kaynaklardan ruhunuza seslenen şeyleri seçin.

Siz muhteşem varlıklarsınız, yoksa burada olamazdınız ve artık hazırsınız, çekinmeyin. Lütfen ruhunuzu onurlandırın ve artık kendinizi sevin.

Bu hafta sonu için Michael bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım ve meleklerim, kendimi sizin gördüğünüz gibi sevginin gözlerinden görmeme yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. Beni onurlandırdığınız ve saygı duyduğunuz için teşekkür ederim. Lütfen şimdi bunun aynısını kendim için yapmama yardım edin, beni yönlendirin. Bana kendi adıma ve kendim için çekinmeden konuşma cesareti verin. Tüm ilişkilerimde sizden korunma istiyorum, böylece sadece sevecen ve nazik kişilerle çevrelenmiş olacağım. Bu duam burada bu anda kabul edildi. Teşekkür ederim.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

 1. Sevgili Mor Alev,iyiki varsınız,her gün defalarca sayfanıza girip,tüm yazılarınızı tekrar tekrar okuyorum,ve bu bana çok iyi geliyor.teşekürler.

  Beğen

  1. Çok teşekkür ederim sevgili Tülay. Ne diyeceğimi bilemedim… Gerçekten teşekkür ederim.
   Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.