Günün Melek Kartı – Michael’dan Yardım İsteyin

5b68fc907afbee6a5e68ca0a7783533fDurumun düzelmesi için Archangel Michael’ı çağırın ve yardım isteyin

Enteresan ve ucu açık olan bir kart çıktı bugün. Michael kesinlikle siz okuyucularımın hayatında olmak ve size yardım etmek istiyor. Ne olursa olsun, nasıl bir sorun olursa olsun, globalden, kişisele, hastalıktan maddi sıkıntıya kadar kendini size adadığını ve yardım etmek için her şeyi yapacağını söylüyor.

Sizi endişelendiren durumu Archangel Michael’ın yardımıyla düzeltebilirsiniz. Bu kart bize melekleri işe dahil etmek için asla geç olmadığını hatırlatıyor. Onların yardımı derhal her şeyi bir iyileştirme sürecine sokar. Buna size iç huzuru vermek, yeni iç görüler ve fikirler de dahildir. Michael’ın yardımı her zaman beklenmedik ve dahice çözümler getirir. (Bunu ben dün akşam yaşadım, aklıma hayalime gelmeyen bir şey oldu!) Onun için son derece şaşırtıcı şekillerde gelebilecek mucizelere açık olun. Bugün yine küçük bir duamız var:

“Michael, bana ………… konusunda yardım ettiğin için çok teşekkür ederim. Lütfen içimin her zaman inanç ve huzurla dolu olmasına yardım et. Bu duam burada bu anda kabul edildi. Teşekkürler Tanrım”

Bu kartı çekerken bir taraftan da bugünün Cumhuriyet bayramı olduğunu, hepimizin içinin bu elde ettiğimiz özgürlükler ve bolluk için şükran dolu olması gerektiğini düşünüyordum. 90 yıl hiç de uzun değil, savaşı, esareti, yoksulluğu, aşağılanmayı arkada bırakalı sadece bir insan ömrü kadar zaman geçmiş. Ben her zaman cumhuriyetimizin kuruluşunda Michael’ın desteği olduğunu, Atatürk’ün yolunu ise St. Germaine’nin aydınlattığını düşünürüm. Bu ülkenin ve kurucusunun karakteristik özelliklerine bakarsanız bunu siz de görebilirsiniz. Endişeli olan arkadaşlara seslenmek istiyorum. Bu cumhuriyetin hiçbir yere gittiği yok. Yeni uyanmaya başlayan İndigo kuşağının sayesinde bu coğrafya gerçek barışı tanıyacak ve hep beraber yaşayan gökkuşağı kadar renkli, birbirinden farklı ama amaçlarında birleşmiş insanların ülkesi olarak bir örnek teşkil edecek. Şu anda görünen kutuplaşma, parçalanma ve bölünme sadece görüntüde, bu fırtınalar sayesinde iyiyi kötüden, doğruyu yanlıştan ayırma becerimiz artıyor. Yükselmekte olan birliktelik bilinciyle insanlar aslında hepimizin isteklerinin aynı olduğunu görecekler: Huzur, sağlık, bolluk, neşe ve çocuklarımız için güvenli bir gelecek. Uyanış devam ederken “temizlik” de sürüyor. Hatırlayın, Michael geçen gün bize “Yapılar kaostan inşa edilir” dedi. Ve tüm bunlar bizim yaşadığımız hayat sırasında gerçekleşecek, bundan onlarca yıl sonra değil.

Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun!

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

3 comments

 1. Eger ozel degilse o mucizevi olayi da paylasabilir misiniz bizimle? Ilham verici olabilir. Ve blogunuz icin, varliginiz icin mutesekkirim.

  Beğen

  1. Sevgili Gülfem,
   Maalesef başka insanları da içerdiği için yazamam. Ama bugün ailece daha huzurlu olduğumuzu söyleyebilirim.
   Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.