Günün Melek Kartı – Hayal Kurun

a1fce42bd865c3e357cbbf9f72f11ecfEğer düzenli olarak hayal kuruyorsanız mesajlarımızı almanız ve bizi duymanız daha kolay olacaktır.

Bana meleklerden mesaj almak ve onlarla iletişime geçmek isteyen pek çok kişi “ne yapmalıyım” diye soruyor. Bu blog bütünüyle sizin melekler ve yüksek benliğinizle iletişime geçmeniz için bir rehber niteliğinde. Ancak bunu yapmanın tek bir yolu, hazır bir reçetesi yok. Meditasyon en iyi yoldur, kalbini açmak şarttır, etrafınızdaki işaretleri tanımak başka bir şarttır, ama herkesin kendi metodu oluşacaktır zamanla. Hayal kurmak  harika bir yoldur, hem rahatlatır hem de birdenbire aklınızda ışık yakacak yeni fikirlere yol açabilir. Çünkü olumlu hayaller enerjinizi yükseltir, negatifi dışarıda tutar, mantıklı bir şey olmak zorunda olmadığı ve sadece ve sadece size ait olduğu için de ego bir kenarda oturup beklemek zorundadır, araya karışamaz. Bugün ve her gün biraz hayal kurun, işinize beş dakika ara verdiğinizde, kahvenizi yudumlarken ya da yolda, ya da evde temizlik yaparken… uygun zaman bulduğunuzda sevdiğiniz şeyleri, yapmak istediklerinizi, görmeyi arzuladığınız şeyleri düşünün.

Kartımız hayal kurmak hakkında şunları söylüyor:

Kendinizi rahatlatın ve düşüncelerinizi yönlendirmeden zihninizi gelecek şeyleri kabul etmeye açın. Bir film seyreder gibi duyguları, resimleri ve fikirleri seyredin. Bu yaratıcılığın temelidir.

Melekler bu kartı gönderdi çünkü bizim yeni fikirlere açık olmamızı istiyorlar. İlham almak ve harika fikirler yaratmak için hayal kurmak bugünlerde bizim için önemli. Hiçbir şeyin olmasına çalışmayın. Sadece doğal olarak oluşan düşünceler zincirini takip edin, onlar etrafınızdaki şeylere yeni bakış açıları katarak akıp gideceklerdir. Fikirlerinizi günlüğünüze not alabilirsiniz ve bu hayalleri gerçekleştirmek için meleklerinize atmanız gereken adımlar hakkında soru sorabilirsiniz. Eğer harekete geçmeniz gereken fikirler varsa hiç gecikmeden onları hayata geçirin.

Bu kart aynı zamanda şu anlamları da taşır:

 • Yeni olasılıklara açık olun
 • Hayallerinizi kısıtlamayın, büyük düşünün
 • Kendinize rahatlama zamanı için izin verin
 • Her zaman yapmak istediğiniz yeni bir şeyi deneyin
 • Yeni fikirler ve çözümler için başkalarıyla beraber beyin fırtınası yapın.

Yani bugün yeni fikirlerin geldiği bir gün ve bunu tek başınıza ya da başkalarıyla yapabilirsiniz.

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

2 comments

  1. Evet sevgili Müjdelen! Kesinlikle imkansızı düşünün! Ve bir yolunun olduğunu göreceksiniz. Kendinizi serbest bırakın, bırakın zihniniz oradan oraya uçuşsun, sonunda atılabilir adımlar, gerçekleştirilebilir ilk hareketler belirmeye başlayacaktır. Sevgilerimle
   Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.