Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Yeni Şeyler Öğrenin

book fairySizi bekleyen yeni bilgiler var

Bu kart sizi ilgilendiren bir ya da birkaç konu hakkında bir şeyler öğrenmeye başlamanız ya da başladığınız eğitimi tamamlamanızı istiyor. Bugünkü kartımız sıklıkla içinizde yapmanız gerektiğini bildiğiniz şeye başlamak ya da onu bitirmek için bir çağrıdır. Onun için bugün aldığınız bu bilgiyi bu işin vaktinin ŞİMDİ olduğuna dair bir teyit olarak algılayın.

Aynı zamanda bu kart sizi meditasyon yapmaya ve evrenle konuşmaya da yönlendirir. Evrene istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz ve bunların cevabını da eğer açık bir kalp ve zihinle dinlerseniz öğreneceksiniz. Aldığınız bilgiye güvenin. Bir yere yazın, bu bilgiyi başkalarıyla paylaşmayı düşünün.

Öğrendiğiniz şeyin size gelecekte hiçbir hizmeti olmayacağını düşünseniz bile, lütfen meleklerin sizi şu anda bilmeniz gerekmeyen özel bir sebepten sizi bu konuya yönlendirdiğine güvenin. Yeni bir şey öğrenin ve bunun keyfini çıkarın!

Arkadaşlar, bugün algılarınız açık olsun. İşyerindeki eğitim olasılıkları, okulda yeni konan seçmeli dersler, belki bir kurs ya da özel ders ilanı dikkatinizi çekebilir. O zaman onu takip edin, peşini bırakmayın. Gelecekte size çok faydası olacak bir şey öğrenmiş olacaksınız. Bunun yanısıra hep bilmek, öğrenmek istediğiniz ama vakit ya da maddi olanaklar yüzünden öğrenemediğiniz şeyleri düşünün. Melekler o konular için size yardımcı olacak, en sonunda bu öğrenmek istediğiniz şey için elinize fırsatlar geçecek. Son olarak da, okul ve dershane arayan arkadaşlar, bu size özel bir mesaj olabilir. Kendinize ya da çocuklarınıza en uygun hoca, okul ya da dershane için bugün melekleri yardıma çağırın, onlar kenarda “ne zaman bizden yardım isteyecek” diyerek bekliyorlar!

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

1 reply »