Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Yapılar kaostan inşa edilir- Archangel Michael

Ron Head tarafından 20 Ekim 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

View of the Shard and Tower Bridge by Stephen Wiltshire MBEPek çoğunuz geçen birkaç günde dolunayı gördünüz ve hakkında yorumlar yaptınız. İzin verirseniz, biz şu anda olan gökyüzü hizalanmaları hakkında daha geniş açıdan yorum yapmak istiyoruz.

Sizin değiminizle bir takım gidişatlar var. Kardinal şunlar ve büyük açılı bunlar var. Harikulade bir kuyruklu yıldız var. Neredeyse ne zaman bakmayı seçseniz gökyüzünüzde oradan oraya vınlayan, hızla yaklaşan şeyler görüyorsunuz. Bizim kullanmayı seçeceğimiz kelimeler “doruk noktasına çıkmak” olacaktır.  Birbiriyle kesişen ve birbirinin içine örülmüş olasılıkların mükemmel doruk noktasına doğru yol alıyorsunuz.

Farkındalığınız ve bilinciniz yükseldikçe, büyük kararlılıkla yaşamak istediğiniz dünyanın ortaya çıkışı görünmeye, bir araya gelmeye ve gerçekleşmeye başlıyor. Aynı zamanda bildiğiniz ve bilmiş olduğunuz dünyaya dair bilgileriniz ve algılayışınız size doğru veda etmek için geliyor. Ve böylece zaman zaman tam bir kaosun içinde yaşıyormuşsunuz gibi geliyor.

Deneyimlediğiniz şeyi iyi tarif edebiliyor muyuz? Ve durum aynı zamanda hızlanıyor da. Bir süre önce kartopu etkisinden konuşmuştuk. Kaynama noktası ve diğer zihinsel resimlerden de bahsetmiştik. Güzel resimler, değil mi? Ama onların içinde yaşarken biraz farklı oluyor.

Yani varmak istediğimiz nokta şu. Kendinizi topraklamayı, merkeze almayı ve kalbinizden yaşamayı öğrenmek için biraz zaman ayırdınız. Kendinizin ve sevdiklerinizin yaşamasını arzuladığınız dünyanın nasıl bir yer olduğunu zihinlerinizde inşa etmeye de çok zaman verdiniz. Şimdi o şeylere elinizden geldiği en iyi şekilde odaklanma ve kaosa olabilecek en az dikkati verme zamanı.

Yapılar kaostan inşa edilir. Herhangi bir yeni binanın şantiyesindeki karmakarışık malzeme yığınlarını gözünüzde canlandırın. O dağınıklık ve kargaşa mimarın çizim masasında olan ve müşterilerine sattığı yeni ve güzel yüksek binadır. Bu noktada o binayı tanımak sadece biraz zordur.

İşte etrafınızda gördüğünüz şey budur. Bu beklenmedik olmamalı ve dikkatinizi amacınızdan başka yere çevirmemelidir. Ancak şunu bilin: Mevcut durumu seven ve buna tutunmak isteyenler dikkatinizi başka yerlere çekmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Onun için eğer yapabiliyorsanız bir araya gelin. Birbirinizi destekleyin. Fiziksel olarak bunu yapamıyorsanız, bizimle bir araya gelin. Aslında, onu her halükarda yapın. Bu işin sonuna kadar götürme kararlılığımızda ve buna odaklanmamızda bir olalım, tek sevgi, tek odak, tek amaç.

Gökyüzünüzde olanlardan konuşarak başlamıştık. Bu, evrenin size olan desteğidir. Korku satıcılarının size bunun dışında bir şey söylemelerine izin vermeyin.

Büyük bir sevgiyle size iyi bir gün diliyoruz.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

7 replies »

    • Bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum. Dwali Hindu ışık festivalidir ama Sikh ve Budistler tarafından da kutlanır. Bir efsanesi de vardır ama özünde Tanrı’nın kadınsı yönünü kutlar yani Kutsal Anne’yi. Bu sene 3 Kasım da başlıyor, yani güneş tutulmasının olduğu gün, enteresan değil mi? 5 gün süren harika bir festivaldir ve büyük sevinç ve törenlerle kutlanır! Görüntüler ve atmosfer muhteşemdir. Sana da mutlu Dwali dilerim Nilufer!

      Beğen