Hafta Sonu için Melek Kartı – Bağlarınızı Kesin

Alto Parana - Paraguay (by Mr Andrew Murray)
Alto Parana – Paraguay (by Mr Andrew Murray)

Kendinizi yıkıcı şablonlardan kurtarmak için eski ilişkilerin yarattığı korku bağlarınızı Michael’ın kesmesini isteyin

Arkadaşlar, neden bugün Mor Alev gecikti diyebilirsiniz. Bir evde 24 saat içinde su ile ilgili her şey bozulur mu?  Güneş Akrep burcuna geçti, Merkür geri yolcuğunda Satürn ve kuzey düğümü ile birleşiyor. Akrep durgun derin suların burcudur, çok derin olduğu için dibini görmek zor olabilir ama şu yukarıdaki bağlamda ortam gerçekten karışıyor, dipteki tüm tortular ayağa kalkıyor, sular bulanıyor. Türkiye akrep burcu, bizim evde iki kişinin yükseleni Akrep ve evde su ile ilgili her şey durdu. Atık su borusu çökmüş bahçe kazılıyor, kombi bozuldu ne kalorifer ne sıcak su çalışıyor, su basıncı bir çok yüksek bir çok düşük, ev tamirci dolu. Ve bu arada sular kovalarda, borularda birikiyor. Yazının başlığıyla alakasız bir konuyla başladım ama biraz tahammül edin bana… Önümüzdeki güneş tutulmasıyla temizlikte ikinci aşamaya geçiyoruz. Tıkanmış boruların, zar zor akışı olan şeylerin (buna örnek paranın azar azar gelmesi olabilir), net olmayan olayların hepsini açığa çıkarıp yeniden olumlu enerji akımını sağlamamız gerekiyor.  Görmezden geldiğiniz ya da geçici çözümler bulduğunuz sorunlar büyüyerek geri gelebilir.

Bugünün kartını dün gece geç vakit çektim. Sabaha çok iş olacak, erken davranayım dedim ve birden aklımda her şey yerine oturdu. Dün gece bu kartla meditasyon yaptım ve biraz önce yayınladığım bağ kesme işlemini uyguladım.

3 Kasımdaki yeni ay ve güneş tutulmasıyla sadece kişisel hayatlarımızda değil dünya düzeninde büyük değişiklikler bekleniyor – bu konuda uzun uzun yazacağım. Bu değişikliğe hazırlıklı olmamız gerekiyor. Evinizi çok önemli bir misafire nasıl hazırlarsanız kendinizi de öyle hazırlayın. Temizlenmemiş bir köşe bırakmayın, kendi vücudunuzda, enerji alanınızda hafiflik ve rahatlık hissini bulana kadar negatifle olan bağlarınızı kesin. Mutlaka kendinizi, evinizi, işinizi, sevdiklerinizi, kendi dünyanızı ve hep birlikte paylaştığımız dünyayı Mor Alev enerjisi ile temizleyin, negatifi olumluya ve sevgiye dönüştürün. İhtiyaç duyabileceğiniz şeyleri stok yapın, bu markete gidip pirinç almak da olabilir, arkadaşlarınızla geçirilecek candan bir iki saatle sevgi stoklamak da olabilir. Kendinizi güvende, sağlıklı ve mutlu hissetmek için bu hafta sonu ve güneş tutulması öncesinde elinizden gelen her şeyi yapın. Michael’ı evinizde sizinle yaşamaya bile davet edebilirsiniz.

Bu haftanın mesajlarına bakın, dürüstlük, güven, inanç, kendine saygı ve kendi gücünü kabul etmek , birbirinden önemli konuları kapsamışız. Geçen hafta sonu Michael bize “korunun” demiş.  Bunların hepsi güneş tutulması etkilerine hazırlık için bize veriliyor. Derin sularda yüzeceğiz, buna hem fiziksel hem de duygusal olarak hazır olmalıyız.

Bugün verdiğim enerji çalışmasıyla lütfen enerjinizi, iyi niyetinizi çalan negatif bağları kesin. Korku duygusunu hissettiğiniz anda bir negatif ilişkilendirme var demektir, zaman bulur bulmaz bağ kesme egzersizini tekrarlayın.

Daha sonra da gülmeye, mutluluğa, sevdiklerinizi takdir ettiğinizi göstermeye vakit ayırın.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

 1. Bizim şirkette de su boruları patladı , depo sular altında kaldı. Çok feci.
  Sizide kolaylıklar dilerim tamda hafta sonuna denk gelmiş ,üzüldüm.

  Beğen

  1. Akrep, merkür, tutulma…Bu çorbada ne istersen var! Kombi şimdi bitmek üzere ama bahçe hala kazılıyor.
   Çok teşekkür ederim Alev’cim. Sana iyi bir hafta sonu dilerim.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.