Günün Melek Kartı – Ebeveynleriniz

b445d77f22572515534f8466c9edd7a0İlahi gerçek şu ki ebeveynleriniz sizi ellerinden gelen en iyi şekilde ve sonsuza dek seviyorlar. Melekler anne veya babanızla ilgili olası kalp kırıklıklarına şifa vermek için yardım ediyorlar

Arkadaşlar, bu kartı çekince ‘bir gün de eski haftalarda olduğu gibi kolay ve basit bir mesaj vermesek olmuyor mu?’ dedim. Mesela ‘aşk kapının eşiğinde’ ya da ‘cennetten bolluk akıyor’ gibi bir mesaj? Meğer Ağustos, Temmuz ne kadar kolay aylarmış… Ama bu kart iki gündür desteden düşüyor, bugün de elime geldi. O zaman meleklerin istediği bu. Yine derin konulara dalıyoruz ve temizlik yapıyoruz. Bu kartın aslında iki mesajı var:

Mesaj 1:

Kim ve ne olursak olalım, kaç yaşında olursak olalım ebeveynlerimizin üzerimizde büyük etkisi var. Bazen en iyi en güçlü yönlerimizi onlara borçluyuz, bazen de en mutsuz olduğumuz ve değiştirmek istediğimiz şeyleri onlara borçluyuz. Büyük ihtimalle bu iki olasılık hepimizin hayatında birlikte yer alıyor. Bunların en tipik örnekleri şöyledir:

Örneğin başkalarından sevgi ve ilgi almakta zorlanıyorsunuz, kendinizi geriye çekiyorsunuz, önceliği başkalarına veriyorsunuz. Bunun altında yatan sorun annenize karşı olan duygularınızdan kaynaklanabilir. Çünkü ‘almak’ kadınsı enerjidir ve anneler tarafından temsil edilir. Sevgiyi kabul etmekten korkabilir ya da ihtiyaçlarınızın giderilmesini istemek size suçluluk hissettirebilir. İşte o zaman meleklerinizi çağırın ve duruma şifa vermelerini isteyin.

Babaların ise baş enerjisi erkeksidir, gidip dünyanızda kendiniz ve diğerleri için değişiklikler yapmak üzere harekete geçmek ve kendine güvenmekle alakalıdır. Eğer kendinize olan güveninizde bir eksiklik varsa, meleklerden babanızla olan duygusal bağların iyileştirilmesini isteyin.

Bu şifa ve iyileştirmeler için ebeveynlerinizin bu dünyada olup olmaması önemli değildir, onlar sonsuza kadar bizimle.

Mesaj 2:

Bu kart size yeterince gösterilememiş, ya da gösteriliş şekli sizi bir zamanlar tatmin etmemiş de olsa ebeveynlerinizin gerçekten sizi çok çok sevdiklerine işaret ediyor. Anneniz ve babanız size ‘seni seviyorum’ diyor, bu dünyadakiler de, bizden ayrılmış olanlar da.

Her iki mesaj için de bize bir dua veriyorlar:

‘Kendime, anneme ve babama ait koruyucu melekler, şu anda sizi çağırıyorum. Sizden ebeveynlerimle olan içsel ve dış ilişkilerim için şifa verici bir kutsama istiyorum. Çocukluğum, ergenliğim ve yetişkinliğimde oluşmuş ve ebeveynlerimle ilgili tüm duygusal toksinleri salıvermek, geride bırakmak niyetindeyim. Meleklerden şu anda tüm bu acı ve sıkıntıları huzura dönüştürmelerini istiyorum. Teşekkürler Tanrım.’

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/