Yolunuz şimdi düzleşmeye başlıyor – Archangel Michael

sunset with poppiesRon Head tarafından  30 Eylül 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Şu zamanda pek çoğunuza olmakta olan şeyleri konuşmak için geri dönüyoruz.

Amaçlarınız, yetenekleriniz ve fırsatları algılamanız kaynaşıp bütünleşiyor ve şimdi eskisinden çok daha olasılıklı görünen şeylere dönüşüyor. Bir zamanlar aklınızın ucundan geçmeyen şeyler şimdi sizin için odak noktası haline geliyor.

Bu başınıza geldikçe pek çoğunuz şaşırıyorsunuz. Şaşırmayın. Size verilen değişikliklerden önce bu şeylerin çoğu mümkün değildi. Ama şimdi geçmiş deneyimleriniz ve şu anki niyetinizin size sağladığı araçları elinize alıyorsunuz. Tüm o zorlu çalışmalarla kazandığınız yeteneklerinizin hepsi size geri dönüyor. (Mor Alev: Tüm geçmiş hayatlarınızda kazanmış olduğunuz yeteneklerden bahsediyor) Bir süre daha vizyonunuz bulanık olabilir ama mutlaka netleşecektir. Hayatınızda karşınıza çıkmasını planladığınız ve ilgileneceğiniz şartlar, öngördüğünüz fırsatlar etrafınızda belirecek. Ve siz bunlara hazır olacaksınız.

Bazıları size devasa ve göz korkutucu, bazıları ise basitçe olağan görünecekler. Ama her biri, her bir hayatınız şu anda gerçekleşiyor ve bütünü oluşturmak için her biri gerekli. Öyleyse bir adım ileriye atın sevgili dostlar, bilin ki her gülümseme, kibar söz ve sevecen düşünce  şimdi her zamankinden çok daha hızlı bir şekilde hayalinizdeki dünyayı inşa ediyor. Ve eğer şimdi yeni bir şeye başlamanın çekimini hissederseniz, bütün kalbinizle öyle yapın.

Biz bu yoldaki her adımınızda sizi destekleyeceğiz. Sadece isteyin. İçinize dönüp kalbinizin size ait yolun, yönün, neşenin ne olduğunu huzurla dinleyin. Bu sizin zamanınız.

Pek çoğunuz için bu noktaya kadar zor bir tırmanış oldu. Yolunuz şimdi düzleşmeye başlıyor.

Yakında yine konuşacağız. İyi günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

    1. Sevgili Neşe, Size en büyük yardım doktor meleğimiz Rafael’den gelir. Rafael’le ilgili bilgileri melek enerjileri bölümünde bulabilirsiniz. Bir de şimdi bana gelen şey şu: Acaba glutene ya da laktoza karşı bir hassaslığı olabilir mi? Bunu basit bir alerji testi yaparak bulabilirsiniz. Günümüz gençleri ve çocukları bizim aksimize bu iki besine karşı çok hassas bence alerji çıkmasa bile bir süre glutensiz bir diyet deneyin derim. Her iki besin de eğer çocukta bir hassaslık varsa (alerji demiyorum) onları sağlıksız ve huysuz yapabiliyor. İnternette bu konuyu araştırın, Rafael’e danışın ve ondan sonra karar verin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgi ve ışık dileklerimle, Mor Alev

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.